2000.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Jaan Vajakas Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 20   7   7   7   41  
Martin Küüsmaa Tallinn-Kesklinn Tallinna Prantsuse Lütseum 20   7   7   7   41  
Kadi Epler Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 18   7   7   7   39  
Aleksei Jershov Narva Narva Kesklinna Kool 18   7   7   7   39  
Aleksei Panarin (6.kl) Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   7   7   7   39  
Maria Vassiljeva Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 19   6 (7) 7   7   39 (40)
Hasso Abel Jõgevamaa Voore Põhikool 20   7   6 (7) 6 (5) 39 (39)
Kaija Salu Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 18   7   7 (6) 7   39 (38)
Ülari Teder Tartumaa Elva Gümnaasium 19   7   7   6   39  
Riho Liiv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 18   6 (7) 7   7   38 (39)
Madis Leps Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 19 (18) 6   6   7 (6) 38 (36)
Liisi Haav Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   7   7   7   37  
Karel Aru Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 16   7   7   7   37  
Heidi Kadarik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 20   7   6   4 (6) 37 (39)
Areenika Tammissaar Raplamaa Valtu Põhikool 17   7   5   7   36  
Ilja Vovk Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 16   6 (7) 7   7   36 (37)
Anna Agafonova Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 20   7   7   2   36  
Jefim Borissov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18   4 (0) 7 (5) 7   36 (30)
Andres Piibeleht Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 17   7   5 (7) 7   36 (38)
Marit Jänes Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 19   7   2   7   35  
Mario Rauk Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 15   6 (7) 7   7   35 (36)
Katrina Kask Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 14   7   7   7 (6) 35 (34)
Sergei Shtefanov Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnaasium 17   6 (7) 5   7   35 (36)
Andrei Shehirev Tallinn-Lasnamäe V.K.Eragümnaasium 14   7   7   7   35  
Oleg Shelajev Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 16   7   5   7   35  
Mattias Linnap Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 14   7   7   7   35  
Indrek Altpere Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 15   7   6 (7) 7   35 (36)
Liisa Toomepuu Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 19   7   2   7   35  
Erik Jaaniso Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 13   7   7   7   34  
Gerli Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16   6 (7) 5   7 (5) 34 (33)
Mari-Anne Kirchbaum Pärnu linn Pärnu Raeküla Gümnaasium 20   7   0   7   34  
Majgrit Kallavus Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 18   7   2 (3) 7   34 (35)
Aleksandr Klimokov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 16   7   7   4   34  
Illar Vassilenko Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 20   7   7   0   34  
Helina Kitsing Pärnumaa Vändra Gümnaasium 13   7   7   7   34  
Karin Sepp Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 17   6 (7) 4 (6) 7   34 (37)
Kadri Lill Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 18 (17) 6 (7) 7   3   34 (34)
Keiu Kriit Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 18   7   2   7   34  
Mari Kikerpill Tartumaa Elva Gümnaasium 14   7   7   6   34  
Mikk Oad Tallinn-Kesklinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 16   6   5   7   34  
Piret Schasmin Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 17   6   3   7   33  
Kristjan Korjus Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 17   5 (3) 7   4 (5) 33 (32)
Sven Alver Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 17   7   2 (3) 7   33 (34)
Liana Lodi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 19 ## 7   1   6   33 (34)
Helen Ling Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 12   7   7   7   33  
Brit Pavelson Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 17   7   2   7   33  
Liisi Leis Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18   7   4   4 (2) 33 (31)
Siim Ainsaar Harjumaa Saku Gümnaasium 18 (17) 7   1 (3) 7   33 (34)
Dmitri Rudnev Tallinn-Lasnamäe Ümera Põhikool 19   7   1   6   33  
Andrei Korrunski Tallinn-Mustamäe Mustamäe Humanitaargümnaasium 20   5 (4) 1   7   33 (32)
Kadri Tõldsepp Valgamaa Valga Gümnaasium 18   7   2 (4) 6   33 (35)
Alari Lukk Tartu linn Descartes'i Lütseum 12 (13) 7   7   6   32 (33)
Juhan Aru Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 15   7   3   7   32  
Tuuli Land Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 11 (10) 7   7   7   32 (31)
Marilyn Post Pärnu linn Pärnu Kuninga tn. Põhikool 14   6   6   6   32  
Siim Sellis Põlvamaa Valgjärve Põhikool 17   7   1 (3) 7   32 (34)
Aleksand Morozenko Narva Narva Humanitaargümnaasium 18   7   6   1   32  
Mirgit Silla Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 16   7   2   7   32  
Ott Rebane Hiiumaa Suuremõisa Põhikool 15 (14) 7   7   3 (4) 32 (32)
Jekaterina Sozinova Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnasium 13   7   6   6   32  
Maarja Elm Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 18   6   5   3 (4) 32 (33)
Kersten Kõrge Tallinn-Kesklinn Tallinna Prantsuse Lütseum 17   6   6   3   32  
I.K. Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 13   6   7   6   32  
Mart Kaasiku Järvamaa Türi Gümnaasium 16 (17) 7   2   7   32 (33)
Marek Oja Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 15   6 (5) 7   3 (6) 31 (33)
Laura Pärnasalu Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17   7   0   7   31  
Astrid Maasen Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 16   7   1 (3) 7   31 (33)
Maris Tammets Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 17 (15) 7   4   3   31 (29)
Ander Olvik Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17   7   2   5   31  
Kertu Tiimann Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17 (16) 6   3   5   31 (30)
Oleg Lebedev Kohtla-Järve K.-Järve 3. Keskkool 18   7   2 (0) 4   31 (29)
Natalja Tihhomirova Kohtla-Järve K.-Järve Eragümnaasium 15 (14) 7   6   3   31 (30)
Vassili Novikov Narva Narva Humanitaargümnaasium 17   7   0   7   31  
Jüri Kuzmin Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 15   7   2   7   31  
Erkki Lepp Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 19   6   1   5   31  
Mario Maasik Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 18   7   3 (2) 3   31 (30)
Karmo Piikmann Pärnumaa Vändra Gümnaasium 16   6   2   7   31  
Mari Kalda Raplamaa Valtu Põhikool 15   4   5   7   31  
Maria Teder Raplamaa Valtu Põhikool 11   7   7   6   31  
Lever Lõhmus Tartumaa Luunja Keskkool 16   7   2   6   31  
Martin Kree Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 17   7   0   7   31  
Marek-Andres Kauts Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 17   7   3   4   31  
Kirill Drobovitsh Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 13   6   5   7   31  
Arto Savolainen Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   0 (1) 7   7   30 (31)
Martin Lind Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18   7   3   2   30  
Sirle Saul Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 18   7   2 (3) 3   30 (31)
Ingra Paltser Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12   7   5   6   30  
Maarja-Liisa Loorits Põlvamaa Ruusa Põhikool 13   7   3   7   30  
Triinu Puussaar Põlvamaa Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 13   7   3   7   30  
Grigori Pivovar Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 15   7   1   7   30  
Aleksei Sokolov Kohtla-Järve K.-Järve Järve Gümnaasium 16 (17) 6   1   7   30 (31)
Nadezhda Nikitina Narva Narva Kesklinna Kool 13   6   5   6   30  
Jevgenia Ragozina Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 13   7   3   7   30  
Mihhail Sorokin Narva Narva Soldino Kool 18   7   0   5   30  
Eva Kuslap Lääne-Virumaa Aaspere Põhikool 15   6   2   7   30  
Aleksei Davõdov Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 12   4   7   7   30  
Veiko Kütt Tartumaa Elva Gümnaasium 16   0   7   7   30  
Denis Kazakov Tallinn-Kesklinn Tallinna Juhkentali Gümnaasium 16   6   1 (3) 7   30 (32)
Simon Renno Tallinn-Kesklinn Tallinna Inglise Kolledzh 12   7   5   6   30  
Toomas Rand Tallinn-Mustamäe Tallinna 37. Keskkool 14   6   3 (4) 7   30 (31)
Joel Kukemelk Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17   0   7   5   29  
Mart Müür Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16   5   5   3   29  
Laura Lillsaar Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 14   6   2   7   29  
Vika Tshebotar Viljandimaa Valuoja Põhikool 15   6   1   7   29  
Tanel Rauba Viljandimaa Abja Gümnaasium 19   0   7   3   29  
Mariliis Laur Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 12   7   6   4   29  
Egle Hanson Pärnu linn Pärnu Kuninga tn. Põhikool 14   7   5   3   29  
Kärt Urgand Põlvamaa Saverna Põhikool 12   7   3   7   29  
Priit Transtok Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 15   6   1 (2) 7   29 (30)
Jelena Kalinina Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 16   7   1   5   29  
Merle Trestip Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 15   7   0   7   29  
Igor Vostokov Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 16   7   2   4   29  
Kristina Kubova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 16   7   2   4   29  
Kätlin Vaga Saaremaa Muhu Põhikool 14   7   3   5   29  
Rauno Riibon Saaremaa Muhu Põhikool 18 (17) 7   2   2   29 (28)
Andres Kõiv Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 13   7   2   7   29  
Erki Eensalu Tartumaa Rõngu Keskkool 8   7   7   7   29  
Mairi Jõgi Tartumaa Elva Gümnaasium 16   5   1   7   29  
Dmitri Derkatsh Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 14   7   1 (2) 7   29 (30)
Vladislav Belous Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümnaasium 13   7   6   3   29  
Romet Eensoo Järvamaa Türi Gümnaasium 18 ## 7   2   2   29 (31)
Triin Sütt Valgamaa Valga 1. Põhikkol 13   6   3   7   29  
Henri Mägi Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 14 (15) 7   0   7   28 (29)
Maris Kase Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13   7   6   2   28  
Merje Maala Viljandimaa Saarepeedi Põhikool 14   7   0 (1) 7   28 (29)
Marju Soonets Pärnu linn Pärnu Hansagümnaasium 14 (15) 5   2 (3) 7   28 (30)
Martin Kuuda Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 17   4   2 (3) 5   28 (29)
Kris Haljak Pärnu linn Pärnu Kuninga tn. Põhikool 11   7   3   7   28  
Viktor Iljin Põlvamaa Räpina Põhikool 11   7   3   7   28  
Mirjam Võsaste Lääne-Virumaa Rakvere Vaba Waldorf Kool 16   3   2   7   28  
Anno Tarvis Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 15 (14) 7   1 (2) 5   28 (28)
Eda Kesküla Saaremaa Orissaare Gümnaasium 11   7   7   3   28  
Piibe Kolka Tartumaa Nõo Põhikool 15   7   0   6   28  
Vjatsheslav Jermakov Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 14   7   0   7   28  
Mihhail Shulkin Põhja-Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 15   0   7   6   28  
Aleksei Rozmõslov Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 14   7   2   5   28  
Olga Kulikova Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 15   6   5   2   28  
Oliver Kiisler Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnikagümnaasium 14   7   0   7   28  
Ivari Tölp Tallinn-Mustamäe Mustamäe Gümnaasium 18   2   3   5   28  
Janek Kivi Valgamaa Valga Gümnaasium 12   6   5   5   28  
Urmas Reile Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 15   6   2   4   27  
Tanel Ainla Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16   5 (3) 2 (3) 4   27 (26)
Merje Vabrit Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 15   5   2 (3) 5   27 (28)
Andres Kiis Lääne-Virumaa Aaspere Põhikool 13   0   7   7   27  
Erki Metsanurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16 (14) 7   2   2   27 (25)
Liis Vikerpuur Hiiumaa Käina Gümnaasium 12   7   1   7   27  
Aet Soonvald Hiiumaa Kärdla Keskkool 9 (8) 7   7   4   27 (26)
Sirli Pettai Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 11   7   2   7   27  
Jelizaveta Zenzina Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 18 (17) 7   0   2   27 (26)
Heidi Koppel Tallinn-Nõmme Rahumäe Põhikool 14   7   1   5   27  
Oleg Zhumadilov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 14   6   0   7   27  
Igor Petshonkin (6.kl) Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 16   7   1 (0) 3   27 (26)
Andrei Rõbinski Tallinn-Mustamäe Mustamäe Humanitaargümnaasium 17   6   0   4   27  
Steven Vihalem Tallinn-Haabersti Väike-Õismäe Keskkool 14 (15) 6   1   6   27 (28)
Harlis Velk Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 13   0   7   7   27  
Marko Tirmaste Järvamaa Laupa Põhikool 10   7   3   7   27  
Kai Espenberg Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 14   0   7   5   26  
Uku Varblane Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 9   7   3   7   26  
Signe Habakukk Viljandimaa Valuoja Põhikool 13 (14) 7   3   3   26 (27)
Jüri Kubinets Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 9   7   7   3   26  
Aleksandr Testov Pärnumaa Sindi Gümnaasium 11   7   6   2   26  
Ivo Soosaar Pärnumaa Vändra Gümnaasium 15   7   1   3   26  
Villu Orav Pärnumaa Pärnu-Jaagupi Keskkool 16   6   0   4   26  
Liisa Mägi Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 17   0   2   7   26  
Ivi Eerik Saaremaa Kihelkonna Põhikool 14   2   7   3   26  
Kadi Unga Raplamaa Haimre Põhikool 12   5   2   7   26  
Keijo Kalneste Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 14   7   2   3   26  
Riin Rohtla Tallinn-Kesklinn Jakob Westholmi Gümnaasium 12   7   0   7   26  
Alissa Vassilkova Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 14   5   0   7   26  
Tauno Metsalu Tallinn-Kesklinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 18   2   0   6   26  
Olaf Gehrke Tallinn-Kesklinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 14   5   0   7   26  
Raul Viskar Tallinn-Mustamäe Tallinna Saksa Gümnaasium 15   7   0   4   26  
Andrei Vorobjov Tallinn-Mustamäe Mustamäe Humanitaargümnaasium 11   6   7   2   26  
Anton Loss Tallinn-Haabersti Haabersti Vene Eragümnaasium 12   6   6   2   26  
Jaroslav Shirjajev Tallinn-Haabersti Haabersti Vene Eragümnaasium 13 (12) 6   0   7   26 (25)
Märt Paal Tartu linn Tartu Veeriku Kool 11 (12) 5   6   3   25 (26)
Martin Seiler Tartu linn Tartu Veeriku Kool 11   7   0   7   25  
Krista Umbjärv Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 15   1 (2) 3   6   25 (26)
Anu Arm Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   4   7   25  
Konstantin Osipov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 (10) 6   3   7   25 (26)
Maria Karveliss Narva Narva Vanalinna Kool 13   7   1   4   25  
Kaisa Lasner Raplamaa Valtu Põhikool 13   5   1   6   25  
Kaisa Lumiste Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 12   7   1   5   25  
Martin Mäesalu Tartumaa Nõo Põhikool 11   7   2   5   25  
Joosep Kuusik Tartumaa Luunja Keskkool 15   7   0   3   25  
Margo Roasto Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Üldgümnaasium 11   0   7   7   25  
Aleksei Tenjajev Tallinn-Lasnamäe Ümera Põhikool 14   7   2   2   25  
Asko Ristolainen Tallinn-Nõmme Pääsküla Gümnaasium 14   7   1   3   25  
Jekaterina Smirnova Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 13   7   3   2   25  
Jaan Laur Tallinn-Mustamäe Mustamäe Gümnaasium 13   6   2   4   25  
Martin Kontus Järvamaa Aravete Keskkool 14 (16) 7   1   3   25 (27)
Mait Ramot Järvamaa Koeru Keskkool 15   0   3   7   25  
Sirle Pärn Järvamaa Väätsa Põhikool 13   7   3   2   25  
Siim Sildoja Järvamaa Türi Gümnaasium 8   7   3   7   25  
Carita Hommik Võrumaa Antsla Keskkool 13   7   0   5   25  
Indrek Paulus Läänemaa Ridala Põhikool 11   0   7   7   25  
Vadim Tuulik Tartu linn Tartu Pushkini Gümnaasium 12 (13) 7   0   5   24 (25)
Mihkel Kerge Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 16   0   5 (6) 3   24 (25)
Mario Topasia Järvamaa Türi Gümnaasium 14   7   1 (3) 2   24 (26)
Margarita Sokolova Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 9 (10) 7   0   7   23 (24)
Allan Kulleste Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 10   2   7   3   22  
Riivo Sisask Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9   3   4   6   22  
Jaana Merisaar Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 8   6   0   7   21  


8. märtsil 2000
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee