2000.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Nikita Salnikov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru pääsemiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Endel Soolo Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 7   7   7   6 (7) 7   34 (35)
Tõnis Nurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7 (6) 7 (6) 6 (7) 7 (4) 34 (30)
Mari Arold Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7   7   6 (7) 6 (7) 33 (34)
Kirill Vassilkov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   4   7   32  
Ivan Kuznetsov Narva Narva Humanitaargümnaasium 7   7   7   4   7   32  
Kristo Tammeoja Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 7   5 (6) 7   6 (7) 7   32 (34)
Vitali Stupin Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 6 (7) 6 (7) 7 (6) 6 (7) 7   32 (34)
Grigori Palamartshuk Narva Narva Humanitaargümnaasium 7   7   7   6 (7) 4 (7) 31 (35)
Konstantin Tretjakov Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7   5 (7) 7   5 (7) 7   31 (35)
Imre Pühvel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5   7   4   7   30  
Anna Pribõtkina Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   4 (5) 7   5 (4) 7   30 (30)
Anton Keks Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   5 (7) 7   4 (7) 7   30 (35)
Oleg Petshonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   5 (7) 7   4 (7) 7   30 (35)
Alar Ainla Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7   5 (7) 7   5 (7) 5 (7) 29 (35)
Aleksandr Grebennik Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   5 (7) 6 (7) 4 (7) 7   29 (35)
Joosep Kollom Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (7) 7   4 (7) 5   28 (33)
Tamara Tarajeva Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   5 (7) 7   6 (7) 3 (5) 28 (33)
Ago Luberg Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   5 (6) 5 (7) 5 (7) 6 (7) 28 (34)
Jürgen Einpaul Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   5 (7) 7   4   5 (7) 28 (32)
Daniel Travin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   5 (7) 7   2 (4) 7   28 (32)
Mark Fishel Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7 (5) 5 (7) 7 (5) 5 (7) 4   28 (28)
Siim Sikkut Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (7) 7 (6) 5 (7) 3 (5) 27 (32)
Andres Tambek Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   5 (7) 7   2 (5) 6 (2) 27 (28)
Kadri Raudsepp Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5   7   5 (7) 3 (7) 27 (33)
Leino Valdvee Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5   7   4 (7) 4 (6) 27 (32)
Andrei Misjuvjanets Tallinn-Haabersti Õismäe Üldgümnaasium 7   5 (7) 7   4 (6) 4 (6) 27 (33)
Heleri Tammiste Pärnu linn Pärnu Humanitaargümnaasium 7   5 (7) 0   7   7   26 (28)
Pavel Shupletsov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7 (6) 5 (7) 7   4 (5) 3 (7) 26 (32)
Toomas Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   5 (7) 0   7   7   26 (28)
Ragnar Loova Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 6 (0) 5 (7) 7   7   1 (3) 26 (24)
Gunnar Virk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   4 (5) 7   5 (7) 3 (6) 26 (32)
Sergei Ankudinov Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   5 (7) 7   4   3 (6) 26 (31)
Andrei Negrejev Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   5 (7) 0 (2) 26 (30)
Ants Aasma Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   5 (3) 0   7   7   26 (24)
Lembit Valgma Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 (3) 5 (7) 7   5 (7) 7   25 (31)
Aili Nopri Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 7   5 (7) 2   7   4 (7) 25 (30)
Mirko Känd Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7   4 (2) 0   7   7   25 (23)
Ilja Lavrukov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 6   4   1   7   7   25  
Alaksandr Poldõgin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 1   5 (6) 7   7   5 (0) 25 (21)
Mari Nuga Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   5 (7) 7   3 (7) 3   25 (31)
Katri Pokats Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 1 (4) 5 (7) 7   6   5   24 (29)
Tavo Romann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   7 (6) 7   3 (5) 24 (25)
Valeri Kevlitsh Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   3   6   7   1 (7) 24 (30)
Maanus Abiline Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   2   7 (5) 7   1 (7) 24 (28)
Sander Adamson Tallinn-Kesklinn Tallinna Inglise Kolledzh 7 (6) 0   7   4 (6) 6 (7) 24 (26)
Aleksei Avanessov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7 (6) 5   0 (7) 4 (2) 7   23 (27)
Peeter Mäeker Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7 (6) 5 (6) 7   4   0   23 (23)
Paul Tammo Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 5 (7) 5 (7) 4   7   2 (7) 23 (32)
Andrei Tarassov Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7   0 (3) 7   4 (5) 5   23 (27)
Mart Roosimägi Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 7   5 (7) 7   4   0   23 (25)
Tanel Külaots Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 2   7   2 (7) 5   22 (28)
Taavet Kikas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (7) 1   7   2 (5) 22 (27)
Kadri Birnbaum Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   7   7   1 (0) 22 (21)
Janek Press Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (1) 0   5 (6) 7   7   22 (21)
Martin Umda Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 7   0 (3) 7   2 (7) 6   22 (30)
Karpo Korõtko Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   5 (7) 1   7   2 (7) 22 (29)
Kirill Birjuk Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   0   1   7   7   22  
Oleg Kostenko Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnaasium 6   5 (7) 0   4   7   22 (24)
Ignas Nikolajev Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 7   0   0   7   7   21  
Taavi Suits Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 7   5 (6) 7   1 (0) 1 (4) 21 (24)
Artjom Koroljov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 1 (0) 6   7   1 (5) 6   21 (24)
Ivar Esula Pärnumaa Vändra Gümnaasium 5   5 (7) 0   4   7   21 (23)
Triinu Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 5   5 (7) 0   4   7   21 (23)
Piret Puus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1   5 (7) 7   7   0   20 (22)
Hannes Lehemets Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   0 (2) 7   6   20 (22)
Ksenia Tarassova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 1   0 (2) 7 (6) 7   5   20 (21)
Murel Merivee Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0   5   7   5   3   20  
Viljar Männigo Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 2   0 (4) 7   6   4   19 (23)
Krista Türk Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 6 (5) 0 (4) 7   4   2 (3) 19 (23)
Grigori Selenkov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 0   5 (7) 0   7   7   19 (21)
Rudolf Halapuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 0   5 (7) 0 (7) 7   7   19 (28)
Kati Kõiv Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6 (7) 5 (7) 0 (7) 5 (7) 3 (5) 19 (33)
Marilin Sulg Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 6   5 (7) 0   7   0   18 (20)
Karl Mädamürk Tallinn-Nõmme Pääsküla Gümnaasium 4   0   0   7   7   18  
Elar Haljas Tallinn-Kristiine Tallinna Üldümnaasium 0   5 (6) 0   7   6   18 (19)
Anne Pink Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 0   5 (7) 0   7   5   17 (19)
Dmitri Mizerkin Tallinn-Lasnamäe Pae Gümnaasium 0   5 (7) 0   5   7   17 (19)
Andrus Viik Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 1 (4) 5   6   0   5   17 (20)
Viljar Pennert Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6   3 (5) 1 (0) 4   2   16 (17)
Katrin Tiivoja Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 0   5 (7) 0   0   7   12 (14)
Martin Rünk Tallinn-Kristiine Tallinna Üldümnaasium 2   5 (7) 0   0   5   12 (14)
Tõnis Kundla Järvamaa Türi Gümnaasium 0   2   0   3   7   12  
Darja Dorohhova Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 2   0 (2) 1 (2) 2   7   12 (15)
Urmas Aun Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnika Gümnaasium 7   0 (2) 0   0   2   9 (11)
Sergei Moldovan Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 0   5 (7) 0   1   2   8 (10)
Priit Tomson Valgamaa Valga Gümnaasium 2   5 (7) 0 (2) 0   0   7 (11)
Jaana Maria Unga Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 0   0   0   4   0   4  


8. märtsil 2000
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee