1999.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkondliku vooru kui ka lahtiste võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 15. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Fjodor Novozhilov Narva Humanitaargümnaasium
2. Riho Taba Tamme Gümnaasium
3. Hardi Veermäe Viljandi Paalalinna Gümnaasium
4. Margus Maantoa Kivilinna Gümnaasium
5. Dmitri Lomovski Lasnamäe Gümnaasium
6. Aleksandr Mattal Tõnismäe Reaalkool
7. Vika Prostakova Pähklimäe Gümnaasium
8. Julia Mihhailova Ahtme Gümnaasium
9. Kadri Roosmaa Prantsuse Lütseum
10. Nikolai Mordan Karjamaa Gümnaasium
11. Julija Mussinskaja Pähklimäe Gümnaasium
12. Kristo Koort Tartu Kommertsgümnaasium
13. Ivan Stroganov Türi Gümnaasium

8. klassist:

1. Ago-Erik Riet Tln. Kuristiku Gümnaasium
2. Sergei Lakissov Narva Humanitaargümnaasium
3. Oleg Koshik Tõnismäe Reaalkool
4. Marje Prank Miina Härma Gümnaasium
5. Mart Raudsepp Võhma Gümnaasium
6. Mihkel Kree Lähte Ühisgümnaasium
7. Eiko Kivisik Pärnu Ühisgümnaasium
8. Martin Bachverk Õismäe Üldgümnaasium
9. Timo Uustal Tartu Kommertsgümnaasium
10. Valeri Sokolov Tln. Mustamäe Üldhariduskool
11. Dmitri Petshonkin Tõnismäe Reaalkool
12. Kaupo Iher Viira Põhikool
13. Roman Lilleorg Pähklimäe Gümnaasium
14. Anton Stalnuhhin Pähklimäe Gümnaasium


Olümpiaadi lõppvooru 11.-12. märtsil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Maksim Nazarenko Narva Kesklinna Kool
2. Sergei Lakissov Narva Humanitaargümnaasium (8.kl.)
3. Maksim Zagura Kiviõli Vene Gümnaasium
4. Anton Uustalu Pähklimäe Gümnaasium
5. Aleksandr Baskakov Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
6. Oliver Lillestik Mikitamäe Põhikool
7. Pavel Vohmjanin Jõhvi Vene Gümnaasium
8. Aivi Kaljuvee Miina Härma Gümnaasium
9. Pavel Bozhenok Karjamaa Gümnaasium
10. Kim Vahturov Pähklimäe Gümnaasium
11. Anti Orgla Järva-Jaani Keskkool
12. Madis Reinumägi Tornimäe Põhikool
13. Paavo Villako Kivilinna Gümnaasium
14. Vladimir Kornilov Jõhvi Vene Gümnaasium
15. Oleg Masterov Tõnismäe Reaalkool
16. Zhdan Ivanov Pähklimäe Gümnaasium
17. Marje Lust Tartu Raatuse Gümnaasium
18. Evari Koppel Miina Härma Gümnaasium
19. Priit Tamme Viljandi Maagümnaasium
20. Kristjan Männigo C.R. Jakobsoni Gümnaasium
21. Gunar Kononov Tammiku Gümnaasium
22. Aleksandr Vaitshukuns Jõhvi Vene Gümnaasium
23. Kadri-Ann Valgeväli Vändra Gümnaasium
24. Dmitri Davõdenko Sillamäe Vanalinna Kool
25. Natalja Vassiljeva Pähklimäe Gümnaasium
26. Hendrik Nigul Tln. Inglise Kolledzh
27. Martin Pettai C.R.Jakobsoni Gümnaasium
28. Ago-Erik Riet Tln. Kuristiku Gümnaasium (8.kl.)
29. Hardi Veermäe Viljandi Paalalinna Gümnaasium (7.kl.)

10. klassist:

1. Endel Soolo C.R.Jakobsoni Gümnaasium
2. Oleg Petshonkin Tõnismäe Reaalkool
3. Jürgen Einpaul Tallinna Reaalkool
4. Kirill Vassilkov Pähklimäe Gümnaasium
5. Ivan Kuznetsov Narva Humanitaargümnaasium
6. Mihkel Oja Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Kristo Tammeoja Kiviõli 1. Keskkool
8. Dan Bogdanov Pärnu Sütevaka Humanitaargümn.
9. Aleksandr Grebennik Tõnismäe Reaalkool
10. Anton Keks Tõnismäe Reaalkool
11. Grigori Palamartshuk Narva Humanitaargümnaasium
12. Mari Arold Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Martin Umda Suure-Jaani Gümnaasium
14. Daniel Travin Tõnismäe Reaalkool
15. Mai-Liis Sarv Gustav Adolfi Gümnaasium
16. Siim Sikkut Hugo Treffneri Gümnaasium
17. Gunnar Virk Nõo Reaalgümnaasium
18. Oleg Kostenko Paekaare Gümnaasium
19. Maanus Abiline Tallinna Reaalkool
20. Anna Pribõtkina Karjamaa Gümnaasium
21. Artjom Koroljov Pähklimäe Gümnaasium
22. Alar Ainla Viljandi Paalalinna Gümnaasium
23. Konstantin Tretjakov Tallinna Humanitaargümn.
24. Ants Aasma Tallinna Reaalkool
25. Heleri Tammiste Pärnu Sütevaka Humanitaargümn.
26. Tõnis Nurk Saaremaa Ühisgümnaasium
27. Kadri Raudsepp Nõo Reaalgümnaasium

11. klassist:

1. Emilia Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Dmitri Kostandi Annelinna Gümnaasium
3. Jaak Järvekülg C.R.Jakobsoni Gümnaasium
4. Vitali Bondarenko Tallinna Humanitaargümn.
5. Aleksei Lossan Pähklimäe Gümnaasium
6. Tanel Tarkmees Kadrina Keskkool
7. Sergei Mihhailov Järve Vene Gümnaasium
8. Mihhail Matvejev Lasnamäe Gümnaasium
9. Roman Vassiljev Tõnismäe Reaalkool
10. Maksim Ivanov Narva Joala Kool
11. Ülo-Tarmo Stöör C.R.Jakobsoni Gümnaasium
12. Daniil Popov Ahtme Gümnaasium
13. Urmo Visk Nõo Reaalgümnaasium
14. Vitali Vansovitsh Jõhvi Vene Gümnaasium
15. Dmitri Timofejev Maardu Vene Gümnaasium
16. Deniss Savtshenko Tõnismäe Reaalkool
17. Oleg Batrashev Tõnismäe Reaalkool
18. Aleksei Sharajev Tõnismäe Reaalkool
19. Marko Rask Pärnu Koidula Gümnaasium
20. Roman Leppik Pähklimäe Gümnaasium
21. Auli Kütt Miina Härma Gümnaasium
22. Siim Suisalu Hugo Treffneri Gümnaasium
23. Mari Sepp Miina Härma Gümnaasium
24. Margus Pala Viljandi Paalalinna Gümnaasium
25. Artur Abels Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
26. Lauri Tart Gustav Adolfi Gümnaasium
27. Mario Kadastik Tallinna Reaalkool
28. Andres Randmets Saaremaa Ühisgümnaasium
29. Vitali Kõllomets Pähklimäe Gümnaasium

12. klassist:

1. Mihhail Dementjev Ahtme Gümnaasium
2. Viktor Massalõgin Järve Vene Gümnaasium
3. Oleg Naumov Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
4. Elmo Tempel Türi Majandusgümnaasium
5. Kaido Saar Saaremaa Ühisgümnaasium
6. Sander Mirme Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Alari Paulus Viljandi Maagümnaasium
8. Raido Valgeväli Tallinna Reaalkool
9. Aleksei Nazarov Narva Kesklinna Kool
10. Andrei Solntsev Tõnismäe Reaalkool
11. Rustam Novikov Narva Humanitaargümnaasum
12. Renat Iskakov Pähklimäe Gümnaasium
13. Ardo Hanschmidt Hugo Treffneri Gümnaasium
14. Kaiko Kivi Hugo Treffneri Gümnaasium
15. Aivar Sootla Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
16. Erkki Tempel Türi Majandusgümnaasium
17. Riho Maisa C.R.Jakobsoni Gümnaasium
18. Merlin Simm Pärnu Ühisgümnaasium
19. Tiina Tõkke Türi Majandusgümnaasium
20. Vitali Lopatko Pähklimäe Gümnaasium
21. Aleksei Trofimov Tõnismäe Reaalkool
22. Alar Mitt Pärnu Koidula Gümnaasium


26. veebruar 1999
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee