1999.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

10. klass (kontrollisid Reimo Palm, Andrei Filonov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Endel Soolo Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   7   7   7   7   35  
Oleg Petshonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   6 (7) 34 (35)
Jürgen Einpaul Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   6 (7) 34 (35)
Kirill Vassilkov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   7   6 (7) 7   7   34 (35)
Ivan Kuznetsov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   5 (2) 7   7 (4) 6 (7) 32 (27)
Mihkel Oja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   6   7 (5) 6 (7) 31 (30)
Kristo Tammeoja Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 7   2 (6) 7   7   5 (7) 28 (34)
Dan Bogdanov Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümn. 4 (2) 6 (2) 7   7   3 (5) 27 (23)
Aleksandr Grebennik Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 (6) 1   7   7   4 (7) 26 (28)
Anton Keks Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 5 (1) 7   6 (7) 2   26 (24)
Grigori Palamartshuk Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   6   7   5 (7) 1   26 (28)
Mari Arold Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (3) 7 (6) 3   6 (5) 5   25 (22)
Martin Umda Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 7   6 (7) 3 (7) 7   1   24 (29)
Daniel Travin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 6 (7) 7   1 (7) 4 (7) 24 (35)
Mai-Liis Sarv Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6 (7) 0   7   7   4   24 (25)
Siim Sikkut Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 6 (7) 5 (7) 4 (6) 2   23 (29)
Gunnar Virk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (5) 7   7 (6) 1 (7) 4 (7) 23 (32)
Oleg Kostenko Tallinn-Lasnamäe Paekaare Gümnaasium 6 (7) 2   7   6 (5) 2   23 (23)
Maanus Abiline Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   6   7   0   3 (5) 23 (25)
Anna Pribõtkina Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   6 (7) 0   6 (7) 4 (5) 23 (26)
Artjom Koroljov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 6 (7) 7   0   4   6 (7) 23 (25)
Alar Ainla Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 4   6 (7) 0 (2) 6 (7) 6 (7) 22 (27)
Konstantin Tretjakov Tallinn-Kesklinn Tallinna Humanitaargümn. 6 (7) 1 (7) 7   6 (7) 2 (4) 22 (32)
Ants Aasma Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7   1   0   7   7   22  
Heleri Tammiste Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümn. 3   6 (2) 4 (7) 5 (7) 4 (5) 22 (24)
Martin Järvekülg Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümnaasium 7   3 (5) 2   3 (7) 6 (7) 21 (28)
Kadri Raudsepp Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6   7   5 (2) 3 (4) 0 (2) 21 (21)
Tõnis Nurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6 (7) 6 (7) 2 (1) 2 (7) 5 (7) 21 (29)
Ilja Firsov Tallinn-Lasnamäe Läänemere Gümnaasium 4 (6) 6 (7) 5 (1) 1 (4) 4 (7) 20 (25)
Andrei Negrejev Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 4   4 (7) 7   5 (7) 0   20 (25)
Joonatan Torga Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 3   5 (7) 6 (7) 6 (1) 0   20 (18)
Andres Tambek Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 6   4 (6) 7   1   2   20 (22)
Toomas Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 5 (6) 5   0   7   3   20 (21)
Paul Tammo Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 5 (6) 1   7   1 (4) 5 (6) 19 (24)
Sergei Ankudinov Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 1 (0) 7   7 (6) 1 (6) 3 (6) 19 (25)
Vitali Stupin Põhja-Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 3 (4) 7   6 (5) 0 (1) 3 (7) 19 (24)
Lembit Valgma Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 1 (4) 7   1 (2) 3   18 (23)
Kirill Birjuk Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 1 (0) 6 (7) 6 (7) 1   4 (2) 18 (17)
Irina Nikolashkina Põhja-Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   3 (7) 2   5 (7) 0   17 (23)
Olga Zhilina Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Reaalgümn. 6 (5) 0   5   1 (6) 4 (3) 16 (19)
Aleksandr Ljubimov Tallinn-Mustamäe Tarassovi Ärigümnaasium 5 (3) 1   6 (7) 1   3   16 (15)
Mirko Känd Pärnu linn Pärnu Ülejõr Gümnaasium 7   6 (5) 0   0 (3) 3 (7) 16 (22)
Kaur Kivi Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 5   5 (7) 1   0 (2) 4 (6) 15 (21)
Mart Roosimägi Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 6 (7) 4   0   1 (5) 4 (5) 15 (21)
Aleksandr Poldõgin Kohtla-Järve linn Järve Vene Gümnaasium 3 (1) 3 (7) 7   1   0   14 (16)
Aljona Mihhailenko Tallinn-Kesklinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 6 (7) 1   7   0 (7) 0 (3) 14 (25)
Keio Kraaner Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 6   0   7   0   1   14  
Kemal Veersoo Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 4 (3) 6 (7) 0   1   3   14 (14)
Kirill Zhirnov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7   3 (7) 3 (7) 1 (7) 0   14 (28)
Deniss Larkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 6 (5) 1 (7) 6 (7) 0   0 (2) 13 (21)
Mari Nuga Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 4   1   4 (7) 0 (5) 4   13 (21)
Roman Korotõtsh Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 1   7   1 (0) 1 (4) 2 (1) 12 (13)
Elar Haljas Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümnaasium 7   1   0   1   3 (7) 12 (16)
Rünno Sgirka Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7   1   0   4 (7) 0   12 (15)
Andrus Viik Tallinn-Mustamäe Tln. Mustamäe Reaalgümn. 4 (5) 0   7   0 (3) 0   11 (15)
Katrin Tiivoja Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 6 (7) 0   0   0 (3) 5 (7) 11 (17)
Helen Männisalu Tallinn-Nõmme Tln. Nõmme Gümnaasium 6   0   5   0   0   11  
Igor Semuhhin Harjumaa Maardu Vene Gümnaasium 3   0   6   0   1 (2) 10 (11)
Vladimir Ivanov Harjumaa Maardu Vene Gümnaasium 5 (6) 0   5 (4) 0   0   10 (10)
Ott Scheler Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 6   0   0   0   4 (5) 10 (11)
Andrei Lunin Jõgevamaa Mustvee 2. Keskkool 6 (5) 0   0 (2) 3 (6) 0   9 (13)
Triinu Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 2 (4) 1 (7) 2 (0) 0 (4) 4 (6) 9 (21)
Rudolf Halapuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 5   1 (7) 1 (5) 1 (3) 0 (1) 8 (21)
Margus Rätsepp Pärnumaa Vändra Gümnaasium 1   1   0   0   3 (7) 5 (9)
Uku Ojand Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 2 (3) 1   0   0   2 (6) 5 (10)
Dmitri Korotõtsh Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 1 (2) 1 (6) 0   1 (5) 1   4 (14)
Liis Laugas Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 4   0   0   0   0   4  


25. veebruar 1999
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee