1998.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

12. klass (kontrollisid Reimo Palm, Andrei Filonov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Maris Valdre Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 7 7 7 7 35
Meelis Kull Tartu linn Miina Härma Gümn. 7 7 7 7 7 35
Darja Saveljeva Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 7 7 7 35
Nikita Salnikov Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 7 7 7 35
Andres Soolo Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 7 7 7 7 7 35
Maksim Shtsheglov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 6 (7) 7 7 7 (5) 34 (33)
Mihhail Juhkam Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 7 (6) 6 7 34 (33)
Rustam Novikov * Narva Narva Hum. gümn. 7 6 7 7 (5) 7 (6) 34 (31)
Vladimir Tshashtshin Narva Pähklimäe Gümn. 7 6 (7) 7 7 7 34 (35)
Aleksei Levenko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 6 6 7 33
Anti Noor Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 7 7 7 (5) 5 7 (6) 33 (30)
Vigen Issahhanjan Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 7 5 (7) 7 33 (35)
Sergei Smõshljajev Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 7 7 7 (5) 5 (7) 6 32 (32)
Jegor Podpovedkin Narva Pähklimäe Gümn. 6 5 7 7 7 32
Dmitri Andrejev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 6 4 (6) 7 31 (33)
Andrei Korobeinik Pärnu linn Pärnu Vene Gümn. 3 (2) 7 7 7 (4) 7 31 (27)
Jaak Sarv Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 6 (0) 4 7 (5) 6 7 (6) 30 (21)
Jevgeni Ivanov Narva Pähklimäe Gümn. 3 6 7 (6) 7 7 30 (29)
Pavel Modilainen Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümn. 7 (2) 7 7 (1) 2 7 (4) 30 (16)
Anu Mõistlik Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7 7 7 (6) 5 (6) 2 (4) 28 (30)
Aleksei Nazarov * Narva Narva Kesklinna Kool 7 6 (7) 7 (5) 7 1 28 (27)
Viktor Astapov Narva Narva Hum. gümn. 7 7 7 6 1 (3) 28 (30)
Risto Asso Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 0 (1) 6 (7) 7 (5) 7 7 27 (27)
Natalja Nekrassova Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 3 4 (2) 6 27 (25)
Madis Priilinn Pärnu linn Koidula Gümnaasium 7 6 (7) 7 7 (5) 0 27 (26)
Maksim Petrov Sillamäe Sillamäe 3. Keskkool 7 6 (7) 7 7 0 27 (28)
Klaus-Eduard Runnel Tartu linn Miina Härma Gümn. 7 (1) 7 7 4 2 (3) 27 (22)
Helen Karu Tartumaa Puhja Gümnaasium 7 7 7 4 1 26
Dmitri Kozhemjatshenko Sillamäe Sillamäe 5. Keskkool 0 6 (7) 7 7 6 26 (27)
Maria Silina Kohtla-Järve Järve Vene Gümn. 7 7 1 (4) 4 6 25 (28)
Helina Vallaste Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 7 0 (2) 5 (6) 6 25 (28)
Aire Kuresson Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 7 5 7 5 1 (2) 25 (26)
Anu Teeäär Pärnu linn Koidula Gümnaasium 7 7 1 3 7 (6) 25 (24)
Dmitri Lepp Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 6 (7) 6 (7) 2 (4) 3 7 24 (28)
Pavel Vähhi Tallinn-Kesklinn Tln. Juhkentali Gümn. 6 (5) 7 6 5 0 24 (23)
Marko Aasa Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0 7 4 7 (6) 6 (7) 24 (24)
Maria Desjatnikova Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Vene Gümn. 7 7 7 2 1 24
Vsevolod Boikov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 4 (6) 6 1 4 7 22 (24)
Indrek Jõgi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0 6 7 3 6 22
Veiko Räim Pärnu linn Pärnu Ühisgümn. 7 7 2 (5) 5 1 22 (25)
Mari-Liis Juul Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 0 7 7 5 2 21
Kahro Raie Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 1 7 2 (4) 5 (6) 5 (1) 20 (19)
Kairi Merilai Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 4 (5) 7 3 5 0 (3) 19 (23)
Veiko Sang Pärnu linn Koidula Gümnaasium 7 7 2 (7) 2 (3) 1 19 (25)
Ilja Serokurov Tallinn-Mustamäe Mänedzeride Erakool 0 7 (6) 6 (1) 5 (7) 1 19 (15)
Ivar Aleksanderson Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 0 6 (7) 5 (7) 4 2 (3) 17 (21)
Deniss Holodkov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 6 (7) 2 (3) 2 0 (3) 17 (22)
Juri Sementsov Tallinn-Põhja Pelguranna Keskkool 7 7 0 3 (2) 0 17 (16)
Aleksei Jamshanov Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 7 6 (7) 0 (2) 2 1 (4) 16 (22)
Hans Põldoja Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 0 2 2 7 4 (7) 15 (18)
Sergei Babenko Harjumaa Paldiski Vene Gümn. 7 1 2 (3) 5 (7) 0 (1) 15 (19)
Dmitri Tsherkasski Harjumaa Maardu Vene Gümn. 7 2 (1) 0 (1) 5 (7) 1 (2) 15 (18)
Allan Berg Võrumaa Parksepa Keskkool 0 7 6 (7) 1 1 (5) 15 (20)
Jelena Zhovnikova Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 2 (7) 6 (7) 1 (2) 4 (7) 1 (7) 14 (30)
Aleksander Brizmer Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 0 (1) 6 (7) 5 (7) 2 1 (6) 14 (23)
Veiko Raime Valgamaa Valga Gümnaasium 0 7 2 4 (2) 1 14 (12)
Veiko Kanistik Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümn. 0 5 2 4 2 13
Peeter Smitt Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 0 5 (7) 0 5 (3) 3 13 (13)
Kuldar Aas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0 5 5 (7) 2 1 13 (15)
Käsper Kivisoo Saaremaa Kuressaare Gümn. 0 6 (7) 2 4 (5) 1 (3) 13 (17)
Liisa Aru Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 0 7 2 (1) 3 1 (7) 13 (18)
Ragnar Patrael Põlvamaa Põlva Ühisgümn. 1 (4) 7 2 2 (3) 0 12 (16)
Kersti Käbin Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 0 0 1 (0) 5 6 12 (11)
Jaanus Suvi Järvamaa Türi Majandusgümn. 1 6 2 2 1 (6) 12 (17)
Mati Koppel Pärnumaa Vändra Gümnaasium 0 5 2 (3) 4 0 (1) 11 (13)
Raavo Toomela Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 0 6 (7) 1 3 (4) 1 (3) 11 (15)
Martin Paas Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümn. 0 5 (6) 0 4 (5) 0 9 (11)
Marek Lilleleht Valgamaa Valga Gümnaasium 0 6 (7) 0 2 1 9 (10)
Risto Kann Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 0 6 (7) 2 (5) 0 1 (4) 9 (16)
Marko Härma Järvamaa Paide Ühisgümn. 0 2 2 (3) 3 1 8 (9)
Tiina Vaarmann Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 0 2 2 3 0 7
Marek Pirbe Põlvamaa Räpina Ühisgümn. 0 2 2 2 0 6
Karmo Pärnoja Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0 2 0 4 (7) 0 6 (9)
Kairi Kurisoo Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0 0 0 4 (6) 1 5 (7)
Anna Arusoo Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 0 0 0 3 (7) 0 3 (7)

* Rustam Novikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) ja Aleksei Nazarov (Narva linn, Narva Kesklinna Kool) lahendasid nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded


4. märts 1998
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee