2000.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

8. klass (kontrollisid Kati Metsalu, Toomas Hinnosaar)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Margus Maantoa Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 20   7   7   7   41  
Margus Vent Valgamaa Valga Gümnaasium 20   7   7 (6) 7   41 (40)
Priit Märtin Tartumaa Elva Gümnaasium 19   7   6 (7) 7   39 (40)
Hardi Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 18   7   6 (5) 7   38 (37)
Tauno Palts Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 20   4 (7) 7   7 (5) 38 (39)
Riho Taba Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16   7   7   7   37  
Kaie Kubjas Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 16   7   7   7   37  
Anet Ansperi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 17   7   6 (5) 7   37 (36)
Nikolai Mordan Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 20   7   6   4   37  
Aleksandr Mattal Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18   6   6   7 (6) 37 (36)
Ivan Stroganov Järvamaa Türi Gümnaasium 16   7   7   7   37  
Heleriin Mieler Viljandimaa Valuoja Põhikool 16   6   7   7   36  
Marina Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 16   6   7   7   36  
Priit Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 16   7   7   6 (7) 36 (37)
Tormi Reinson Tartu linn Descartes'I Lütseum 15   6   7 (6) 7   35 (34)
Julia Mussinskaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   7   6   6   35  
Luigi Heinmaa Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14   7   7   7   35  
Irina Ljubovskaja Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 19   4 (7) 5   7   35 (38)
Kaidi Rand Läänemaa Virtsu Põhikool 14   7   7   7   35  
Jaan Aru Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 17   7   7   3   34  
Piibe Lehtsaar Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14   7   6   7   34  
Susanna Tamman Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15   7   5   7   34  
Alari Oinus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14   7   6   7   34  
Jekaterina Prostakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   7   7   2   34  
Tõnu Esko Pärnumaa Vändra Gümnaasium 17   3 (7) 7   7   34 (38)
Argo Aug Harjumaa Loksa 1. Keskkool 17   4 (2) 6 (7) 7   34 (33)
Kadri Roosmaa Tallinn-Kesklinn Tallinna Prantsuse Lütseum 18   3   7 (5) 6   34 (32)
Aivo Tamm Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 16   4 (3) 7 (6) 7   34 (32)
Kadri Veddel Tartu linn Descartes'I Lütseum 14   7   5   7   33  
Jevgeni Shmõrov Pärnu linn Pärnu Slaavi Põhikool 15   7   5 (6) 6   33 (34)
Viktoria Prostakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 14   5   7   7   33  
Nikolai Tshihhatshjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18 (19) 2 (5) 6   7   33 (37)
Aleksei Anissimov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 15   7   5   6   33  
Nadezhda Hohlova Harjumaa Maardu Vene Gümnaasium 19 (20) 2   5   7   33 (34)
Kadri Roos Tallinn-Mustamäe Tallinna Saksa Gümnaasium 17 (18) 3 (7) 6 (7) 7   33 (39)
Madis Lõhmus Järvamaa Türi Gümnaasium 12   7   7   7   33  
Kadri Englas Valgamaa Pikasilla Põhikool 13   6   7   7   33  
Anet Aselmaa Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 14   6   6   7   33  
Toomas Runnel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15   5   6   6   32  
Alari Roosipuu Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13   7   6   6   32  
Annika Püi Viljandimaa Karksi-Nuia Gümaasium 18   7   7 (5) 0 (3) 32 (33)
Mats Volberg Pärnu linn Pärnu Humanitaargümnaasium 12   7   6   7   32  
Viktoria Tshernobrivaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 12   7   6   7   32  
Martin Rööp Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12   7   6 (7) 7   32 (33)
Kaupo Kitsing Pärnumaa Vändra Gümnaasium 20 (19) 2 (6) 7   3 (7) 32 (39)
Liisi Soomann Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14   4 (6) 7   7   32 (34)
Mark Kimask Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 16   2 (6) 7 (4) 7   32 (33)
Anneli Lunts Järvamaa Järva-Jaani Keskkool 12   7   6 (5) 7   32 (31)
Katrin Pärnpuu Läänemaa Lihula Gümnaasium 17   2   6   7   32  
Indrek Viil Tartu linn Tartu Forseliuse Gümnaasium 15   3 (7) 7   6   31 (35)
Laur Lõvi Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 17   5   6   3   31  
Ines Kuusik Tartu linn Descartes'I Lütseum 13   5   6 (5) 7   31 (30)
Keiu Rõa Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 13   6   5 (6) 7   31 (32)
Triin Lõhmus Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 17   1   6   7   31  
Arkadi Zhitnõi Narva Narva Peetri Kool 16   2 (5) 6   7   31 (34)
Konstantin Astapov Narva Narva Humanitaargümnaasium 13   5   6   7   31  
Anu Esinurm Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 19   4 (7) 6 (7) 2   31 (35)
Tõnis Tiigi Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 12   6   6   7   31  
Taavi Raidma Tartumaa Elva Gümnaasium 14   4   6 (7) 7   31 (32)
Ülvi Kana Tartumaa Nõo Põhikool 15   3   6 (7) 7   31 (32)
Taavi Vaikjärv Tallinn-Kesklinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 15   4   5 (3) 7   31 (29)
Olesja Kushner Tallinn-Mustamäe Mustamäe Üldhariduskool 11 (12) 7   6   7   31 (32)
Krista Rüütel Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 13   6   5   7   31  
Raiko Aasa Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 16 (18) 5   6   4   31 (33)
Merje Maripuu Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 14   7   5   4   30  
Mihhail Maslakov Kohtla-Järve Vahtra Põhikool 15   2   6 (7) 7   30 (31)
Aleksandr Tarlõkov Narva Narva Humanitaargümnaasium 17   7   6   0   30  
Anastassia Lodeikina Narva Narva Humanitaargümnaasium 12   5   6   7   30  
Sirje Kolk Saaremaa Muhu Põhikool 14   2 (6) 7   7   30 (34)
Erkki Buht Raplamaa Kodila Põhikool 14   2   7   7   30  
Priit Oja Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14   3 (5) 6 (7) 7   30 (33)
Raivo Laanemets Tartumaa Elva Gümnaasium 10   6   7   7   30  
Maksim Volkov Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 12   5   6 (7) 7   30 (31)
Jelena Vassiljeva Põhja-Tallinn Pelguranna Gümnaasium 13   3 (5) 7 (5) 7   30 (30)
Andrei Novikov Tartu linn Annelinna Gümnaasium 9   7   6   7   29  
Airi Linnamägi Viljandimaa Suure- Jaani Gümnaasium 11   6   6   6   29  
Alari Kvell Pärnu linn Pärnu Humanitaargümnaasium 15   4 (6) 6   4   29 (31)
Pavel Felert Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 10   5   7   7   29  
Julia Arnus Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 12   4   6   7   29  
Kerli Allmere Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 10   7   5   7   29  
Annika Õige Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 10 (9) 6   6   7   29 (28)
Ain Pennaste Tallinn-Nõmme Pääsküla Gümnaasium 14   1 (3) 7   7   29 (31)
Sten Anderson Valgamaa Tõrva Gümnaasium 14   5   3   7   29  
Kristo Koort Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7   7   7   7   28  
Imbi Haljasorg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13   7   5   3   28  
Teele Raudsepp Tartu linn Tartu Forseliuse Gümnaasium 9   5   7 (6) 7   28 (27)
Maris Mäes Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 15   0   6   7   28  
Taavi Tiimus Lääne-Virumaa Aluvere Põhikool 13   2   6   7   28  
Maarja Jakunin Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 11   4   6 (5) 7   28 (27)
Kadri Aring Raplamaa Kohila Gümnaasium 14   2 (7) 5 (7) 7   28 (35)
Merliis Sulg Raplamaa Kehtna Põhikool 15   0   6 (7) 7   28 (29)
Kristiina Tiideberg Tartumaa Kambja Põhikool 15   0   6 (7) 7   28 (29)
Julia Sokolova Tartumaa Kallaste Keskkool 13   2   6 (7) 7   28 (29)
Anastassija Sinkova Tallinn-Lasnamäe Mahtra Gümnaasium 11   4   6 (7) 7   28 (29)
Tõnis Kusmin Tallinn-Lasnamäe Kuristiku Gümnaasium 14   0   7   7   28  
Martin Treufeld Tallinn-Kesklinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   7   5   0   28  
Anna Leontenko Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 8   6   7   7   28  
Madis Müür Tallinn-Kesklinn Tallinna Prantsuse Lütseum 14   2   5 (4) 7   28 (27)
Liis Kukermaa Tallinn-Mustamäe Mustamäe Gümnaasium 12   7   6 (7) 3   28 (29)
Marina Kulik Tallinn-Haabersti Õismäe Üldgümnaasium 13 (14) 2 (4) 6 (7) 7   28 (32)
Tauri Tuvikene Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 15   3   7   2   27  
Birgit Otsa Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 16   3 (6) 7 (6) 1   27 (29)
Anastassia Ivanova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 20   1   6 (7) 0   27 (28)
Fjodor Novozhilov Narva Narva Humanitaargümnaasium 15   5   6   1   27  
Anton Kugapi Narva Narva6. Keskkool 8   7   6 (5) 6   27 (26)
Tiit Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 13   0   7   7   27  
Marat Nurgalejev Pärnumaa Sindi Gümnaasium 12   2   6   7   27  
Tauno Koovit Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 14   4   6   3   27  
Dmitri Lomovski Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 12   6   7   2   27  
Maiu Niineste Tallinn-Kristiine Lilleküla Gümnaasium 15   2   4 (0) 6   27 (23)
Terje Toomistu Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 14 (15) 1   5   7   27 (28)
Timo Subert Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 16   2 (3) 7   1   26 (27)
Siim Randoja Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 14   5   6 (5) 1   26 (25)
Indrek Ulst Põlvamaa Põlgaste Põhikool 12   2   7   5   26  
Taavi Maran Põlvamaa Valgjärve Põhikool 17   0   5   4   26  
Julia Mihhailova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 13 (14) 6   7   0   26 (27)
Julia Sulina Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 12   2   6 (7) 6   26 (27)
Rennat Alamets Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 16   3 (7) 6   1   26 (30)
Juta Tõevere Lääne-Virumaa Põlula Põhikool 14   6   3   3   26  
Kerly Luige Pärnumaa Sindi Gümnaasium 11   2   6 (7) 7   26 (27)
Mihkel Noormägi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 13   7   6   0   26  
Maris Leivategija Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14   7   5   0   26  
Toomas Pärna Saaremaa Kaarma Põhikool 13 (12) 0   6   7   26 (25)
Getter Toome Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 14   3 (7) 6 (7) 3   26 (31)
Riho Kiiman Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8   5   6 (7) 7   26 (27)
Krista Perandi Tartumaa Kõrveküla Põhikool 14   1   4   7   26  
Pärt Põltsam Tallinn-Kristiine Lilleküla Gümnaasium 13   5   6 (7) 2   26 (27)
Meelis Muhk Tallinn-Kesklinn Tallinna Inglise Kolledzh 12   3   6   5   26  
Kaspar Oja Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 13   2   6   5   26  
Julia Zhilina Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 11 (12) 3   5   7   26 (27)
Liisi Rünkla Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 17   0   6 (7) 3   26 (27)
Tõnis Roots Järvamaa Türi Gümnaasium 10   6   3   7   26  
Margus Mahler Järvamaa Türi Gümnaasium 12   0   7   7   26  
Meelis Kivi Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12   0   7   7   26  
Artur Tamm Tartu linn Tartu Veeriku Kool 13   0   6   6   25  
Olavi Kruusmaa Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 16   3 (5) 6   0   25 (27)
Karl Makko Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 11   3   5   6   25  
Mailis Liiv Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 11   6   6   2   25  
Natalia Jefimova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 12   7   6 (7) 0   25 (26)
Sergei Jeltsov Kohtla-Järve K.-Järve 3. Keskkool 8   5   6 (7) 6   25 (26)
Martin Aun Jõgevamaa Adavere Põhikool 13   2   6 (7) 4   25 (26)
Laur Särg Tartumaa Nõo Põhikool 12   0   6   7   25  
Jevgeni Mihhejev Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 14   4 (7) 7   0   25 (28)
Vitali Shipilov Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümnaasium 15   5   5   0   25  
Viktoria Nesmashnova Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 13 (14) 7   5   0   25 (26)
Vibika Väizene Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnika Gümnaasium 11   7   7   0   25  
Priit Priimägi Järvamaa Türi Gümnaasium 12   5   1   7   25  
Anastasia Borovaja Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 13   3   6 (7) 2   24 (25)
Steven Rehelem Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12   1   6 (7) 5   24 (25)
Simar Selezov Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 15   0   6 (7) 3   24 (25)
Erasmus Reemet Hiiumaa Käina Gümnaasium 11   6   0   7   24  
Mari Kanger Tallinn-Mustamäe Tallinna 32. Keskkool 11   0   6 (7) 7   24 (25)
Andres Kaalep Tallinn-Mustamäe Tallinna 32. Keskkool 7   4   6 (7) 7   24 (25)
Marina Nekrassova Tallinn-Haabersti Haabersti Vene Reagümnaasium 12   4   6 (7) 2   24 (25)
Erle Unt Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 15   1 (3) 6   1   23 (25)
Andrei Pisponen Kohtla-Järve K.-Järve Ühisgümnaasium 14 (15) 3 (7) 6 (7) 0   23 (29)
Kristi Kobli Hiiumaa Emmaste Põhikool 6   0   0   2   8  
Margus Tali Hiiumaa Suuremõisa Põhikool 6   0   0   2   8  


8. märtsil 2000
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee