1998.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkondliku vooru kui ka lahtiste võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 6. märtsil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Sergei Lakisov Narva Humanitaargümnaasium
2. Valeri Sokolov Mustamäe Üldhariduskool
3. Marje Prank Miina Härma Gümnaasium
4. Ago Riet Kuristiku Keskkool
5. Indrek Kirsimägi Õismäe Humanitaargümnaasium
6. Kirill Drobovitsh Tallinna 6. Keskkool
7. Kaupo Iher Viira Põhikool
8. Aleksei Zimin Narva Humanitaargümnaasium
9. Jaan Õun Kuressaare Gümnaasium
10. Martin Bachverk Tallinna 40. Keskkool
11. Laura Raus Tartu Kunstigümnaasium
12. Dmitri Rõbalkin Narva Humanitaargümnaasium
13. Tanel Jairus Vatla Põhikool
14. Liisi Saar Kuressaare Gümnaasium
15. Rainer Kikkas Jõgeva Gümnaasium

8. klassist:

1. Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledzh
2. Martin Pettai C.R. Jakobsoni Gümnaasium
3. Priit Raudsepp Tallinna Reaalkool
4. Jaanus Sepp Tallinna Reaalkool
5. Mihkel Rähn Viljandi Maagümnaasium
6. Mari-Ann Vitsut Keila Gümnaasium
7. Laura Sedman Mart Reiniku Gümnaasium
8. Martin Kapp Sütevaka Humanitaargümnaasium
9. Martin Laak Tartu Kivilinna Gümnaasium
10. Kristel Madiste Rannu Keskkool
11. Tarvo Niine Rahumäe Põhikool
12. Sven Kanoshin Koidula Gümnaasium
13. Irina Juzhuk Tallinna 40. Keskkool
14. Helle Kilgi Rapla Vesiroosi Gümnaasium


Olümpiaadi lõppvooru 12.-13. märtsil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Oleg Petshjonkin Tõnismäe Reaalkool
2. Endel Soolo Valuoja Põhikool
3. Mihkel Oja Tartu Kommertsgümnaasium
4. Kristo Tammeoja Kiviõli 1. Keskkool
5. Tanel Külaots Tartu Descartes'i Lütseum
6. Konstantin Tretjakov Tallinna Humanitaargümnaasium
7. Martin Umda Suure-Jaani Gümnaasium
8. Alar Ainla Viljandi Paalalinna gümnaasium
9. Indrek Koppel Miina Härma Gümnaasium
10. Toomas Sepp Rakvere Gümnaasium
11. Kadri Birnbaum Elva Gümnaasium
12. Ivan Kuznetsov Narva Humanitaargümnaasium
13. Kirill Vasilkov Pähklimäe Gümnaasium
14. Andrei Tarassov Tallinna Humanitaargümnaasium
15. Mihhail Aizatulin Tallinna Humanitaargümnaasium
16. Pavel Petrov Narva Humanitaargümnaasium
17. Jürgen Einpaul Jüri Gümnaasium
18. Andrei Misjuvjanets Tallinna 40. Keskkool
19. Mari Arold Mart Reiniku Gümnaasium
20. Marju Maantoa Tartu Kivilinna Gümnaasium
21. Andres Tambek Kadrina Keskkool
22. Dmitri Maloletnikov Mustamäe Humanitaargümnaasium
23. Sergei Frolenkov Sillamäe 5. Keskkool
24. Anton Keks Tõnismäe Reaalkool
25. Marten Pelt Nõo Põhikool
26. Sergei Ankudinov Tallinna 15. Keskkool
27. Mati Räli Taebla Gümnaasium
28. Martin Pettai C.R. Jakobsoni Gümnaasium (8.klass)

10. klassist:

1. Deniss Savtshenko Tõnismäe Reaalkool
2. Mihhail Kuznetsov Narva Kesklinna Kool
3. Leopold Parts Miina Härma Gümnaasium
4. Sven Lehemets Nõo Reaalgümnaasium
5. Juhan Karin Gustav Adolfi Gümnaasium
6. Jevgenia Kozhevnikova Pähklimäe Gümnaasium
7. Artur Knjazev Narva Kesklinna Kool
8. Emilia Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium
9. Martin Sasi Hugo Treffneri Gümnaasium
10. Lauri Tart Gustav Adolfi Gümnaasium
11. Aleksei Losan Pähklimäe Gümnaasium
12. Kadri Klettenberg C.R. Jakobsoni Gümnaasium
13. Indrek Zolk Tallinna Inglise Kolledzh
14. Jan Devjatko Tõnismäe Reaalkool
15. Ott Pruulmann Hugo Treffneri Gümnaasium
16. Sulev Reisberg Tallinna Reaalkool
17. Toomas Roolaid Gustav Adolfi Gümnaasium
18. Liina Valt C.R. Jakobsoni Gümnaasium
19. Natalja Zagura Kiviõli 2. Keskkool
20. Mari Sepp Miina Härma Gümnaasium
21. Dmitri Kostandi Tartu Annelinna Gümnaasium
22. Roman Vassiljev Tõnismäe Reaalkool
23. Valeri Startsev Ahtme Gümnaasium
24. Marko Rask Koidula Gümnaasium
25. Martti Käärik Keila Gümnaasium
26. Aleksei Sharajev Tõnismäe Reaalkool
27. Daniil Popov Ahtme Gümnaasium

11. klassist:

1. Andrei Solntsev Tõnismäe Reaalkool
2. Viktor Massalõgin Järve Vene Gümnaasium
3. Rustam Novikov Narva Humanitaargümnaasium
4. Aleksei Nazarov Narva Kesklinna Kool
5. Alar Mitt Koidula Gümnaasium
6. Aleksei Trofimov Tõnismäe Reaalkool
7. Mihhail Dementjev Ahtme Gümnaasium
8. Aleksandr Aleksandrov Narva Kesklinna Kool
9. Raido Valgeväli Tallinna Reaalkool
10. Steve Hiiop C.R. Jakobsoni Gümnaasium
11. Kaido Saar Saaremaa Ühisgümnaasium
12. Kaupo Maasing Rakvere Gümnaasium
13. Fred Pedersen Tallinna 11. Keskkool
14. Kristjan Jalukse Tallinna Reaalkool
15. Andres Vilgota Nõo Reaalgümnaasium
16. Riho Maisa C.R. Jakobsoni Gümnaasium
17. Meelis Olev Viljandi Maagümnaasium
18. Evely Leetma Raeküla Gümnaasium
19. Sergei Avanessov Jõhvi Vene Gümnaasium
20. Jegor Guzhvin Tallinna 65. Keskkool
21. Roland Pihlakas Laagna Gümnaasium
22. Vitali Lopatko Pähklimäe Gümnaasium
23. Renat Iskakov Pähklimäe Gümnaasium
24. Ringa Raudla C.R. Jakobsoni Gümnaasium
25. Margus Räim Saaremaa Ühisgümnaasium

12. klassist:

1. Maris Valdre Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Meelis Kull Miina Härma Gümnaasium
3. Darja Saveljeva Pähklimäe Gümnaasium
4. Nikita Salnikov Pähklimäe Gümnaasium
5. Andres Soolo C.R. Jakobsoni Gümnaasium
6. Maksim Shtsheglov Tõnismäe Reaalkool
7. Mihhail Juhkam Tõnismäe Reaalkool
8. Vladimir Tshashtshin Pähklimäe Gümnaasium
9. Aleksei Levenko Tõnismäe Reaalkool
10. Anti Noor Gustav Adolfi Gümnaasium
11. Vigen Issahhanjan Pähklimäe Gümnaasium
12. Sergei Smõshljajev Tallinna 6. Keskkool
13. Jegor Podpovedkin Pähklimäe Gümnaasium
14. Dmitri Andrejev Tõnismäe Reaalkool
15. Andrei Korobeinik Pärnu Vene Gümnaasium
16. Jaak Sarv Gustav Adolfi Gümnaasium
17. Jevgeni Ivanov Pähklimäe Gümnaasium
18. Pavel Modilainen Mustamäe Reaalgümnaasium
19. Anu Mõistlik Tallinna Reaalkool
20. Viktor Astapov Narva Humanitaar gümnaasium
21. Risto Asso Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Natalja Nekrassova Tõnismäe Reaalkool
23. Madis Priilinn Koidula Gümnaasium
24. Maksim Petrov Sillamäe 3. Keskkool
25. Klaus-Eduard Runnel Miina Härma Gümnaasium


4. märts 1998
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee