1999.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Kati Metsalu)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Emilia Käsper Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7 (4) 7   35 (32)
Dmitri Kostandi Tartu linn Annelinna Gümnaasium 7   7   7   7 (3) 7   35 (31)
Jaak Järvekülg Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Vitali Bondarenko Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümn. 7   7   7   7   7   35  
Aleksei Lossan Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Tanel Tarkmees Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   7   7   7   7   35  
Sergei Mihhailov Kohtla-Järve linn Järve Vene Gümnaasium 7 (2) 6   7 (5) 7 (6) 7 (5) 34 (24)
Mihhail Matvejev Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 7   6   7 (6) 7 (6) 7   34 (32)
Roman Vassiljev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   6   7   7   7   34  
Maksim Ivanov Narva linn Narva Joala Kool 7   7   7   6   7   34  
Ülo-Tarmo Stöör Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   7   7   5 (6) 33 (34)
Daniil Popov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7 (6) 5 (2) 7 (5) 7 (6) 7   33 (26)
Urmo Visk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   7   5 (4) 33 (32)
Vitali Vansovitsh Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7 (6) 7   6 (7) 6 (3) 7   33 (30)
Dmitri Timofejev Harjumaa Maardu Vene Gümnaasium 7   7 (6) 7 (6) 6   6 (7) 33 (32)
Deniss Savtshenko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   5 (7) 7   33 (35)
Oleg Batrashev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7 (6) 5 (6) 7   7   33 (33)
Aleksei Sharajev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   5 (4) 7   33 (32)
Marko Rask Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   5   7   7 (5) 33 (31)
Roman Leppik Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   5 (6) 33 (34)
Auli Kütt Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   5 (7) 6 (4) 7   32 (32)
Siim Suisalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   6 (3) 5 (3) 32 (27)
Mari Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   4 (2) 7   7 (4) 7   32 (27)
Margus Pala Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7   7   5 (6) 7 (4) 6 (7) 32 (31)
Artur Abels Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 6 (7) 7 (6) 5 (4) 7   7   32 (31)
Lauri Tart Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   7   7   6 (7) 5 (0) 32 (28)
Mario Kadastik Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   6 (4) 5 (2) 32 (27)
Andres Randmets Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   7 (6) 4 (0) 7   32 (27)
Vitali Kõllomets Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   4 (0) 7   7   7   32 (28)
Sven Lehemets Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   4 (1) 7   6 (5) 7   31 (27)
Jaanus Uudmäe Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 7   7   6 (7) 6   5 (3) 31 (30)
Julia Pozidajeva Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   5 (2) 6 (7) 6   7   31  
Rommi Saar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   4 (3) 7   6 (3) 6 (7) 30 (27)
Katrin Viikov Kohtla-Järve linn Järve Gümnaasium 7   6   7   4 (0) 6 (4) 30 (24)
Heikki Kolk Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7   6   6 (7) 4 (2) 7   30 (29)
Veiko Sammelselg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   5 (7) 3   7   29 (31)
Julia Bessonova Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   7   5 (4) 3 (2) 29 (27)
Valeri Startsev Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   7 (6) 7 (6) 7   1 (2) 29 (28)
Veronika Gudkova Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 7   7   5   6 (1) 4 (3) 29 (23)
Arseni Dushatkin Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 7   7   7   5 (7) 3 (2) 29 (30)
Nele Tamberg Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   7   3 (0) 6   6 (7) 29 (27)
Rain Ööpik Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnikagümnaasium 7   2   6 (7) 6 (7) 7   28 (30)
Ksenia Vojevodina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   7 (6) 7 (4) 0 (1) 7   28 (25)
Natalja Zagura Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   7   2 (3) 7   5 (7) 28 (31)
Pavel Babenko Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 7   7   7   6   1 (0) 28 (27)
Mihhail Zeljonõi Tallinn-Lasnamäe Linnamäe Gümnaasium 7   7   7 (6) 0   7   28 (27)
Janeli Sarv Valgamaa Valga Gümnaasium 7 (6) 1   7   6   7   28 (27)
Pavel Salo Tallinn-Nõmme Tln. Valdeku Keskkool 7   3   6   7 (6) 5 (7) 28 (29)
Indrek Essenson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   5 (7) 3 (2) 5 (3) 27 (26)
Raiko Uri Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   7   6 (3) 0 (2) 27 (26)
Ott Pruulmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   1   7   6 (3) 6 (7) 27 (25)
Janne Toomsalu Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   5   2 (0) 6 (7) 27 (26)
Juhan Karin Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   7   7   0   6 (7) 27 (28)
Ants Kaasik Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   7   5   3 (1) 5 (1) 27 (21)
Kaspar Lasn Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   6 (7) 5   2   7 (5) 27 (26)
Kairi Õun Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   2 (1) 5 (2) 6 (7) 27 (24)
Priit Seeman Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 6   7   7   0   7   27  
Andres Kuusk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (6) 5   5 (6) 3 (2) 7   27 (26)
Mart Kaldoja Tartu linn Tamme Gümnaasium 7   7   2   3 (2) 7   26 (25)
Irina Zalõbina Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   6 (7) 6 (2) 0   26 (23)
Risto Urb Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   4 (6) 1 (3) 7   26 (30)
Saale Sünd Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 7 (5) 7   6 (7) 0   6 (7) 26 (26)
Jaanus Hansen Järvamaa Paide Gümnaasium 7   5   5   3 (1) 6   26 (24)
Ksenia Andrejeva Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   5   7 (4) 1 (0) 6   26 (22)
Artjom Vargunin Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7 (6) 0   5 (4) 26 (24)
Uljana Traks Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   6   6 (2) 0   7   26 (22)
Marika Unt Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 4   7   7   3 (2) 4 (7) 25 (27)
Mihhail Babenko Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 5 (6) 3   7   7   3   25 (26)
Sergei Sinajev Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 7   6   5 (6) 0   7   25 (26)
Oliver Ott Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   7 (6) 0   4 (7) 7   25 (27)
Indrek Kuusk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (6) 7   1 (0) 3 (4) 7   25 (24)
Alan Langus Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7   7   3   2 (1) 5 (7) 24 (25)
Aleksandr Rakitin Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 5   4   7   2   6 (7) 24 (25)
Indrek Zolk Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 7   5   5   2 (7) 5 (0) 24 (24)
Aune Nigol Valgamaa Valga Gümnaasium 7   6   2 (1) 2 (1) 7   24 (22)
Helen Herne Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7   6 (7) 3 (0) 1 (3) 7   24 (24)
Hannes Luidalepp Läänemaa Taebla Gümnaasium 7   6 (4) 0   4 (3) 7   24 (21)
Alo Savi Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   6 (4) 5 (7) 0   6 (7) 24 (25)
Pavel Ossimov Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 7   4   7   0   6 (7) 24 (25)
Andres Teeäär Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5 (7) 7   7   0 (1) 5 (0) 24 (22)
Annika Kupits Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (3) 3   7   0 (2) 7   24 (22)
Reigo Ginter Tartu linn Tamme Gümnaasium 7   6 (7) 0 (1) 3   7   23 (25)
Martin Vlassov Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   6 (7) 0   3 (2) 23 (23)
Kadri Klettenberg Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   3 (2) 6   0   23 (22)
Liina Valt Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   7   1   1 (2) 23 (24)
Boriss Morgen Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Reaalgümn. 5 (6) 5 (7) 6 (5) 1 (5) 6 (7) 23 (30)
Aleksei Klimenko Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Reaalgümn. 7   2   6 (7) 7   1 (5) 23 (28)
Maksim Kabanov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 5 (4) 7   5 (6) 4 (2) 2   23 (21)
Martti Talgre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   0 (1) 4   4 (7) 22 (26)
Artur Bassov Tartu linn Annelinna Gümnaasium 7   7   2 (1) 0   6 (7) 22 (22)
Martin Sasi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   0 (2) 3   5 (3) 22 (22)
Ilona Faustova Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 7   7   2   0 (4) 6 (7) 22 (27)
Mirjam Allik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   2 (1) 6   0 (1) 22 (22)
Hele-Riin Kutsar Pärnumaa Kilingi-Nõnne Gümnaasium 7   6   2 (1) 1   6 (5) 22 (20)
Kristjan Saviauk Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7   7   5 (7) 1 (0) 2   22 (23)
Hedi Peterson Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 7 (4) 6 (7) 2 (0) 1 (0) 6 (7) 22 (18)
Sirle Sepp Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 7   6 (7) 2 (0) 4 (3) 3 (0) 22 (17)
Krister Arder Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (6) 6   4   4   1 (6) 22 (26)
Timofei Vinogradov Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Reaalgümn. 7   6 (7) 2   6 (5) 0   21 (21)
Martin Vahi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   6   1 (2) 0   21 (22)
Roman Belov Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5   2 (1) 1   6 (7) 21 (21)
Anu Leedjärv Harjumaa Kuusalu Keskkool 7   6 (7) 2 (1) 2 (7) 4 (7) 21 (29)
Martti Käärik Harjumaa Keila Gümnaasium 7   6 (7) 6 (5) 2 (6) 0   21 (25)
Tambet Leesment Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   7   4   3 (7) 0 (1) 21 (26)
Sander Klaos Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   4   3 (1) 1 (4) 6 (7) 21 (23)
Anita Räim Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   2 (5) 2 (0) 3   7   21 (22)
Mihhail Kuznetsov Narva linn Narva Kesklinna Kool 7   6 (7) 7   0   1 (0) 21 (21)
Anti Kala Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7   5 (7) 7   1   1 (2) 21 (24)
Sven Suitslepp Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnikagümnaasium 7   5   5   3 (7) 0   20 (24)
Alar Floren Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   4 (3) 0   3 (7) 6 (7) 20 (24)
Roland Kender Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   0   2 (0) 5 (6) 6 (7) 20 (20)
Valentina Dushkevitsh Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   5 (7) 0   1 (3) 7   20 (24)
Heli Valtna Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   4   5 (4) 3 (7) 1 (0) 20 (22)
Sulev Reisberg Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   7   0   4 (7) 2 (0) 20 (21)
Raivo Otepalu Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 6 (7) 7 (3) 0   1 (3) 6 (7) 20 (20)
Toomas Talumets Järvamaa Türi Gümnaasium 7   7   5   0   1 (2) 20 (21)
Erki Aring Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7   6 (7) 0   7   0   20 (21)
Ain Jahhu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6 (7) 5   1 (0) 0   7   19 (19)
Tauno Krull Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   5   0   4 (5) 3 (4) 19 (21)
Rene Neimann Tartu linn Descartes'i Lütseum 7   7   4 (7) 0   0   18 (21)
Ruslan Mahhov Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Humanitaargümn. 7   7   1 (2) 1 (4) 1 (6) 17 (26)
Martin Roos Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   2   0 (2) 1 (0) 7   17 (18)
Elari Saal Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7   6   3 (2) 0 (1) 0   16 (16)
Kristo Laal Tallinn-Haabersti Õismäe Humanitaargümnaasium 7   7   2 (0) 0 (1) 0   16 (15)
Henri Valdmann Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   0   6   0   2 (7) 15 (20)
Tanel Traks Tallinn-Haabersti Järveotsa Gümnaasium 7   6 (7) 2 (0) 0 (5) 0 (1) 15 (20)
Natalja Sidorova Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 0 (7) 7   1   0   6 (7) 14 (22)
Ergo Mikkor Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   6   0 (7) 0   0 (3) 13 (23)
Darja Lunina Jõgevamaa Mustvee 2. Keskkool 2 (5) 7   0 (5) 1   1 (7) 11 (25)


25. veebruar 1999
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee