1998.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Sergei Lakisov Narva Narva Hum.gümn. 20 7 7 7 41
Valeri Sokolov Tallinn-Mustamäe Mustamäe Üldhariduskool 19 7 7 7 40
Marje Prank Tartu linn Miina Härma Gümn 20 7 5 (7) 7 (5) 39 (39)
Ago Riet Tallinn-Lasnamäe Kuristiku Keskkool 20 7 6 (7) 6 (7) 39 (41)
Indrek Kirsimägi Tallinn-Haabersti Õismäe Hum.gümn. 20 6 6 6 38
Kirill Drobovitsh Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 17 (16) 7 6 (7) 7 37 (37)
Kaupo Iher Pärnumaa Viira Põhikool 18 (16) 7 6 (7) 6 (7) 37 (37)
Aleksei Zimin Narva Narva Hum.gümn. 20 7 5 5 (7) 37 (39)
Jaan Õun Saaremaa Kuressaare Gümn. 18 7 6 6 37
Martin Bachverk Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 16 6 7 7 (4) 36 (33)
Laura Raus Tartu linn Tartu Kunstigümn. 18 6 (5) 5 7 (5) 36 (33)
Dmitri Rõbalkin Narva Narva Hum.gümn. 16 6 7 7 36
Tanel Jairus Läänemaa Vatla Põhikool 18 6 (5) 5 7 36 (35)
Liisi Saar Saaremaa Kuressaare Gümn. 16 7 6 7 36
Rainer Kikkas Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 18 7 7 4 36
Mihkel Kree Tartumaa Lähte Ühisgümn. 16 7 6 (7) 6 (7) 35 (37)
Jelena Avanesova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 18 3 (2) 7 7 35 (34)
Liina Maria Kõiv Tartu linn Miina Härma Gümn 14 7 (6) 6 7 (6) 34 (32)
Dmitri Pivovarov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 16 (15) 7 6 (7) 5 (7) 34 (36)
Igor Artemtshuk Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 18 6 (7) 7 3 34 (35)
Sander Sõnajalg Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 20 4 (5) 3 7 34 (35)
Hiie Nõlvak Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 17 7 6 4 34
Aleksei Lissitsõn Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 16 7 4 7 34
Mihkel Utt Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 14 7 6 (5) 7 34 (33)
Kaupo Voormansik Viljandimaa Suure-Jaani Gümn. 16 7 5 6 (7) 34 (35)
Igor Fadeitshev Tallinn-Mustamäe Mustamäe Hum.gümn. 18 7 6 (7) 3 34 (35)
Margit Prüssel Järvamaa Türi Majandusgümn. 18 7 (6) 5 4 (3) 34 (32)
Sergei Glushakov Tallinn-Lasnamäe Tallinna 38. Põhikool 14 6 (4) 7 7 34 (32)
Aigar Vaigu Tartumaa Elva Gümnaasium 16 7 5 (7) 5 33 (35)
Jaanus Kann Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 15 7 5 (7) 6 (7) 33 (36)
Liisi Pajuniit Saaremaa Muhu Põhikool 16 7 5 5 (7) 33 (35)
Maarit Kärp Tartu linn Tartu Karlova Gümn 12 (10) 7 6 7 32 (30)
Kairit Pohla Tartu linn Tartu Kivilinna Gümn. 14 4 (2) 7 7 32 (30)
Roman Kondrashkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 16 7 6 (7) 3 32 (33)
Juri Hudolejev Tallinn-Kesklinn Tallinna Hum.gümn. 17 7 5 (1) 3 32 (28)
Ave Lepik Tartumaa Ülenurme Gümn. 16 (14) 6 (5) 6 (7) 4 32 (30)
Darja Nejaskina Tartumaa Puhja Gümnaasium 16 5 (2) 5 (4) 6 32 (28)
Jevgeni Pugatshov Narva Narva Hum.gümn. 14 7 (5) 5 6 (7) 32 (31)
Dmitri Melnikov Tallinn-Põhja Ehte Keskkool 14 6 (5) 5 (3) 7 32 (29)
Kersti Nagel Tartu linn Mart Reiniku Gümn. 14 6 (5) 5 6 (7) 31 (31)
Jekaterina Shirjajeva Tallinn-Kesklinn Tallinna Hum.gümn. 18 1 7 5 31
Rauno Ots Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 15 (13) 6 4 6 31 (29)
Anton Stalnuhhin Narva Pähklimäe Gümn. 16 4 (3) 7 4 31 (30)
Sigrid Vendt Valgamaa Valga 1. Põhikool 16 6 (5) 5 4 (5) 31 (31)
Rita Sammel Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 18 4 (5) 5 4 (2) 31 (30)
Jevgeni Shablonin Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 14 7 (6) 4 6 31 (30)
Merilin Truuväärt Saaremaa Kuressaare Gümn. 12 6 6 (5) 7 31 (30)
Jevgeni Gogolev Pärnu linn Pärnu 7. Põhikool 14 7 6 (7) 4 31 (32)
Eiko Kivisik Pärnu linn Pärnu Ühisgümn. 16 7 4 4 31
Kaido Rinne Harjumaa Saku Gümnaasium 18 3 (1) 6 (5) 4 (3) 31 (27)
Alo Lõoke Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 18 7 5 (6) 1 (0) 31 (31)
Pille Kallas Tartu linn Mart Reiniku Gümn. 12 7 5 6 30
Vallo Isop Lääne-Virumaa Aluvere Põhikool 15 6 5 4 30
Andrei Zhivolunov Narva Narva Hum.gümn. 13 6 7 4 30
Kaupo Mäesalu Valgamaa Tõrva Gümnaasium 12 7 6 5 30
Teet Kaur Viljandimaa Valuoja Põhikool 12 (10) 7 5 6 30 (28)
Jekaterina Gavrilova Tallinn-Põhja Ehte Keskkool 14 7 6 (4) 3 (2) 30 (27)
Hendrik Reek Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 13 (12) 7 (6) 5 5 30 (28)
Lili Madissoon Harjumaa Saku Gümnaasium 18 6 1 5 30
Anne Mandel Võrumaa Antsla Keskkool 15 (16) 3 5 7 30 (31)
Anton Tshepurov Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 12 7 7 3 29
Madli Teller Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 13 3 (5) 6 7 (6) 29 (30)
Dmitri Petshjonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 15 4 7 3 29
Vova Gofaizen Tallinn-Kesklinn Tallinna Juudi Kool 17 (16) 5 4 3 29 (28)
Helina Haljaste Tartumaa Vara Põhikool 12 5 7 5 29
Age Laine Tartumaa Puhja Gümnaasium 8 7 7 7 29
Riko Oras Tartumaa Elva Gümnaasium 16 4 (2) 6 (4) 3 29 (25)
Taimar Teetlok Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 14 7 5 3 29
Merilin Matsik Läänemaa Ridala Põhikool 14 6 5 4 (5) 29 (30)
Anni Nurk Hiiumaa Käina Gümnaasium 10 (11) 7 5 7 29 (30)
Tarmo Aasmäe Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 10 7 6 6 29
Mariliis Rõõmussaar Järvamaa Türi Majandusgümn. 14 6 5 4 (3) 29 (28)
Aleksei Sosnovski Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 12 7 5 5 29
Tanel Jäppinen Tartu linn Tartu Kivilinna Gümn. 13 (12) 5 5 5 (7) 28 (29)
Aleksander Solovjov Tartu linn Mart Reiniku Gümn. 10 6 5 7 (6) 28 (27)
Jekaterina Novitshkova Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 11 (10) 7 6 (7) 4 28 (28)
Anna Zavarzina Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 16 4 (3) 5 3 28 (27)
Andres Tiko Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 13 (12) 7 5 (4) 3 28 (26)
Perit Post Põlvamaa Põlva Ühisgümn. 14 5 5 4 28
Valentina Godovanets Narva Kreenholmi Kool 17 (16) 3 (2) 5 3 28 (26)
Roman Lilleorg Narva Pähklimäe Gümn. 16 3 (2) 6 3 28 (27)
Kaia Kaldoja Valgamaa Tõrva Gümnaasium 11 4 (3) 6 7 28 (27)
Ülo Parri Viljandimaa Mustla Keskkool 12 6 5 5 28
Vahur Kampus Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 15 0 6 7 (5) 28 (26)
Kauri Kontson Raplamaa Rapla Ühisgümn. 14 (12) 5 6 (5) 3 28 (25)
Nadezhda Belkovskaja Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 12 7 5 4 (5) 28 (29)
Vaiko Karusion Järvamaa Paide Ühisgümn. 12 (11) 4 (6) 5 7 28 (29)
Sergei Litvinov Harjumaa Loksa Vene Gümn. 14 7 5 (1) 2 28 (24)
Peeter Puusemp Tallinn-Lasnamäe Kuristiku Keskkool 14 (12) 4 5 5 (7) 28 (28)
Marina Ufimtseva Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Vene Gümn. 12 7 5 4 28
Eeva Mauring Tartu linn Miina Härma Gümn 14 3 (5) 5 5 (7) 27 (31)
Anton Tshertov Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 9 6 7 5 (7) 27 (29)
Aile Oja Tartu linn Mart Reiniku Gümn. 14 1 (3) 5 7 (6) 27 (28)
Kristjan Peil Tartu linn Miina Härma Gümn 12 7 5 3 27
Heleri Narusk Tartu linn Tartu Tamme Gümn. 9 5 6 7 27
Silver Sosnovski Tartu linn Tartu Kivilinna Gümn. 14 (13) 3 4 6 (5) 27 (25)
Anti Luik Pärnumaa Häädemeeste Kk. 12 3 (2) 5 7 27 (26)
Maksim Jukimtshuk Narva Pähklimäe Gümn. 15 5 (4) 4 3 27 (26)
Kadri Saat Läänemaa Virtsu Põhikool 14 3 (2) 5 5 (7) 27 (28)
Merit Sepp Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 12 6 (5) 6 (5) 3 27 (25)
Janno Põldma Saaremaa Kaarma Põhikool 14 (13) 7 3 3 27 (26)
Mariann Näär Pärnu linn Sütevaka Hum.gümn. 12 7 5 3 27
Vitali Lukovski Tallinn-Lasnamäe Tallinna 65. Keskkool 12 7 5 (3) 3 27 (25)
Maarja Oras Tartu linn Tartu Raatuse Gümn. 16 (18) 1 5 4 (5) 26 (29)
Kristiina Kapajeva Tartu linn Tartu Raadi Gümn. 10 6 5 5 (6) 26 (27)
Kristi Alve Põlvamaa Põlva Ühisgümn. 13 (11) 1 6 (5) 6 26 (23)
Sergei Hirv Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümn. 14 3 (5) 6 (7) 3 26 (29)
Valentina Lebedeva Narva Kreenholmi Kool 14 4 (3) 5 3 26 (25)
Jarmo Rohtla Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 15 (16) 0 5 (6) 6 (5) 26 (27)
Andro Mikkor Raplamaa Eidapere Põhikool 16 7 3 0 26
Kairi Talur Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 18 (16) 2 5 1 (2) 26 (25)
Anton Peleshev Ida-Virumaa Narva Narva Eesti Gümn. 9 (8) 6 6 5 26 (25)
Anton Tanasenko Tallinn-Lasnamäe Tallinna 58.Keskkool 16 0 6 (5) 4 26 (25)
Ove Palo Võrumaa Parksepa Keskkool 12 7 4 (3) 3 26 (25)
Sergei Kostin Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 12 3 (5) 6 (7) 4 25 (28)
Madli Haldre Tartu linn Miina Härma Gümn 11 2 (4) 5 (6) 7 25 (28)
Raavo Leiten Tartu linn Tartu Raatuse Gümn. 14 3 (5) 5 3 25 (27)
Ivan Netshipailo Tartu linn Tartu Raadi Gümn. 12 (11) 3 (5) 5 5 (4) 25 (25)
Palle Kotta Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 12 1 6 (7) 6 (7) 25 (27)
Eneli Siirman Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 10 6 6 3 25
Ingrid Järve Põlvamaa Mooste Põhikool 10 (9) 7 5 3 25 (24)
Denis Uksov Tartumaa Rannu Keskkool 12 7 6 (7) 0 25 (26)
Toomas Pai Valgamaa Lüllemäe Põhikool 14 3 5 3 (4) 25 (26)
Mihkel Hõbejõgi Valgamaa Valga Gümnaasium 15 (16) 2 (1) 5 3 25 (25)
Ragna Roi Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 12 4 (5) 5 4 25 (26)
Ivo Lilleleht Pärnu linn Pärnu Ühisgümn. 13 6 3 3 25
Martin Luige Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 14 3 (2) 5 3 25 (24)
Karin Puksand Võrumaa Parksepa Keskkool 11 (13) 5 5 4 25 (27)
Maarja Laos Pärnumaa Pärnjõe Põhikool 12 3 (2) 5 (7) 4 24 (25)
Eva Unt Tartumaa Kambja Põhikool 10 4 5 5 24
Tiina Rahe Viljandimaa Viljandi Maagümn. 11 1 6 6 (7) 24 (25)
Raigo Kreegi Hiiumaa Palade Põhikool 10 6 (7) 4 (5) 4 24 (26)
Merili Kukk Hiiumaa Käina Gümnaasium 11 3 3 7 24
Ivo Kruusalu Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 10 5 5 4 24
Kerstin Kase Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 10 6 5 3 24
Aira Niinep Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 15 4 3 2 24
Annette Sedman Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 11 4 6 3 24
Andres Alev Järvamaa Roosna-Alliku Pk. 14 3 4 (5) 3 24 (25)
Anneli Laumets Tartumaa Luunja Keskkool 14 2 (1) 5 2 (4) 23 (24)
Marko Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 12 6 (7) 5 0 23 (24)
Reigo Päts Tallinn-Haabersti Väike Õismäe Kk 8 3 (2) 7 4 (7) 22 (24)
Avetis Arutjunjan Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 14 2 (5) 3 3 22 (25)
Liina Käiro Tartumaa Lähte Ühisgümn. 14 1 6 (7) 1 (2) 22 (24)
Marion Murumaa Tallinn-Nõmme Nõmme Põhikool 12 (14) 4 3 3 (5) 22 (26)
Helen Kaptein Hiiumaa Käina Gümnaasium 10 (12) 1 6 (7) 4 21 (24)


24. veebruar 1998
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee