1998.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

9. klass (kontrollisid Kalle Kaarli, Kaido Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Oleg Petshjonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 20 (19) 7 7 7 (6) 5 (7) 46 (46)
Endel Soolo Viljandimaa Valuoja Põhikool 20 7 7 7 5 46
Mihkel Oja Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 16 7 6 (4) 7 7 43 (41)
Kristo Tammeoja Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 20 7 4 (5) 7 5 (7) 43 (46)
Tanel Külaots Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 20 7 (6) 2 (3) 7 5 (7) 41 (43)
Konstantin Tretjakov Tallinn-Kesklinn Tallinna Hum.gümn. 20 (19) 7 5 (6) 3 5 (7) 40 (42)
Martin Umda Viljandimaa Suure-Jaani Gümn. 19 7 2 7 5 (6) 40 (41)
Alar Ainla Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümn. 16 7 4 (6) 7 5 (6) 39 (42)
Indrek Koppel Tartu linn Miina Härma Gümn. 14 7 4 (2) 7 6 (7) 38 (37)
Toomas Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 15 7 7 6 (5) 3 (6) 38 (40)
Kadri Birnbaum Tartumaa Elva Gümnaasium 19 7 1 7 (5) 4 (6) 38 (38)
Ivan Kuznetsov Narva Narva Hum.gümn 16 7 7 7 1 38
Kirill Vasilkov Narva Pähklimäe Gümn. 18 7 7 (6) 3 (1) 3 (5) 38 (37)
Andrei Tarassov Tallinn-Kesklinn Tallinna Hum.gümn. 20 (19) 7 1 (0) 7 1 (2) 36 (35)
Mihhail Aizatulin Tallinn-Kesklinn Tallinna Hum.gümn. 15 7 (6) 7 7 (5) 0 36 (33)
Pavel Petrov Narva Narva Hum.gümn 14 7 2 7 6 (5) 36 (35)
Jürgen Einpaul Harjumaa Jüri Gümnaasium 18 7 0 6 (2) 5 (7) 36 (34)
Andrei Misjuvjanets Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 16 7 4 (5) 7 1 (0) 35 (35)
Mari Arold Tartu linn Mart Reiniku Gümn. 17 7 4 (5) 7 (6) 0 35 (35)
Marju Maantoa Tartu linn Tartu Kivilinna Gümn. 13 7 3 (5) 7 5 (6) 35 (38)
Andres Tambek Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 18 7 0 5 5 (7) 35 (37)
Dmitri Maloletnikov Tallinn-Mustamäe Mustamäe Hum.gümn 18 (17) 7 (6) 5 (6) 0 5 (7) 35 (36)
Sergei Frolenkov Sillamäe Sillamäe 5. Keskkool 20 (19) 7 3 (5) 0 5 (7) 35 (38)
Anton Keks Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18 7 (6) 2 (4) 6 1 (2) 34 (36)
Marten Pelt Tartumaa Nõo Põhikool 18 7 0 4 5 (7) 34 (36)
Sergei Ankudinov Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 14 (15) 7 5 (6) 7 1 34 (36)
Mati Räli Läänemaa Taebla Gümnaasium 18 6 1 5 4 (7) 34 (37)
Katri Pokats Tartu linn Miina Härma Gümn. 15 7 1 (2) 3 7 33 (34)
Paul Tammo Tallinn-Kesklinn Tallinna Ühisgümn. 18 7 (6) 3 (2) 0 5 (7) 33 (33)
Marko Puurmann Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 19 (18) 7 (6) 0 2 (0) 5 (7) 33 (31)
Kadri Raudsepp Saaremaa Muhu Põhikool 16 7 0 7 3 33
Andrus Seiman Tallinn-Mustamäe Tallinna 49. Keskkool 17 7 4 (5) 0 5 33 (34)
Jevgeni Võsotski Tartu linn Tartu Pushkini Gümn. 14 7 (6) 2 (4) 4 5 (7) 32 (35)
Martin Järvekülg Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 12 7 (6) 1 7 5 32 (31)
Joel Paalamäe Harjumaa Saku Gümnaasium 15 7 (6) 0 5 (7) 5 (6) 32 (34)
Elar Haljas Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 15 0 6 (7) 5 (7) 6 (7) 32 (36)
Aleksandr Grebennik Tallinn-Lasnamäe Tallinna 64. Keskkool 15 7 5 (6) 0 5 32 (33)
Ruslan Gopetshjov Sillamäe Sillamäe 3. Keskkool 16 (15) 7 4 0 5 (7) 32 (33)
Daniel Travin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 20 (18) 0 4 (5) 7 0 31 (30)
Grigori Palamartshuk Narva Narva Hum.gümn 14 7 7 2 1 31
Vitali Stupin Tallinn-Põhja Ehte Keskkool 18 0 1 (2) 7 5 (7) 31 (34)
Mirko Känd Pärnu linn Ülejõe Gümnaasium 15 7 0 6 3 (1) 31 (29)
Arni Leibovitsh Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 16 7 2 (0) 0 5 (7) 30 (30)
Artjom Koroljov Narva Pähklimäe Gümn. 16 7 0 7 0 30
Joonatan Torga Saaremaa Kihelkonna Põhikool 15 6 0 5 4 (6) 30 (32)
Tõnis Nurk Hiiumaa Käina Gümnaasium 14 7 3 (6) 0 6 (2) 30 (29)
Taavi Sinijärv Pärnumaa Kilingi-Nõmme Kk. 12 5 0 6 (5) 6 (3) 29 (25)
Anton Skvortsov Narva Narva Hum.gümn 18 7 2 (3) 0 2 29 (30)
Hannes Möllits Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 15 7 1 (0) 5 (7) 1 29 (30)
Oleg Kostenko Tallinn-Lasnamäe Tallinna 11. Keskkool 16 7 0 0 6 (5) 29 (28)
Märten Ester Tartu linn Miina Härma Gümn. 15 (13) 7 1 (2) 0 5 (7) 28 (29)
Andrei Negrejev Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 15 (14) 5 (2) 1 (2) 5 2 28 (25)
Taavi Lulla Põlvamaa Päpina Ühisgümn. 16 (15) 6 (5) 0 5 (3) 1 28 (24)
Jevgeni Parv Kohtla-Järve K.-J. Hum. Erapõhikool 14 7 0 5 (0) 2 28 (23)
Tõnis Viiroja Tallinn-Nõmme Hiiu Põhikool 16 7 0 0 5 (7) 28 (30)
Dan Bogdanov Pärnu linn Sütevaka Hum.gümn. 15 7 0 2 4 (3) 28 (27)
Aleksander Boldõgin Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 14 7 1 (2) 5 (7) 1 (3) 28 (33)
Argo Kiltsmann Järvamaa Paide Ühisgümn. 15 7 (6) 1 (0) 0 5 (6) 28 (27)
Aile Lillepalu Järvamaa Järva-Jaani Keskkool 13 5 (4) 0 5 5 (7) 28 (29)
Imre Pühvel Jõgevamaa Adavere Põhikool 16 7 0 3 2 28
Siim Sikkut Tartu linn Tartu Kivilinna Gümn. 18 7 1 0 (6) 1 27 (33)
Anna Pribõtkina Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 19 5 2 (4) 0 1 (2) 27 (30)
Peeter Lina Põlvamaa Vastse-Kuuste Põhikool 8 (10) 7 0 5 7 (5) 27 (27)
Tiina Sander Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 10 7 1 4 5 (7) 27 (29)
Siret Sopp Tartumaa Võnnu Keskkool 16 7 1 0 3 27
Lauri Kriisa Tallinn-Põhja Pelgulinna Keskkool 12 7 1 (2) 7 0 27 (28)
Mai-Liis Sarv Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 16 0 0 5 (3) 5 (7) 26 (26)
Ülane Vilumets Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 19 5 (4) 0 0 2 26 (25)
Raivo Alla Valgamaa Valga 2. Põhikool 13 7 (5) 0 5 (6) 1 26 (25)
Martina Mõis Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 15 6 0 (1) 0 5 (7) 26 (29)
Reimo Luik Hiiumaa Käina Gümnaasium 16 (18) 7 0 3 (7) 0 26 (32)
Ivor Lõõbas Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 13 (12) 7 0 0 5 (7) 25 (26)
Mart Roosimägi Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 16 7 1 (2) 0 1 25 (26)
Gunnar Virk Põlvamaa Põlva Ühisgümn. 19 0 (1) 1 0 5 25 (26)
Ott Scheler Raplamaa Rapla Ühisgümn. 14 5 0 0 6 (5) 25 (24)
Jevgeni Spashtshanski Harjumaa Loksa Vene Gümn. 13 (12) 7 (6) 0 (1) 5 (1) 0 25 (20)
Priit Penjam Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 13 (11) 2 (7) 2 4 3 (7) 24 (31)
Jaak Ilomets Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 11 7 0 1 5 (7) 24 (26)
Tõnis Kundla Raplamaa Eidapere Põhikool 12 4 0 7 1 24
Martin Rünk Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 10 (11) 7 0 (2) 2 5 (7) 24 (29)
Julia Mitrofanova Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 14 (13) 7 1 0 (6) 1 23 (28)
Ivar Maripuu Hiiumaa Käina Gümnaasium 15 7 0 0 1 (2) 23 (24)
Jannu Roots Võrumaa Antsla Keskkool 11 (12) 7 0 0 5 (6) 23 (25)
Raivo Kolde Tallinn-Haabersti Õismäe Hum.gümn. 10 (12) 7 0 0 5 (7) 22 (26)
Indrek Poom Tartumaa Nõo Põhikool 10 7 0 0 5 (7) 22 (24)
Meelis Burget Pärnumaa Kilingi-Nõmme Kk. 14 (15) 5 0 0 2 21 (22)
Urmas Pai Valgamaa Lüllemäe Põhikool 12 5 1 (0) 0 (4) 3 21 (24)
Maksim Nazarenko Narva Narva Kesklinna Kool 0 6 1 (3) 0 5 (3) 12 (12)


24. veebruar 1998
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee