2000.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkondliku vooru kui ka lahtiste võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 6. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Jaan Vajakas Kivilinna Gümnaasium
2. Martin Küüsmaa Tallinna Prantsuse Lütseum
3. Kadi Epler Kivilinna Gümnaasium
4. Aleksei Jershov Narva Kesklinna Kool
5. Aleksei Panarin (6.kl) Kiviõli Vene Gümnaasium
6. Maria Vassiljeva Paldiski Vene Gümnaasium
7. Hasso Abel Voore Põhikool
8. Kaija Salu Jõgeva Gümnaasium
9. Ülari Teder Elva Gümnaasium
10. Riho Liiv Rakvere Reaalgümnaasium
11. Madis Leps Õismäe Humanitaargümnaasium
12. Liisi Haav Miina Härma Gümnaasium
13. Karel Aru C.R.Jakobsoni Gümnaasium
14. Heidi Kadarik Tamsalu Gümnaasium

8. klassist:

1. Margus Maantoa Kivilinna Gümnaasium
2. Margus Vent Valga Gümnaasium
3. Priit Märtin Elva Gümnaasium
4. Hardi Veermäe Viljandi Paalalinna Gümnaasium
5. Tauno Palts Kadrina Keskkool
6. Riho Taba Tartu Tamme Gümnaasium
7. Kaie Kubjas Kivilinna Gümnaasium
8. Anet Ansperi Saaremaa Ühisgümnaasium
9. Nikolai Mordan Karjamaa Gümnaasium
10. Aleksandr Mattal Tõnismäe Reaalkool
11. Ivan Stroganov Türi Gümnaasium
12. Heleriin Mieler Valuoja Põhikool
13. Marina Panarina Kiviõli Vene Gümnaasium
14. Priit Kärner Türi Gümnaasium


Olümpiaadi lõppvooru 30.-31. märtsil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Sergei Lakisov Narva Humanitaargümnaasium
2. Ago-Erik Riet Kuristiku Gümnaasium
3. Anton Stalnuhhin Narva Pähklimäe Gümnaasium
4. Jaan Õun Kuressaare Gümnaasium
5. Oleg Koshik Tõnismäe Reaalkool
6. Eiko Kivisik Pärnu Ühisgümnaasium
7. Mart Raudsepp Võhma Gümnaasium
8. Dmitri Petshonkin Tõnismäe Reaalkool
9. Kairit Pohla Tartu Kivilinna Gümnaasium
10. Dmitri Melnikov Ehte Humanitaargümnaasium
11. Sergei Glushakov Tõnismäe Reaalkool
12. Lili Madissoon Saku Gümnaasium
13. Mihkel Kree Lähte Ühisgümnaasium
14. Perit Post Põlva Ühisgümnaasium
15. Aleksei Lissitsin Ahtme Gümnaasium
16. Kaupo Iher Viira Põhikool
17. Dmitri Pivovarov Tõnismäe Reaalkool
18. Jevgenia Votina Mustamäe Humanitaargümnaasium
19. Jarmo Rohtla C.R. Jakobsoni Gümnaasium
20. Mihkel Utt K.-Järve Järve Gümnaasium
21. Rauno Ots Rakvere Gümnaasium
22. Janno Põldma Kaarma Põhikool
23. Valeri Sokolov Mustamäe Üldhariduskool
24. Kristel Evest Tallinna Tehnika Gümnaasium
25. Triin Randver C.R. Jakobsoni Gümnaasium
26. Kaido Rinne Saku Gümnaasium
27. Sander Sõnajalg Tallinna Reaalkool

10. klassist:

1. Martin Pettai C.R. Jakobsoni Gümnaasium
2. Madis Reinumägi Nõo Reaalgümnaasium
3. Aleksandr Baskakov Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
4. Helle Kilgi Nõo Reaalgümnaasium
5. Juri Timoshin Tallinna Humanitaargümnaasium
6. Anton Karputkin Tõnismäe Reaalkool
7. Gunar Kononov Tammiku Gümnaasium
8. Aapo Prii Hugo Treffneri Gümnaasium
9. Paavo Villako Kivilinna Gümnaasium
10. Boriss Jakimenko Ahtme Gümnaasium
11. Siim Karus Miina Härma Gümnaasium
12. Ave Kurss Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Riste Auväärt Nõo Reaalgümnaasium
14. Jaanus Sepp Tallinna Reaalkool
15. Tõnis Savi Viljandi Maagümnaasium
16. Maria Saladina Ahtme Gümnaasium
17. Aleksandr Vaitshukuns Jõhvi Vene Gümnaasium
18. Pavel Vohmjanin Jõhvi Vene Gümnaasium
19. Maksim Zagura Kiviõli Vene Gümnaasium
20. Kristel Madiste Hugo Treffneri Gümnaasium
21. Toomas Laasik Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Kristjan Männigo C.R. Jakobsoni Gümnaasium
23. Eveli Saue Nõo Reaalgümnaasium
24. Artjom Kurapov Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
25. Vadim Ivanov Tallinna 5. Keskkool
26. Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledzh
27. Pavel Bozhenok Tallinna Tõnismäe Reaalkool
28. Daniil Melnik Tallinna Tõnismäe Reaalkool

11. klassist:

1. Endel Soolo C.R. Jakobsoni Gümnaasium
2. Tõnis Nurk Saaremaa Ühisgümnaasium
3. Mari Arold Hugo Treffneri Gümnaasium
4. Kirill Vassilkov Narva Pähklimäe Gümnaasium
5. Ivan Kuznetsov Narva Humanitaargümnaasium
6. Kristo Tammeoja Kiviõli 1. Keskkool
7. Vitali Stupin Karjamaa Gümnaasium
8. Grigori Palamartshuk Narva Humanitaargümnaasium
9. Konstantin Tretjakov Tallinna Humanitaargümnaasium
10. Imre Pühvel Nõo Reaalgümnaasium
11. Anna Pribõtkina Karjamaa Gümnaasium
12. Anton Keks Tõnismäe Reaalkool
13. Oleg Petshonkin Tõnismäe Reaalkool
14. Alar Ainla Viljandi Paalalinna Gümnaasium
15. Aleksandr Grebennik Tõnismäe Reaalkool
16. Joosep Kollom Hugo Treffneri Gümnaasium
17. Tamara Tarajeva Jõhvi Vene Gümnaasium
18. Ago Luberg Gustav Adolfi Gümnaasium
19. Jürgen Einpaul Tallinna Reaalkool
20. Daniel Travin Tõnismäe Reaalkool
21. Mark Fishel Tallinna Humanitaargümnaasium
22. Siim Sikkut Hugo Treffneri Gümnaasium
23. Andres Tambek Kadrina Keskkool
24. Kadri Raudsepp Nõo Reaalgümnaasium
25. Leino Valdvee Nõo Reaalgümnaasium
26. Andrei Misjuvjanets Õismäe Üldgümnaasium

12. klassist:

1. Oleg Batrashev Tõnismäe Reaalkool
2. Lauri Tart Gustav Adolfi Gümnaasium
3. Emilia Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium
4. Indrek Zolk Tallinna Inglise Kolledzh
5. Deniss Savtshenko Tõnismäe Reaalkool
6. Daniil Popov Ahtme Gümnaasium
7. Aleksei Lossan Narva Pähklimäe Gümnaasium
8. Leopold Parts Miina Härma Gümnaasium
9. Nadezhda Velikanova Tõnismäe Reaalkool
10. Jaak Järvekülg C.R. Jakobsoni Gümnaasium
11. Julia Aru Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
12. Artur Abels Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
13. Roman Vassiljev Tõnismäe Reaalkool
14. Marko Rask Pärnu Koidula Gümnaasium
15. Sven Lehemets Nõo Reaalgümnaasium
16. Kadri Kiilas Tln. Kesklinna Täiskasvanute G.
17. Artjom Vargunin Narva Pähklimäe Gümnaasium
18. Artur Knjazev Narva Kesklinna Gümnaasium
19. Urmo Visk Nõo Reaalgümnaasium
20. Lev Aranovski Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
21. Raiko Uri Miina Härma Gümnaasium
22. Aleksei Sharajev Tõnismäe Reaalkool
23. Boriss Morgen Mustamäe Reaalgümnaasium
24. Sergei Mihhailov Järve Vene Gümnaasium
25. Sulev Reisberg Tallinna Reaalkool
26. Dmitri Kostandi Tartu Annelinna Gümnaasium


8. märtsil 2000
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee