2000.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

9. klass (kontrollisid Uve Nummert, Meelis Kull)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru pääsemiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Sergei Lakisov Narva Narva Humanitaargümnaasium 20   7   7   7 (6) 7   48 (47)
Ago-Erik Riet Tallinn-Lasnamäe Kuristiku Gümnaasium 20   7   7   6 (7) 7   47 (48)
Anton Stalnuhhin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 19   6 (7) 7   7 (6) 7   46 (46)
Jaan Õun Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 18   7 (6) 7 (6) 7 (6) 7   46 (43)
Oleg Koshik Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18   7   7   7 (6) 7   46 (45)
Eiko Kivisik Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 20   4 (5) 7 (6) 7   7   45 (45)
Mart Raudsepp Viljandimaa Võhma Gümnaasium 19   4 (7) 7   7   7   44 (47)
Dmitri Petshonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 17 (16) 7   7   5   7   43 (42)
Kairit Pohla Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 15   7 (6) 7   7   6 (7) 42 (42)
Dmitri Melnikov Põhja-Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 17   6 (3) 7   7 (6) 5 (7) 42 (40)
Sergei Glushakov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18   4 (7) 7   7 (6) 6 (7) 42 (45)
Lili Madissoon Harjumaa Saku Gümnaasium 17   4 (7) 7   6 (7) 7 (4) 41 (42)
Mihkel Kree Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 20   7   7   7   0   41  
Perit Post Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 16   4   7   6   7   40  
Aleksei Lissitsin Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 14   7   7   7   5 (7) 40 (42)
Kaupo Iher Pärnumaa Viira Põhikool 13   6   7   7   7   40  
Dmitri Pivovarov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 15   4   7   7 (6) 7   40 (39)
Jevgenia Votina Tallinn-Mustamäe Mustamäe Humanitaargümnaasium 18   2 (7) 7   7   6 (7) 40 (46)
Jarmo Rohtla Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 16   4 (7) 7   7   5 (7) 39 (44)
Mihkel Utt Kohtla-Järve K.-Järve Järve Gümnaasium 14   4 (7) 7   7   7   39 (42)
Rauno Ots Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 16   4   7   7   5 (6) 39 (40)
Janno Põldma Saaremaa Kaarma Põhikool 17   4   7   6   5 (7) 39 (41)
Valeri Sokolov Tallinn-Mustamäe Mustamäe Üldhariduskool 20   5 (7) 7   7   0 (3) 39 (44)
Kristel Evest Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnika Gümnaasium 16   2   7   7   7   39  
Triin Randver Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 10   7   7   7 (6) 7   38 (37)
Kaido Rinne Harjumaa Saku Gümnaasium 18   6 (7) 2 (0) 7   5 (4) 38 (36)
Sander Sõnajalg Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 17   7 (5) 7   7 (5) 0 (3) 38 (37)
Kristo Aab Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18   4 (6) 7   7 (6) 1 (7) 37 (44)
Marje Prank Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14   4 (6) 7   7 (6) 5 (7) 37 (40)
Darja Lavõgina Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 12   4 (6) 7   7   7   37 (39)
Jelena Avanessova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 15   2 (1) 7 (6) 7 (5) 6 (7) 37 (34)
Anna-Liisa Laiapea Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 14   4 (6) 5 (6) 7   7   37 (40)
Aigar Vaigu Tartumaa Elva Gümnaasium 12   4 (6) 7   7   7   37 (39)
Tanel Jairus Läänemaa Vatla Põhikool 13   4 (6) 7   7   6 (7) 37 (40)
AntonTshepurov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 18   4 (6) 7   7 (6) 0 (1) 36 (38)
Teet Kaur Viljandimaa Valuoja Põhikool 13   4 (6) 7   7   5 (7) 36 (40)
Roman Lilleorg Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 14   3 (1) 7   7   5 (7) 36 (36)
Aleksei Zimin Narva Narva Humanitaargümnaasium 16   0   7   6   7   36  
Liisi Pajuniit Saaremaa Muhu Põhikool 20   2   7 (6) 7 (6) 0 (2) 36 (36)
Liisi Saar Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 16   0   7   6   7   36  
Filipp Keks Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 12   4 (6) 6   7   7   36 (38)
Igor Fadeitshev Tallinn-Mustamäe Mustamäe Humanitaargümnaasium 14   2   7   7   6   36  
Kärt Tomberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17   0   5   6   7   35  
Tarmo Roos Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 11 (10) 3   7   7   7   35 (34)
Raigo Kaldma Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 17   4   7 (6) 7   0 (3) 35 (37)
Ave Lepik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 11   4 (6) 6 (7) 7   7   35 (38)
Vadim Gerassimov Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 12   4 (3) 7   5   7   35 (34)
Igor Artemtshuk Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 14   7   7   6   1 (7) 35 (41)
Roman Kondrashkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 17   4   7   7 (6) 0 (3) 35 (37)
Kalev Lember Tallinn-Kesklinn Jakob Westholmi Gümnaasium 15   2   7   6   5   35  
Mikk Talpsepp Tallinn-Mustamäe Mustamäe Gümnaasium 10   4 (2) 7   7   7   35 (33)
Timo Uustal Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18   2   7   7   0 (1) 34 (35)
Mariliis Talviste Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12 (14) 1   7 (6) 7   7   34 (35)
Kaupo Voormansik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 16   4   0   7   7   34  
Ivo Lilleleht Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 11   2   7   7   7   34  
Olesja Bondarenko Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 11   2   7   7   7   34  
Vallo Isop Lääne-Virumaa Aluvere Põhikool 12   1 (0) 7   7   7   34 (33)
Aivo Olev Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 18   2 (1) 7 (5) 7 (5) 0 (3) 34 (32)
Martin Kimmel Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 10   3   7   7   7   34  
Ester Oras Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 13   0   7   7   7   34  
Eva Unt Tartumaa Kambja Põhikool 14   0   6 (3) 7   7   34 (31)
Tuuli Reisberg Põhja-Tallinn Pelgulinna Gümnaasium 11   2 (1) 7   7   7   34 (33)
Ülleli Lember Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 18   0   6   4   6   34  
Andres Tiko Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 16   0   7   4   7   34  
Helli Lõoke Tallinn-Mustamäe Mustamäe Gümnaasium 11   3 (4) 7   6   7   34 (35)
Aleksander Solovjov Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 13 (14) 0   7   6   7   33 (34)
Sergei Kostin Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 14   0   7   5   7   33  
Kristi Alunurm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 11   2   7   7   6   33  
Jevgenia Tamjar Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 15   1 (0) 7   7   3   33 (32)
Helina Haljaste Tartumaa Vara Põhikool 15   4   0   7   7   33  
Peeter Piksarv Põhja-Tallinn Pelgulinna Gümnaasium 11   2   7   6   7   33  
Kirill Drobovitsh Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 15   4   7   7   0 (3) 33 (36)
Catlyn Kirna Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 16   5 (6) 0 (1) 6   6   33 (35)
Vladimir Jeletski Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 14   2   6   4   7   33  
Martin Laasmaa Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnika Gümnaasium 10   2   7 (6) 7   7   33 (32)
Indrek Kirsimägi Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 13   4 (6) 6 (7) 7   3   33 (36)
Eveli Reitalu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 15   2 (1) 7   7   2 (0) 33 (30)
Marina Ufimtseva Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Vene Gümnaasium 10   6   7   6   3   32  
Peeter Puusemp Tallinn-Lasnamäe Kuristiku Gümnaasium 11   2   5   7   7   32  
Jekaterina Shirjaeva Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümnaasium 12   7   0 (1) 6   7   32 (33)
Rasmus Talviste Tallinn-Mustamäe Mustamäe Gümnaasium 8   3 (4) 7 (6) 7   7   32 (32)
Anton Vedeshin Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 14   2   6   7   3   32  
Tõnis Arroval Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 9   1 (2) 7   7   7   31 (32)
Ave Viks Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 13   2   7   7   2   31  
Mari Jurtom Lääne-Virumaa Kunda 1. Keskkool 13   2 (1) 6   7   3   31 (30)
Sirli Viil Saaremaa Orissaare Gümnaasium 13   2 (1) 7   6   3   31 (30)
Rainer Kikkas Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14   2 (4) 7   7   1   31 (33)
Sergei Pozov Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Vene Gümnaasium 10   4 (6) 7   7   3   31 (33)
Aleksei Sosnovski Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 16   1 (2) 0   7   7   31 (32)
Martin Luige Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 13   2   5   7   4   31  
Vladislav Ivanishtshev Tallinn-Mustamäe Mustamäe Üldhariduskool 15   4 (2) 7   5 (6) 0 (3) 31 (33)
Dmitri Dorofejev Tallinn-Mustamäe Mustamäe Humanitaargümnaasium 15   2   7 (6) 7   0 (3) 31 (33)
Mariella Ott Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 8 (10) 3 (4) 6 (7) 7   7   31 (35)
Markus Läll Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 17   0   7   7   0   31  
Kaupo Mäesalu Valgamaa Tõrva Gümnaasium 13   0   5 (6) 6   7   31 (32)
Pille Kallas Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 15   2   7   6   0 (1) 30 (31)
Madli Haldre Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 11   0   6   6   7   30  
Kaido Siimon Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   1   7 (6) 6   0 (1) 30 (30)
Rita Sammel Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 15   1   7 (6) 7   0   30 (29)
Valentina Lebedeva Narva Narva Kreenholmi Kool 13   2   6   6   3   30  
Madis Kiis Lääne-Virumaa Aaspere Põhikool 8   4   5   6   7   30  
Hiie Nõlvak Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 12   4   0   7   7   30  
Aira Niinep Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 11   3   7   4   5   30  
Aleksandra Karaulova Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 12   2   7   6   3   30  
Urve Oja Valgamaa Tsirguliina Keskkool 14   2   0   7   7   30  
Maili Rosenvald Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 13   4 (7) 7   5   0 (1) 29 (33)
Anton Ivanov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 15   0 (2) 7   6   1   29 (31)
Tanel Taimsaar Lääne-Virumaa Aaspere Põhikool 11   2   7 (6) 6   3   29 (28)
Tiit Soosaar Pärnumaa Vändra Gümnaasium 12   3 (4) 5 (6) 6   3   29 (31)
Ulla Kattai Tartumaa Nõo Põhikool 8   0   7   7   7   29  
Anton Tanasenko Tallinn-Lasnamäe Mahtra Gümnaasium 16   0   0   6   7   29  
Heidi Mallene Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 12   1 (2) 7   6   3   29 (30)
Toomas Römer Tallinn-Kesklinn Tallinna Inglise Kolledzh 9   4   7   6   3   29  
Anna Zavarzina Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 10   4   6   5   4   29  
Natalja Poljanskaja Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 13   2   7   7   0   29  
Alar Käära Tartu linn Descartes'I Lütseum 13   2   0 (1) 6   7   28 (29)
Aleksei Plotnikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 (11) 4 (7) 0   7   5   28 (30)
Juri Krainjukov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11   2 (7) 7 (6) 7   1   28 (32)
Pavel Buzõgin Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 11   2 (1) 7   7   1   28 (27)
Sille Pettai Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 9   0   5 (6) 7   7   28 (29)
Maret Kalden Valgamaa Hummuli Põhikool 12   6 (7) 0   6   4   28 (29)
Janno Õnneleid Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 12   0   6   7   2   27  
Anti Luik Pärnumaa Häädemeeste Keskkool 14   3 (5) 0 (1) 7   3   27 (30)
Antti Arst Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 9   4 (6) 0 (1) 6   7   26 (29)
Õnne Liivat Raplamaa Käru Põhikool 10   2 (1) 0   7   7   26 (25)
Mait Märdin Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12   0   7   7   0   26  
Pille Rand Hiiumaa Suuremõisa Põhikool 9 (7) 2   7   7   0   25 (23)
Eva-Stina Kerner Tallinn-Nõmme Pääsküla Gümnaasium 8   2   5 (6) 7   3   25 (26)
Marju Tõnurist Tallinn-Nõmme Nõmme Põhikool 8   2   5   7   3   25  
Kersti Teder Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 9   2   6   7   1   25  
Kaarel Klaos Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 9 (11) 0   7   6   2   24 (26)
Anni Nurk Hiiumaa Käina Gümnaasium 10   2 (1) 5   7   0   24 (23)
Alar Luhaäär Tallinn-Kristiine Lilleküla Gümnaasium 12   0   6   6   0   24  
Vaiko Karusion Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6   3 (5) 4 (6) 7   4   24 (28)
Merilin Matsik Läänemaa Ridala Põhikool 10   3 (5) 2   6   3   24 (26)
Heidi Nõmm Hiiumaa Suuremõisa Põhikool 8   2   2   6   4   22  


8. märtsil 2000
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee