2000.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

10. klass (kontrollisid Reimo Palm, Andrei Filonov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru pääsemiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Martin Pettai Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Madis Reinumägi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Aleksandr Baskakov Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Helle Kilgi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5   7   7   7   33  
Juri Timoshin Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7   7   7   5 (7) 7   33 (35)
Anton Karputkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   5 (7) 7   7   6 (5) 32 (33)
Gunar Kononov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7   6 (7) 7   4 (5) 7   31 (33)
Aapo Prii Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (7) 7   7   4 (7) 30 (35)
Paavo Villako Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 7   5 (7) 7   5 (7) 6   30 (34)
Boriss Jakimenko Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   4   6   7   6 (7) 30 (31)
Siim Karus Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   5 (7) 7   5 (7) 5 (6) 29 (34)
Ave Kurss Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 2 (3) 7   7   5 (3) 28 (26)
Riste Auväärt Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5 (6) 7   5 (7) 4   28 (31)
Jaanus Sepp Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   5   2   7   7   28  
Tõnis Savi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7   5 (7) 7   3 (6) 5   27 (32)
Maria Saladina Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   7   1   5 (7) 7   27 (29)
Aleksandr Vaitshukuns Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7 (3) 5 (6) 7   3   5 (4) 27 (23)
Pavel Vohmjanin Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 6 (3) 4 (6) 6   5 (6) 5   26 (26)
Maksim Zagura Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   3 (2) 4 (2) 7 (6) 5   26 (22)
Kristel Madiste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6 (7) 2   4 (7) 6   25 (29)
Toomas Laasik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6 (7) 3   5 (7) 4   25 (28)
Kristjan Männigo Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 7   5 (7) 4 (2) 4 (7) 5 (3) 25 (26)
Eveli Saue Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   0   7   4 (7) 25 (28)
Artjom Kurapov Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   4 (5) 7   7 (6) 0   25 (25)
Vadim Ivanov Tallinn-Haabersti Tallinna 5. Keskkool 3 (4) 6   7 (6) 3 (7) 6   25 (29)
Evari Koppel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   4 (7) 1 (3) 7   5 (7) 24 (31)
Priit Tamme Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 7   4 (6) 4 (2) 7   2   24 (24)
Jaan Jänesmäe Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 6   4 (5) 7   3   4   24 (25)
Anti Orgla Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   0   5 (3) 5   24 (22)
Pavel Bozhenok Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7   1   3 (4) 6 (7) 24 (26)
Katrin Jõgi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (7) 0 (2) 7   4   23 (27)
Diana Promvalds Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 5 (7) 0 (1) 7   4   23 (25)
Sander Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   6 (7) 1 (2) 7   2   23 (25)
Anton Uustalu Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   1   2 (3) 6   23 (24)
Vladimir Kornilov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 6 (3) 4 (5) 7   3   3   23 (21)
Valeria Müürsepp Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 1   7   1 (0) 7   7 (6) 23 (21)
Kadri-Ann Valgeväli Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7   4 (7) 1 (0) 6 (7) 5   23 (26)
Andres Luuk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 1 (0) 5 (6) 7   5 (7) 5   23 (25)
Ülari Kalamees Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   4 (5) 1 (2) 7   4 (6) 23 (27)
Tarvo Niine Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1   7   2   7   6 (7) 23 (24)
Dmitri Sarin Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 7   7   1   2 (0) 6 (5) 23 (20)
Nikolai Shendõrjev Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümnaasium 7   7   1 (0) 3 (4) 5 (2) 23  
Anti Sullin Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 7   4 (7) 0   5 (7) 7   23 (28)
Erik Palm Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 7   6 (7) 0   7   3 (5) 23 (26)
Henn Runnel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7 (6) 4 (7) 1   7   3   22 (24)
Marje Lust Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (4) 7   3   2 (4) 7 (5) 22 (23)
Kadri Kiis Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3   6   3   7   3   22  
Krista Liin Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 6   1 (0) 1 (2) 7   7 (6) 22 (21)
Priit Ainomäe Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   1   7   7   0   22  
Mari-Ann Vitsut Harjumaa Keila Gümnaasium 6   7   0   3 (5) 6 (7) 22 (25)
Irina Rudjak Harjumaa Maardu Gümnaasium 7   6   1   7   1 (3) 22 (24)
Kristo Nikkolo Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5   0   4 (7) 6   22 (25)
Tõnis Viira Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 (5) 5   0 (2) 5 (7) 5   22 (24)
Marina Dobronogova Tallinn-Lasnamäe Mahtra Gümnaasium 6   7   0   7   2   22  
Andrei Mogilnõi Tallinn-Haabersti Õismäe Üldgümnaasium 6   6 (7) 7   3 (7) 0   22 (27)
Juri Busheiko Tallinn-Haabersti Õismäe Üldgümnaasium 7   5 (7) 7   3 (6) 0   22 (27)
Mai-Liis Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 2   7   0   7   5   21  
Epp Niidri Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 0   4 (6) 7   7   3   21 (23)
Liia Semjonova Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7   5   0   7   2   21  
Anton Ivanov Narva Narva Humanitaargümnaasium 6   1 (2) 7   7   0   21 (22)
Dmitri Litvinovitsh Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   0   7   7   0   21  
Jaanus Suurväli Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 0 (1) 5   7   3 (5) 6   21 (24)
Jaak Viiroja Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   5   2   7   0   21  
Riin Valdur Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 4   7   3 (0) 7   0   21 (18)
Ira Nossova Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 7   7   1   2 (1) 4   21 (20)
Janika Laht Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   1 (2) 3 (7) 3   20 (25)
Tarvi Pillessaar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4   7   1 (2) 7   1   20 (21)
Roman Duplenkov Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 1   6   0   7   6 (5) 20 (19)
Annika Päri Jõgevamaa Palamuse Gümnaasium 7   6   1 (7) 5   1 (2) 20 (27)
Kristjan Tamm Tallinn-Kesklinn Vanalinna Hariduskolleegiumi Gümn 7   2   7   0 (2) 4   20 (22)
Kristiina Porila Tallinn-Kesklinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 7   5   1 (0) 3 (5) 4   20 (21)
Veiko Aasa Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6   6   1   3 (5) 4   20 (22)
Siim Espenberg Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 7   7   0   2 (4) 3   19 (21)
Margit Armuand Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 3   5   0   5   6 (7) 19 (20)
Janno Virkus Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 0   5   7   7   0   19  
Sven Uibo Valgamaa Valga Gümnaasium 4   7   0   4   4   19  
Siim Rahu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   6   0   5   1   19  
Astrid Arula Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4   3 (5) 0 (2) 7   4   18 (22)
Mihhail Klimpotjuk Jõgevamaa Mustvee 2. Keskkool 7   6   0   5   0   18  
Teele Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 5   1 (3) 1 (2) 7   4 (6) 18 (23)
Dmitri Suhhorutshkin Tallinn-Lasnamäe Pae Gümnaasium 0   7   1 (0) 7   1   16 (15)
Martin Traks Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 0   7   0   5   4 (7) 16 (19)
Kristi Kruusmaa Valgamaa Valga Gümnaasium 7   3   1 (2) 5   0   16 (17)
Taavi Duvin Valgamaa Valga Gümnaasium 5   6   0   5   0   16  
Andres Kaljo Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 4   0   1 (2) 7   4 (7) 16 (20)
Raigo Kebja Raplamaa Juuru Gümnaasium 0   6   0   5   4   15  
Diana Mehilane Tallinn-Lasnamäe Kuristiku Gümnaasium 7   7   1   0   0   15  
Vaido Kontkar Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   0   1 (2) 5   1   14 (15)
Jevgeni Goroshko Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   3   1 (3) 1   0   12 (14)
Kaili Trossmann Järvamaa Türi Gümnaasium 0   1   1 (2) 4   5   11 (12)
Madis Kivisild Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 0   7   0   2   1   10  
Anna Jõgi Tallinn-Kristiine Lilleküla Gümnaasium 0   7   0   2   1   10  
Jaanika Mändla Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 3   0   0   5   1   9  
Mart Tuder Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 0   4   1   1   0   6  


8. märtsil 2000
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee