1999.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

8. klass (kontrollisid Kati Metsalu, Ülar Kahre)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Ago-Erik Riet Tallinn-Lasnamäe Tln. Kuristiku Gümnaasium 20   7   7   7   41  
Sergei Lakissov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 20   7 (2) 7   7   41 (36)
Oleg Koshik Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18   7   7   7   39  
Marje Prank Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18   7   7 (6) 6 (7) 38 (38)
Mart Raudsepp Viljandimaa Võhma Gümnaasium 18   7 (6) 6 (5) 4 (0) 35 (29)
Mihkel Kree Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 20   7   7   1   35  
Eiko Kivisik Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 16   7   6 (5) 6 (7) 35 (35)
Martin Bachverk Tallinn-Haabersti Õismäe Üldgümnaasium 18   7 (4) 5 (6) 5   35 (33)
Timo Uustal Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   7   6   5 (7) 34 (36)
Valeri Sokolov Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Üldhariduskool 14 (13) 6   7   7   34 (33)
Dmitri Petshonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 19   7 (6) 4   4 (3) 34 (32)
Kaupo Iher Pärnumaa Viira Põhikool 20   7   7   0   34  
Roman Lilleorg Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 20   7 (6) 5   2   34 (33)
Anton Stalnuhhin Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 18   7   6   3 (2) 34 (33)
Sander Sõnajalg Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 14   7   7   5   33  
Liisi Pajuniit Saaremaa Muhu Põhikool 16   7   7 (4) 3 (2) 33 (29)
Maarja Oras Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 20   7   3 (1) 2   32 (30)
Jelena Avanessova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   7   6 (7) 1 (0) 32 (32)
Igor Artemtshuk Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 19 (18) 7   6 (7) 0 (2) 32 (34)
Liisi Saar Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 18   7   7 (6) 0   32 (31)
Dmitri Rõbalkin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18   7   7   0   32  
Natalja Neshkova Tallinn-Lasnamäe Tln. Ümera Põhikool 18   7   6   0   31  
Aleksei Zimin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 16   7   5 (4) 3 (2) 31 (29)
Kairit Pohla Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 15   7   6 (7) 2   30 (31)
Laura Raus Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 15   7   6 (7) 2   30 (31)
Triin Randver Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12   7   5   6   30  
Anna-Liisa Laiapea Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 13   7   7   3   30  
Anton Tanasenko Tallinn-Lasnamäe Mahtra Gümnaasium 15 (16) 7 (6) 5   3 (2) 30 (29)
Kirill Drobovitsh Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 16   7   7   0   30  
Roman Kondrashkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 14   7   7   2 (3) 30 (31)
Ave Viks Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18   4 (3) 5 (6) 3   30 (30)
Sergei Kostin Tartu linn Annelinna Gümnaasium 14 (15) 7   7   1   29 (30)
Anton Tshepural Tartu linn Annelinna Gümnaasium 15   7   6 (5) 1   29 (28)
Mihkel Noor Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   7   6 (5) 4   29 (28)
Teet Kaur Viljandimaa Valuoja Põhikool 14   7   3 (2) 5   29 (28)
Mariliis Talviste Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16   7   6 (4) 0   29 (27)
Vlad Ivanishtshev Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Üldhariduskool 13 (14) 6 (4) 6   4   29 (28)
Jevgenia Votina Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Humanitaargümn. 12   7   6 (7) 4   29 (30)
Anton Ivanov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 16 (15) 7   6   0   29 (28)
Jekaterina Shirajeva Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümn. 18   7   2   2   29  
Rainer Kikkas Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16   7   5   1 (0) 29 (28)
Madli Teller Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14   4 (5) 6 (7) 4 (5) 28 (31)
Sigrid Maasen Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 16   7   5   0   28  
Kaupo Voormansik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 17 (16) 5 (4) 5   1   28 (26)
Aleksei Lisitsõn Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 14   7   7   0   28  
Aigar Vaigu Tartumaa Elva Gümnaasium 16   7   5   0   28  
Aleksei Sosnovski Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 15   7   6 (5) 0   28 (27)
Palle Kotta Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 16   7 (6) 4   1 (0) 28 (26)
Toomas Pai Valgamaa Lüllemäe Põhikool 17 (18) 7   4 (7) 0   28 (32)
Jevgenia Pugatshova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 16   7   5   0   28  
Darja Lavõgina Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 13 (14) 7   7   0   27 (28)
Triin Evert Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14   7   6 (5) 0   27 (26)
Kaido Rinne Harjumaa Saku Gümnaasium 13 (15) 7   5   2 (1) 27 (28)
Peeter Puusemp Tallinn-Lasnamäe Tln. Kuristiku Gümnaasium 14   7   6 (7) 0   27 (28)
Dmitri Pivovarov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 17   5   5 (7) 0   27 (29)
Jevgeni Shablonin Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 14 (15) 7   6 (7) 0   27 (29)
Indrek Kirsimägi Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 14   7   6   0   27  
Hiie Nõlvak Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 15   5 (6) 7 (6) 0   27 (27)
Jarmo Rohtla Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 13   7   3 (5) 3   26 (28)
Liina Käiro Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 12   7   5 (7) 2   26 (28)
Sille Pettai Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 16   7   2   1 (0) 26 (25)
Pavel Ionov Harjumaa Kehra Keskkool 11 (10) 7 (6) 5 (6) 3   26 (25)
Roman Polidovitsh Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 13   7   6 (4) 0 (2) 26 (26)
Maarja Laos Pärnumaa Pärnjõe Põhikool 14   7   5 (7) 0 (1) 26 (29)
Maili Zimmermann Jõgevamaa Palamuse Gümnaasium 16   7   1   2   26  
Mariann Näär Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümn. 16   5 (6) 5   0   26 (27)
Aivo Olev Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 16   7 (4) 3   0   26 (23)
Madli Haldre Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   7   5   1   25  
Perit Post Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 15   7   2 (3) 1   25 (26)
Maksim Passetshnik Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 12 (10) 7 (5) 0   6 (7) 25 (22)
Meigo Paits Järvamaa Väätsa Põhikool 15 (16) 5   5   0   25 (26)
Tanel Jairus Läänemaa Vatla Põhikool 16   7 (5) 2   0   25 (23)
Avetis Arutjunjan Tartu linn Annelinna Gümnaasium 15   4   3   2   24  
Natalja Barajeva Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 14 (13) 4 (6) 6 (7) 0   24 (26)
Kersten Soome Tartumaa Elva Gümnaasium 16 (17) 5   1   2   24 (25)
Age Laine Tartumaa Puhja Gümnaasium 11   7   5 (6) 1 (0) 24 (24)
Katrin Sonn Tartumaa Elva Gümnaasium 14   5   4 (5) 1 (0) 24 (24)
Anton Drozdov Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 15   7   0   2 (0) 24 (22)
Margit Mänd Harjumaa Vaida Põhikool 13 (14) 5 (7) 5 (6) 1 (0) 24 (27)
Maret Kalden Valgamaa Hummuli Põhikool 12   7   3 (5) 2   24 (26)
Eva-Stina Kerner Tallinn-Nõmme Tln. Pääsküla Keskkool 11   7   6   0   24  
Vadim Gerassimov Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 14   7 (5) 3   0   24 (22)
Andres Rohtma Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 13   5 (7) 0   6 (7) 24 (27)
Vallo Isop Lääne-Virumaa Aluvere Põhikool 14   7 (6) 3   0   24 (23)
Kaido Siimon Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10   7   5   1 (2) 23 (24)
Alo Lõoke Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16   1   6 (7) 0   23 (24)
Martin Kimmel Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 18   0   5 (7) 0   23 (25)
Jaan Õun Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14   7 (5) 2   0   23 (21)
Hendrik Reek Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12   7   4   0   23  
Sergei Litvinov Harjumaa Loksa Vene Gümnaasium 13   7 (6) 2   0   22 (21)
Aleksandra Karaulova Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 14   5 (7) 0   3 (4) 22 (25)
Martin Luige Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 12   6   4   0   22  
Mariella Ott Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 12   5   5 (7) 0   22 (24)
Kaarel Klaos Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 14   7   0   0   21  
Annemari Vessik Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 10   7   4   0   21  
Ave Lepik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 12   6   1 (4) 1   20 (23)
Peeter Piksarv Põhja-Tallinn Pelgulinna Gümnaasium 12   5 (7) 1   2   20 (22)
Helen Kaptein Hiiumaa Käina Gümnaasium 13   7   0   0   20  
Taimar Teetlok Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 10   4 (6) 6 (7) 0   20 (23)
Helina Jääger Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12   4   4 (5) 0   20 (21)
Helen Reinik Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 9   7   2   0   18  
Anni Nurk Hiiumaa Käina Gümnaasium 16 (15) 0   0   0   16 (15)


25. veebruar 1999
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee