1998.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

8. klass (kontrollisid Kati Metsalu, Toomas Hinnosaar)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Hendrik Nigul Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 20 7 7 7 41
Martin Pettai Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 19 (20) 7 7 7 40 (41)
Priit Raudsepp Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 17 (18) 6 (1) 7 (5) 7 37 (31)
Jaanus Sepp Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 18 7 7 2 34
Mihkel Rähn Viljandimaa Viljandi Maagümn. 19 7 7 0 (4) 33 (37)
Mari-Ann Vitsut Harjumaa Keila Gümnaasium 18 (16) 7 (5) 7 0 32 (28)
Laura Sedman Tartu linn Mart Reiniku Gümn. 18 6 (7) 7 0 (1) 31 (33)
Martin Kapp Pärnu linn Sütevaka Hum.gümn. 16 7 (5) 7 (5) 1 31 (27)
Martin Laak Tartu linn Tartu Kivilinna Gümn. 16 7 0 7 30
Kristel Madiste Tartumaa Rannu Keskkool 18 7 5 0 (2) 30 (32)
Tarvo Niine Tallinn-Nõmme Rahumäe Põhikool 19 (20) 4 0 (2) 7 30 (33)
Sven Kanoshin Pärnu linn Koidula Gümnaasium 16 7 (5) 7 (5) 0 30 (26)
Irina Juzhuk Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 15 7 7 0 29
Helle Kilgi Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 15 7 7 (6) 0 29 (28)
Kristjan Randma Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 16 7 (6) 5 0 28 (27)
Anton Pismennõi Narva Pähklimäe Gümn. 18 (17) 3 7 0 28 (27)
Maksim Nazarenko Narva Narva Kesklinna Kool 14 7 7 0 28
Tiit Vunk Viljandimaa Suure-Jaani Gümn. 15 (16) 7 (4) 6 0 28 (26)
Krista Liin Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 19 5 3 (1) 0 27 (25)
Vahur-Peeter Liin Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 16 6 5 0 (1) 27 (28)
Aleksander Baskakov Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 14 6 (7) 7 0 (1) 27 (29)
Anu Ülper Tartumaa Rannu Keskkool 16 4 0 (3) 7 27 (30)
Anti Orgla Järvamaa Järva-Jaani Keskkool 17 3 (4) 7 (5) 0 27 (26)
Anton Karputkin Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Vene Gümn. 16 7 (6) 0 (4) 4 27 (30)
Juri Busheiko Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 15 (17) 2 5 (6) 4 26 (29)
Vladimir Somov Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 12 7 7 0 26
Tarvi Pillessaar Tartumaa Luunja Keskkool 17 (18) 3 6 0 26 (27)
Andrei Panin Narva Narva Kesklinna Kool 19 7 0 0 26
Margit Armuand Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 15 4 7 0 26
Robert Ohak Ida-Virumaa Toila Keskkool 14 7 (3) 5 (3) 0 (3) 26 (23)
Julia Vahtraorg Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Vene Gümn. 16 3 7 (4) 0 (3) 26 (26)
Alo Sarv Tartu linn Miina Härma Gümn. 15 3 7 0 25
Maria Saladina Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 18 7 (5) 0 0 25 (23)
Gunar Kononov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 14 4 7 (6) 0 (4) 25 (28)
Riin Valdur Järvamaa Väätsa Põhikool 15 3 (4) 7 (5) 0 25 (24)
Paavo Villako Tartu linn Tartu Kivilinna Gümn. 17 7 0 (2) 0 (1) 24 (27)
Monika Olev Viljandimaa Viljandi Maagümn. 16 5 (6) 3 0 24 (25)
Pavel Bozhenok Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 17 7 (5) 0 0 24 (22)
Mattias Merilai Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 18 (20) 5 0 (1) 0 23 (26)
Priit Tinits Harjumaa Saku Gümnaasium 14 (12) 3 0 6 23 (21)
Oliver Lillestik Põlvamaa Mikitamäe Põhikool 16 6 (4) 0 0 22 (20)
Maila Keerus Lääne-Virumaa Kiltsi Põhikool 19 3 0 0 22
H.-A. Hildebrand Lääne-Virumaa Aaspere Põhikool 19 3 0 0 22
Natalja Vassiljeva Narva Pähklimäe Gümn. 18 4 (7) 0 0 22 (25)
Aleksandra Obiralko Tallinn-Põhja Tallinna 14. Keskkool 15 0 7 0 22
Maria Ausmees Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 19 3 0 0 22
Aapo Prii Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümn. 19 3 0 0 22
Siim Rahu Võrumaa Parksepa Keskkool 17 (18) 5 (7) 0 0 22 (25)
Mariliis Lehtveer Viljandimaa Sürgavere Põhikool 14 4 3 0 (4) 21 (25)
Tanel Maasoo Raplamaa Valtu Põhikool 15 3 3 0 21
Aivar Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 17 3 0 0 20
Sille Viirmaa Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümn. 14 3 3 0 20
Maksim Zagura Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 14 6 0 (1) 0 (2) 20 (23)
Priit Rum Tallinn-Mustamäe Tallinna 49. Keskkool 17 3 0 (2) 0 20 (22)
Alari Ossa Võrumaa Võru Kesklinna Kool 18 2 0 0 20
Siim Annus Pärnumaa Surju Põhikool 14 5 0 (1) 0 (1) 19 (21)
Siiri Liiva Valgamaa Puka Keskkool 14 5 0 0 19
Oliver Loper Pärnumaa Kilingi-Nõmme Kk 14 4 0 (3) 0 (1) 18 (22)
Annika Oolup Pärnumaa Sindi Gümnaasium 15 3 (5) 0 0 (1) 18 (21)
Roland Türi Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 15 3 0 0 18
Aljona Shpeht Harjumaa Maardu Vene Gümn. 8 5 (7) 3 (5) 2 18 (22)
Vahur Meus Põlvamaa Põlva Ühisgümn. 15 1 0 0 16
Kati Rüütelmaa Tallinn-Mustamäe Tallinna Tehnika Gümn. 13 3 0 (2) 0 16 (18)
Triinu Veiman Jõgevamaa Voore Põhikool 13 3 0 (5) 0 16 (21)
Mirjam Männamaa Hiiumaa Palade Põhikool 10 3 0 0 (2) 13 (15)
Aet Ristmägi Hiiumaa Palade Põhikool 13 0 0 0 13
Andres Luuk Hiiumaa Kärdla Keskkool 10 3 0 0 13


24. veebruar 1998
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee