2000.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

12. klass (kontrollisid Jan Villemson, Ahti Peder)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Oleg Batrashev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   7   35  
Lauri Tart Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   6   7   7   7   34  
Emilia Käsper Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   3 (5) 7   7   7   31 (33)
Indrek Zolk Tallinn-Kesklinn Tallinna Inglise Kolledzh 7   7   2 (7) 7   7   30 (35)
Deniss Savtshenko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   3 (5) 6 (7) 7   7   30 (33)
Daniil Popov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7 (6) 3   7 (4) 7 (4) 5 (7) 29 (24)
Aleksei Lossan Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   3 (6) 7   7   5   29 (32)
Leopold Parts Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 2 (4) 7   7   7 (4) 5 (7) 28 (29)
Nadezhda Velikanova Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   2   7   7   5 (6) 28 (29)
Jaak Järvekülg Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 5   1   7   7   7   27  
Julia Aru Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   3 (6) 7   5 (6) 5 (7) 27 (33)
Artur Abels Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 3   7   5   7   5 (7) 27 (29)
Roman Vassiljev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   3 (4) 5 (4) 7 (5) 5   27 (25)
Marko Rask Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5   3 (7) 6 (1) 7 (3) 5 (7) 26 (23)
Sven Lehemets Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   0 (7) 7   5 (7) 26 (35)
Kadri Kiilas Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Täiskasvanute G. 7   7 (4) 0   7 (6) 5 (6) 26 (23)
Artjom Vargunin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 3   7   2 (5) 7   6   25 (28)
Artur Knjazev Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 7   3   1 (3) 7   7   25 (27)
Urmo Visk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   3 (7) 3 (7) 7   5 (7) 25 (35)
Lev Aranovski Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7 (2) 3 (4) 2 (4) 7   6 (7) 25 (24)
Raiko Uri Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6   2 (5) 7   7   2 (7) 24 (32)
Aleksei Sharajev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   3   2 (5) 7   5 (6) 24 (28)
Boriss Morgen Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 6   1 (2) 5 (6) 7   5 (6) 24 (27)
Sergei Mihhailov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 6   3 (6) 2 (0) 7 (4) 5 (6) 23 (22)
Sulev Reisberg Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 6 (7) 3   2 (6) 7   5 (6) 23 (29)
Martti Talgre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   3 (7) 0 (1) 7 (4) 5 (7) 22 (26)
Siim Suisalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6   3 (5) 1 (3) 7 (4) 5 (7) 22 (25)
Vitali Kõllomets Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 6 (7) 3   1 (2) 7   5   22 (24)
Maksim Ivanov Narva Narva Joala Kool 7   3   0   7   5 (7) 22 (24)
Tanel Tarkmees Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   3 (2) 0   7 (6) 5   22 (20)
Mihhail Matvejev Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 7   3 (4) 0 (6) 7   5 (7) 22 (31)
Timofei Vinogradov Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 7   3 (4) 0 (1) 7   5   22 (24)
Kenneth Karpov Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (3) 2 (7) 1 (2) 6 (5) 5 (7) 21 (24)
Dmitri Kostandi Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 7   3 (4) 0 (2) 6 (4) 5 (7) 21 (24)
Mari Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6   2 (4) 1 (2) 7 (2) 5 (7) 21 (21)
Katrin Viikov Kohtla-Järve K.-Järve Järve Gümnaasium 7 (5) 3 (6) 0   6   5   21 (22)
Pavel Vorobjov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 6   3 (5) 2 (3) 7   2 (4) 20 (25)
Ülo-Tarmo Stöör Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 5   3 (7) 0 (2) 7 (3) 5 (7) 20 (24)
Jekaterina Harlamova Harjumaa Maardu Gümnaasium 2   3 (6) 2 (6) 7 (6) 6 (7) 20 (27)
Dmitri Timofejev Harjumaa Maardu Gümnaasium 7 (5) 1 (0) 0 (6) 7 (3) 5 (4) 20 (18)
Hannes Luidalepp Läänemaa Taebla Gümnaasium 6 (3) 1   0   7   5 (7) 19 (18)
Martin Vlassov Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (4) 3 (5) 1   7 (5) 5 (7) 18 (22)
Vladimir Kljain Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7 (5) 3 (2) 0   3   5   18 (15)
Natalja Zagura Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   3 (7) 0 (1) 3 (5) 5 (7) 18 (27)
Heikki Kolk Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 6   0 (1) 0   7   5   18 (19)
Alar Floren Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (7) 0   0   7   5 (7) 18 (21)
Rain Ööpik Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnika Gümnaasium 3 (7) 3 (4) 0   7   5 (7) 18 (25)
Janeli Sarv Valgamaa Valga Gümnaasium 1 (5) 2   5 (0) 5   5 (6) 18 (18)
Indrek Pärna Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 1   3 (6) 3 (6) 5 (3) 5   17 (21)
Erli Kontkar Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6   1   0 (4) 5 (3) 5   17 (19)
Jevgeni Andronenko Põhja-Tallinn Pelguranna Gümnaasium 1   3 (4) 0   7 (6) 6 (7) 17 (18)
Kadri Klettenberg Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 0   2 (6) 2 (3) 5   7   16 (21)
Erki Aring Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 2   3 (6) 0   6 (2) 5 (7) 16 (17)
Dmitri Troshkov Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 3   3 (5) 0   7   3 (6) 16 (21)
Jevgeni Puzõnja Tallinn-Haabersti Mustjõe Gümnaasium 1   3 (7) 0   7 (6) 5 (7) 16 (21)
Denis Rutsheikov Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 7   3 (7) 0 (3) 1   5 (6) 16 (24)
Nele Tamberg Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   3 (2) 0   0   5   15 (14)
Sander Klaos Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 3 (7) 0   0   7   5 (7) 15 (21)
Anna Zubkova Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 0   3 (6) 0   7   5 (7) 15 (20)
Risto Urb Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0 (7) 2 (5) 0 (7) 7   5 (7) 14 (33)
Roland Kender Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   2 (7) 0   0   5 (7) 14 (21)
Priit Sagar Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 0   1   0   7 (2) 5 (7) 13 (10)
Veiko Sammelselg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 2 (4) 3 (7) 0 (2) 2   5 (7) 12 (22)
Jaanus Hansen Järvamaa Paide Gümnaasium 0   3 (4) 2 (0) 2 (1) 5 (7) 12 (12)
Signe Reinsalu Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 2 (3) 0 (2) 0   3   5   10 (13)
Sirle Sepp Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 3   1 (2) 0   0   5   9 (10)
Helle Trossmann Järvamaa Türi Gümnaasium 0 (1) 2 (0) 0   0   6 (7) 8 (8)
Kalev Külaase Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 2   0   0 (2) 1   5 (7) 8 (12)
Priit Raag Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 2   0   0 (2) 0   6 (7) 8 (11)
Toomas Rudissaar Järvamaa Järva-Jaani Keskkool 0   0   0   1   5 (7) 6 (8)
Kairi Kikas Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 0   0   0   0   5 (7) 5 (7)


8. märtsil 2000
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee