1999.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

9. klass (kontrollisid Kalle Kaarli, Meelis Kull)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Maksim Nazarenko Narva linn Narva Kesklinna Kool 16   7   7   7   7   44  
Sergei Lakissov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 15   7   7   7   7   43  
Maksim Zagura Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   7 (5) 7   5   5 (2) 42 (37)
Anton Uustalu Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14 (16) 7   7   6 (7) 7   41 (44)
Aleksandr Baskakov Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 11   7   7   7   7 (6) 39 (38)
Oliver Lillestik Põlvamaa Mikitamäe Põhikool 14   7 (5) 7   2 (1) 7   37 (34)
Pavel Vohmjanin Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 15   7   7   0   7 (4) 36 (33)
Aivi Kaljuvee Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14   5 (2) 7   2 (0) 7 (4) 35 (27)
Pavel Bozhenok Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 16   7 (6) 7   0   5 (3) 35 (32)
Kim Vahturov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14 (16) 5 (7) 7   2   7   35 (39)
Anti Orgla Järvamaa Järva-Jaani Keskkool 10   7 (6) 7   3   7   34 (33)
Madis Reinumägi Saaremaa Tornimäe Põhikool 14   7   6   0   7   34  
Paavo Villako Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 19   7   0   0   7 (4) 33 (30)
Vladimir Kornilov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   5 (3) 7   0   3   33 (31)
Oleg Masterov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 14   7   5   0   7   33  
Zhdan Ivanov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14   5 (7) 7   0   7   33 (35)
Marje Lust Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 16   7   2 (3) 3   4 (2) 32 (31)
Evari Koppel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   7   7   0   6 (4) 32 (30)
Priit Tamme Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16   5   4   0   7 (6) 32 (31)
Kristjan Männigo Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümnaasium 12   7 (5) 7   0   6 (5) 32 (29)
Gunar Kononov Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 18   7 (5) 0   0   7   32 (30)
Aleksandr Vaitshukuns Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   5   7   0   2 (3) 32 (33)
Kadri-Ann Valgeväli Pärnumaa Vändra Gümnaasium 14 (13) 7 (5) 6 (4) 0   5 (4) 32 (26)
Dmitri Davõdenko Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 18   7 (3) 0   0 (4) 7   32 (32)
Natalja Vassiljeva Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14 (16) 5 (7) 6 (4) 0   7   32 (34)
Helle Kilgi Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 16   7 (5) 5 (7) 0   3 (4) 31 (32)
Stanislav Gutkevitsh Kohtla-Järve linn Järve Gümnaasium 14   7 (5) 0   3   7   31 (29)
Raul Pärnsalu Harjumaa Kiili Kool 12   7 (5) 5 (6) 7 (6) 0   31 (29)
Juri Timoshin Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümn. 10   7   7   0   7   31  
Aapo Prii Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 17   7 (6) 0   0   7 (4) 31 (27)
Andrei Panin Narva linn Narva Kesklinna Kool 14   7   7   0   3   31  
Anton Pismennõi Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 10   7   7   0   7   31  
Kristel Madiste Tartumaa Rannu Keskkool 16   7   0   4 (2) 3   30 (28)
Mari-Ann Vitsut Harjumaa Keila Gümnaasium 14   7   0   2 (7) 7   30 (35)
Vladimir Puz Tallinn-Lasnamäe Tln. Ümera Põhikool 10   7 (6) 7   3   3 (2) 30 (28)
Roman Granin Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnaasium 11   5 (6) 5 (4) 2   7   30 (30)
Jaanus Sepp Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 16 (17) 7   0   0 (7) 7   30 (38)
Tarvo Niine Tallinn-Nõmme Tln. Rahumäe Põhikool 16   7   0   0   7   30  
Indrek Ploompuu Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 16   7 (5) 0   0   7   30 (28)
Andrei Komlev Narva linn Narva Kesklinna Kool 14 (16) 7   7   0   2   30 (32)
Mihkel Rähn Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14   7 (5) 1 (3) 0   7   29 (29)
Madis Saal Tallinn-Mustamäe Tallinna 49. Keskkool 12   5   6   0   6 (7) 29 (30)
Boris Jakimenko Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 13   5   1 (0) 3 (5) 7   29 (30)
Jonna Lerman Tallinn-Kesklinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 14   7   1   0   7   29  
Aleksandra Obiralko Põhja-Tallinn Kari Gümnaasium 12   7 (6) 6 (4) 0   4 (2) 29 (24)
Vladimir Somov Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 14   7   0   0   7   28  
Juri Busheiko Tallinn-Haabersti Õismäe Üldgümnaasium 14   7   0   0   7   28  
Sander Sepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 16   7   0   0   4   27  
Riste Auväärt Saaremaa Muhu Põhikool 12   7   0 (1) 2   6 (2) 27 (24)
Aljona Shpeht Harjumaa Maardu Vene Gümnaasium 10   5 (6) 5   3   3 (5) 26 (29)
Kadi Metsmaa Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12   7 (6) 0   0   7   26 (25)
Irina Rudjak Harjumaa Maardu Vene Gümnaasium 12   7   1 (3) 0 (1) 5   25 (28)
Tanel Käär Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 10   5 (7) 6   0   4 (6) 25 (29)
Lauri Timm Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnikagümnaasium 8   7   7   2 (6) 0   24 (28)
Martin Kapp Pärnu linn Pärvu Sütevaka Humanitaargümn. 12   0 (5) 5   0   7 (6) 24 (28)
Mikk Metsunt Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12   5 (4) 7   0   0   24 (23)
Lauri Tulmin Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12   5   0   0   7   24  
Siim Rahu Võrumaa Parksepa Keskkool 16   5 (4) 0   0   3   24 (23)
Anti Sullin Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 14   5 (7) 0   4   0   23 (25)
Taavi Raudsaar Raplamaa Eidapere Põhikool 14   7 (6) 0   0   2 (3) 23 (23)
Jorgan Vöörmann Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium 14   7 (5) 0   0   2   23 (21)
Kristjan Veskimäe Raplamaa Kohila Gümnaasium 11   7 (6) 0   2   2 (4) 22 (23)
Kristi Kruusmaa Valgamaa Valga Gümnaasium 14   5 (6) 0   2 (3) 0   21 (23)
Airos Lain Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14 (16) 5 (6) 0   0   2 (4) 21 (26)
Mirjam Männamaa Hiiumaa Palade Põhikool 12   7   0   0   2 (4) 21 (23)
Aivar Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 14   7 (5) 0   0   0   21 (19)
Maria Petrushenko Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 10   5 (6) 0   2 (4) 3 (4) 20 (24)
Roland Türi Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 12   5   0   0   3 (4) 20 (21)
Riina Mäesalu Pärnumaa Viira Põhikool 10   7   0   0   2   19  
Karin Kilk Pärnumaa Tori Põhikool 10   7   0   0   2   19  
Lili Linde Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 10   7 (5) 1 (0) 0   0   18 (15)
Karin Ange Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 6   7 (5) 1 (2) 0   2   16 (15)
Andres Luuk Hiiumaa Kärdla Keskkool 6 (8) 7   0   0   2 (4) 15 (19)


25. veebruar 1999
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee