1999.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Fjodor Novozhilov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 20   7   6   7   40  
Riho Taba Tartu linn Tamme Gümnaasium 19   7   6 (7) 7   39 (40)
Hardi Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 20   6   6 (7) 7   39 (40)
Margus Maantoa Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 20   5 (6) 7   7   39 (40)
Dmitri Lomovski Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 20   3   7   7   37  
Aleksandr Mattal Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 16   7   7   7   37  
Vika Prostakova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 20   3   5 (2) 7   35 (32)
Julia Mihhailova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 18   3   6 (7) 7   34 (35)
Kadri Roosmaa Tallinn-Kesklinn Prantsuse Lütseum 19 (20) 7   4   4   34 (35)
Nikolai Mordan Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 18   7 (6) 2   7   34 (33)
Julija Mussinskaja Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 18   3   6   7   34  
Kristo Koort Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 17   6   3   7   33  
Ivan Stroganov Järvamaa Türi Gümnaasium 19   7   5   2   33  
Kaie Kubjas Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 18   3 (1) 4   7   32 (30)
Anna Leontenko Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 18   3 (2) 4   7   32 (31)
Priit Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 18   6   6   2   32  
Jekaterina Prostakova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14   7 (6) 4 (2) 7   32 (29)
Meelis Muhk Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 15 (16) 7   2   7   31 (32)
Birgit Otsa Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 18   1 (2) 6   5   30 (31)
Kaisa Murumets Põlvamaa Ruusa Põhikool 15   2 (4) 6 (7) 7   30 (33)
Kristi Uukkivi Tallinn-Nõmme Tln. Pääsküla Keskkool 15   2 (0) 6 (5) 7   30 (27)
Madis Matsina Tartu linn Kivilinna Gümnaasium 14   3 (4) 5 (1) 7   29 (26)
Nikita Rozdestvenski Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 17 (18) 2   3   7   29 (30)
Merje Maripuu Pärnu linn Rääma Põhikool 18   3 (4) 6 (7) 2 (1) 29 (30)
Aleksei Sonin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 17   3 (5) 2   7   29 (31)
Natalja Jefimova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 16   1   4   7   28  
Jaan Aru Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18   1 (5) 4   4 (2) 27 (29)
Toomas Runnel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14   1   5   7   27  
Tauri Tuvikene Tartu linn Tamme Gümnaasium 11   6 (7) 3 (2) 7   27 (27)
Emmanuel Kovalenko Tartu linn Annelinna Gümnaasium 16   7   0   4 (3) 27 (26)
Kaur Adamson Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Gümnaasium 14   3 (2) 3 (2) 7   27 (25)
Anna Dulneva Kohtla-Järve linn Hum. Erapõhikool 18   5 (3) 4   0   27 (25)
Kertu Säärits Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 14   5   5   3 (1) 27 (25)
Martin Leis Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 16 (17) 1   6 (7) 4 (2) 27 (27)
Oleg Zhumadilov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 17   3 (2) 0   7   27 (26)
Margus Vent Valgamaa Valga Gümnaasium 19   2 (1) 2   4 (3) 27 (25)
Priit Oja Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 15 (16) 3 (4) 6 (7) 3 (2) 27 (29)
Terje Toomistu Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 13   3 (2) 4   7   27 (26)
Erki Buht Raplamaa Kodila Põhikool 12   7   1   7   27  
Jaan Pindis Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 16   0   4   7   27  
Erle Unt Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 17   3 (5) 3   3   26 (28)
Priit Märtin Tartumaa Elva Gümnaasium 15   2 (3) 2   7   26 (27)
Jekaterina Sõkina Põhja-Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 14   1 (0) 4   7   26 (25)
Liisi Rünkla Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 17   2 (1) 3 (1) 4 (3) 26 (22)
J. Tshernjagina Narva linn Narva Vanalinna Kool 15   7   2   2   26  
Arkadi Zhitnõi Narva linn Narva Peetri Kool 15   3 (4) 1 (2) 7   26 (28)
Tatjana Abdurahmanova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 12   5   6   3 (2) 26 (25)
Konstatin Astapov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 11   6 (5) 2   7   26 (25)
Kärt Villemson Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 16   2 (1) 6   2   26 (25)
Tormi Reinson Tartu linn Descartes'i Lütseum 18   1   4 (3) 2   25 (24)
Mailis Liiv Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 15   6   2   2 (3) 25 (26)
Anastasia Ivanova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 18   7   0   0   25  
Jürgen Jalak Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 14   3 (4) 6 (7) 2   25 (27)
Vitali Shipilov Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümn. 11 (12) 7   0   7   25 (26)
Taavi Vaikjärv Tallinn-Kesklinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 17 (18) 1   3   4 (2) 25 (24)
Anett Ansperi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 15   1   6 (7) 3 (2) 25 (25)
Kerli Allmere Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12 (13) 6   4   3 (2) 25 (25)
Tauno Palts Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 17   2 (5) 4   2   25 (28)
Irina Ljubovskaja Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Reaalgümn. 17   3 (2) 3 (4) 1   24 (24)
Julia Sulina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 18   6 (7) 0   0   24 (25)
Taavi Raidma Tartumaa Elva Gümnaasium 15 (17) 7   0   2 (0) 24 (24)
Priit Lepp Harjumaa Kuusalu Keskkool 15 (14) 1 (2) 1   7   24 (24)
Vadim Panashtsha Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 11 (12) 3 (2) 3 (4) 7   24 (25)
Sander Heinsalu Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 14 (15) 1   2   7   24 (25)
Grigori Rõbak Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 11 (12) 6 (5) 0   7   24 (24)
Jekaterina Vinogradova Põhja-Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 10   7   0   7   24  
Merliis Sulg Raplamaa Kehtna Põhikool 14   3 (4) 6   1 (0) 24 (24)
Anu Esinurm Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 16   1   3 (5) 4   24 (26)
Heleriin Mieler Viljandimaa Valuoja Põhikool 13   2 (4) 4   4 (6) 23 (27)
Annika Püi Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 12   3 (4) 1 (3) 7   23 (26)
Egle Pedak Ida-Virumaa Kohtla Põhikool 13   3   0   7   23  
Dina Rubanovitsh Tallinn-Kesklinn Tallinna Juudi Kool 12   4 (5) 0   7   23 (24)
Kaia Viirmaa Pärnumaa Tihemetsa Põhikool 10   3 (2) 3   7   23 (22)
Liisi Soomann Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 15   1 (0) 5   2   23 (22)
Triin Lõhmus Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 15   2 (5) 3   3 (6) 23 (29)
Marina Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 8   7   0   7   22  
Aivo Tamm Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 14 (15) 1 (2) 0   7   22 (24)
Marat Nurgalejev Pärnumaa Sindi Gümnaasium 11   1   3 (4) 7   22 (23)
Liis Siirak Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 13 (14) 1   6 (7) 2   22 (24)
Maris Leivategija Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 18   3   1   0   22  
Timo Subert Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 13   1 (4) 3 (4) 4   21 (25)
Hannu Loik Harjumaa Alavere Põhikool 14   1 (5) 3 (5) 3 (7) 21 (31)
Sten Anderson Valgamaa Tõrva Gümnaasium 8 (9) 6   0   7   21 (22)
Martin Teder Valgamaa Otepää Gümnaasium 10   6 (7) 4   1 (0) 21 (21)
Jekaterina Savtshenko Harjumaa Maardu Vene Gümnaasium 11 (12) 6   0   3   20 (21)
Maksim Volkov Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 13   5   1   1 (0) 20 (19)
Valentin Trutnenko Tallinn-Haabersti Tallinna 5. Keskkool 17   1   0   2   20  
Siim Muiste Võrumaa Võrusoo Põhikool 12   1 (4) 3   4 (7) 20 (26)
Olavi Kruusimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 5   5   6 (7) 3 (7) 19 (24)
Martin Ojala Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 11   2 (4) 3   3 (6) 19 (24)
Ilja Grishin Tallinn-Lasnamäe Linnamäe Gümnaasium 8   1 (0) 3 (4) 7   19 (19)
Anton Rassõlkin Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnaasium 16   1   2   0   19  
Ilja Semjonov Harjumaa Loksa Vene Gümnaasium 13   2 (3) 0   3   18 (19)
Mariann Lell Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 7   1   1   7   16  
Erasmus Reemet Hiiumaa Käina Gümnaasium 12   1   1 (3) 2 (3) 16 (19)
Kadi Kuuse Hiiumaa Käina Gümnaasium 11   1   1   1   14  
Kaspar Allese Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 10   1   0   0   11  


25. veebruar 1999
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee