1999.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

12. klass (kontrollisid Jan Villemson, Peeter Laud)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Mihhail Dementjev Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   7   7 (6) 7 (6) 7   35 (33)
Viktor Massalõgin Kohtla-Järve linn Järve Vene Gümnaasium 7 (6) 7   7   7 (6) 7 (6) 35 (32)
Oleg Naumov Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Elmo Tempel Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Kaido Saar Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   7   7   7 (6) 35 (34)
Sander Mirme Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   7   7 (3) 7   34 (30)
Alari Paulus Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7   6 (5) 7   7 (3) 7   34 (29)
Raido Valgeväli Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   6   7   7   7   34  
Aleksei Nazarov Narva linn Narva Kesklinna Kool 6   7   7   7   7 (6) 34 (33)
Andrei Solntsev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   5 (7) 7   33 (35)
Rustam Novikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasum 7   7   7   7   5 (7) 33 (35)
Renat Iskakov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   5   7   7   7   33  
Ardo Hanschmidt Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (6) 6   7   7   32 (33)
Kaiko Kivi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6 (5) 7   4 (3) 7   31 (29)
Aivar Sootla Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   3 (5) 7   31 (33)
Erkki Tempel Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7   5 (6) 7   5 (7) 7   31 (34)
Riho Maisa Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   5   7   4   7   30  
Merlin Simm Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7   6 (7) 7   3 (7) 7 (6) 30 (34)
Tiina Tõkke Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 5   6   7   5 (7) 7   30 (32)
Vitali Lopatko Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 2   7   7   7   7   30  
Indrek Heinloo Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   3 (2) 7   5 (4) 7   29 (27)
Steve Hiiop Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   6 (5) 7   2   7   29 (28)
Aleksei Trofimov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7   6 (7) 2 (5) 7   29 (33)
Juri Gavshin Sillamäe Sillamäe Astangu Kool 7   6 (7) 7   2 (1) 7   29 (29)
Aleksei Kozhatkin Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   5   7   3 (5) 7   29 (31)
Vladimir Vimberg Narva linn Narva Humanitaargümnaasum 7   5 (4) 7   3   7 (6) 29 (27)
Aleksandr Aleksandrov Narva linn Narva Kesklinna Kool 7   7   7   3   5   29  
Meelis Olev Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7   7 (3) 0   7 (3) 7   28 (20)
Kirill Sidorov Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnaasium 4   7   7   4 (7) 6   28 (31)
Jegor Guzhvin Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 4   7   7 (6) 3   7   28 (27)
Evely Leetma Pärnu linn Pärnu Raeküla Gümnaasium 7   5 (6) 6 (7) 3 (5) 7   28 (32)
Alar Mitt Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2 (1) 6   7 (6) 6   7   28 (26)
Mihhail Makarov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   0   28  
Sergei Avanessov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   0 (5) 7   6 (7) 7   27 (33)
Alar Ahven Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 6   6 (7) 5   3 (5) 7   27 (30)
Mihhail Svintsov Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 7   5 (7) 7   0   7   26 (28)
Mait Mutso Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   5 (6) 0 (2) 7   7   26 (29)
Deniss Mironov Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 7   5 (7) 7   0 (7) 7   26 (35)
Madis Ratassepp Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Gümnaasium 6   5 (6) 7   0   7   25 (26)
Roland Pihlakas Tallinn-Lasnamäe Laagna Gümnaasium 7   6   6 (7) 6 (7) 0   25 (27)
Aleksandr Kimlaitshuk Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 1 (0) 6   7   4 (7) 7   25 (27)
Aleksei Baskakov Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 3   5 (7) 7   3 (5) 7 (6) 25 (28)
Jaan-Madis Uusväli Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 2 (3) 6 (5) 7   3 (5) 7   25 (27)
Alari Koppelmaa Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümn. 7   5 (6) 6 (4) 7   0   25 (24)
Andres Vilgota Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   6 (7) 0   5 (2) 6 (7) 24 (23)
Andrei Batrashev Tallinn-Kesklinn Tln. Juhkentali Gümnaasium 7   5   0 (1) 7   5   24 (25)
Roman Ivanov Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 3   7   7   0   7   24  
Arko Olesk Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 3 (4) 0 (7) 7   7   7   24 (32)
Vadim Soldatenko Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 6 (7) 5 (7) 7   0   5 (2) 23 (23)
Allan Allas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2   6 (7) 6 (2) 2   7   23 (20)
Uku Lember Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 2 (3) 7   7   0 (2) 7   23 (26)
Kristjan Jalukse Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 6 (7) 0   7   3 (4) 7   23 (25)
Evelin Heinam Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 2 (0) 7 (6) 7   0 (1) 7   23 (21)
Lauri Vaaks Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   5   5 (4) 1 (2) 5 (2) 23 (20)
Kristjan Mitt Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 2 (0) 6   7   0   7   22 (20)
Oliver Parrest Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   5   3   0   7   22  
Olga Zhukova Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 0   4   7   4 (7) 7   22 (25)
Anton Krivonossov Harjumaa Loksa Vene Gümnaasium 0   5   7 (6) 3 (5) 7   22 (23)
Andrei Nikonov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 0   6 (7) 7   2 (5) 7   22 (26)
Mark Kofman Tallinn-Kesklinn Tallinna Juudi Kool 2   4 (1) 7   2 (5) 7 (6) 22 (21)
Kaupo Maasing Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   0   6 (5) 2   7   22 (21)
Kristo Aav Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   0 (2) 7   0 (5) 7 (6) 21 (27)
Hando Tint Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 3   0   6 (5) 5   7   21 (20)
Marianna Drozdova Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 0   6 (7) 7   0 (3) 7   20 (24)
Dmitri Korjagin Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 1   5 (6) 7   0   7   20 (21)
Marko Voog Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7 (5) 6   7   0   0   20 (18)
Ilona Litvinova Tallinn-Haabersti Haabersti Vene Eragümnaasium 7   6   0   0   7 (1) 20 (14)
Deniss Shumilov Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 6   0   7   0   7   20  
Joel Kuusk Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   3   2 (5) 2 (1) 5   19 (21)
Ivan Prihhodko Tallinn-Haabersti Õismäe Üldgümnaasium 2 (4) 7   7 (5) 3 (0) 0   19 (16)
Diana Safoskina Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 0   4   7   0   7   18  
Fred Pedersen Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnaasium 4 (2) 0 (7) 7   0   7   18 (23)
Danil Ignatenko Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümn. 4 (7) 0 (1) 6   3 (5) 5   18 (24)
Mihhail Arbuzov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 3   5 (7) 0   3 (6) 7   18 (23)
Pavel Shevtshevko Tallinn-Nõmme Tln. Valdeku Keskkool 1 (0) 0   7   3   7   18 (17)
Tarmo Tarve Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnikagümnaasium 7   0 (3) 5 (6) 0 (1) 5 (7) 17 (24)
Nikolai Degtjarenko Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 0   3 (7) 7   0 (1) 7   17 (22)
Svetlana Strunkina Tallinn-Lasnamäe Pae Gümnaasium 7   0 (7) 0   3   7   17 (24)
Vladimir Poletajev Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 7 (5) 3 (6) 0   0   7 (6) 17 (17)
Jaanus Meenov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 2 (1) 6 (7) 0 (1) 2   5   15 (16)
Fred Talu Valgamaa Valga Gümnaasium 2   3 (6) 0 (1) 3   7   15 (19)
Marika Oksaar Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 7 (6) 0 (1) 1 (3) 3 (7) 0   11 (17)
Ago Tiitsaar Pärnumaa Kilingi-Nõnne Gümnaasium 6 (5) 0 (2) 0   4   0   10 (11)
Mirjam Vallas Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 7   0   0 (7) 0   2 (7) 9 (21)
Olivia Niitsoo Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 2 (0) 0 (7) 7   0   0 (7) 9 (21)
Kaur Vaabel Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 2 (3) 0 (3) 0   0   7   9 (13)
Anti Peever Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4   0 (3) 0   0   1 (6) 5 (13)
Terje Robal Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 2 (1) 0   0   0   0 (1) 2 (2)


25. veebruar 1999
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee