1998.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Ülar Kahre)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Andrei Solntsev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 (6) 7 (6) 7 7 7 35 (33)
Viktor Massalõgin Kohtla-Järve Järve Vene Gümn. 7 7 7 (6) 7 7 (6) 35 (33)
Rustam Novikov * Narva Narva Hum.gümn. 7 7 7 7 7 35
Aleksei Nazarov * Narva Narva Kesklinna Kool 6 7 7 7 7 34
Alar Mitt Pärnu linn Koidula Gümnaasium 7 7 (3) 6 7 7 34 (30)
Aleksei Trofimov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 5 (6) 7 7 7 33 (34)
Mihhail Dementjev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7 7 7 7 (6) 5 (6) 33 (33)
Aleksandr Aleksandrov Narva Narva Kesklinna Kool 6 (4) 7 (6) 6 7 7 33 (30)
Raido Valgeväli Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7 7 5 (6) 7 6 32 (33)
Steve Hiiop Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn 6 7 6 7 6 (7) 32 (33)
Kaido Saar Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 7 7 (6) 7 7 4 (7) 32 (34)
Kaupo Maasing Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7 (6) 7 (6) 6 7 4 (5) 31 (30)
Fred Pedersen Tallinn-Lasnamäe Tallinna 11. Keskkool 7 7 (5) 6 (5) 7 (5) 4 (0) 31 (22)
Kristjan Jalukse Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 4 7 (6) 7 7 5 (7) 30 (31)
Andres Vilgota Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (2) 7 7 7 5 (7) 30 (30)
Riho Maisa Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn 5 7 7 7 4 (7) 30 (33)
Meelis Olev Viljandimaa Viljandi Maagümn. 7 6 6 (7) 7 4 (7) 30 (34)
Evely Leetma Pärnu linn Raeküla Gümnaasium 4 (2) 7 (6) 7 7 5 (7) 30 (29)
Sergei Avanessov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 3 7 6 7 7 30
Jegor Guzhvin Tallinn-Lasnamäe Tallinna 65. Keskkool 6 7 (6) 6 (7) 7 (6) 4 (7) 30 (32)
Roland Pihlakas Tallinn-Lasnamäe Laagna Gümnaasium 7 7 (2) 6 7 (6) 3 (7) 30 (28)
Vitali Lopatko Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 (6) 4 7 4 (7) 29 (31)
Renat Iskakov Narva Pähklimäe Gümn. 6 7 2 (0) 7 7 29 (27)
Ringa Raudla Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn 5 (6) 7 7 7 3 29 (30)
Margus Räim Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 7 7 (4) 6 7 2 (4) 29 (28)
Sander Mirme Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 5 7 (6) 5 (7) 7 4 (3) 28 (28)
Mait Mutso Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 3 (5) 7 (6) 6 (7) 7 5 (7) 28 (32)
Artjom Lukin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 3 (6) 7 (6) 7 7 4 (5) 28 (31)
Madis Loitmaa Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 4 (7) 7 (6) 7 7 3 28 (30)
Jaan-Madis Uusväli Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 4 (7) 7 (6) 7 (6) 7 3 28 (29)
Mihkel Ader Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 3 (2) 7 (6) 7 7 (6) 4 (6) 28 (27)
Hando Tint Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 3 (4) 7 (5) 6 7 5 28 (27)
Alar Paulus Viljandimaa Viljandi Maagümn. 5 7 4 7 5 (7) 28 (30)
Alo Joosepson Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 4 7 (6) 7 7 2 (3) 27 (27)
Indrek Heinloo Tartu linn Miina Härma Gümn. 2 7 (6) 7 7 4 (5) 27 (27)
Harald Karelson Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 (6) 7 (6) 4 7 2 (5) 27 (28)
Karl-Erik Tender Tallinn-Kesklinn Tallinna Vanalinna Kool 4 7 (6) 6 7 3 27 (26)
Maksim Boriskin Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 3 7 (6) 6 (7) 7 (6) 4 (2) 27 (24)
Ivo Antsi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 7 6 (7) 7 4 (7) 27 (31)
Maksim Zorin Narva Pähklimäe Gümn. 7 4 (0) 6 (7) 7 3 (6) 27 (27)
Tiina Tõkke Järvamaa Türi Majandusgümn. 6 (7) 7 3 (5) 7 4 27 (30)
Ardo Hanschmidt Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 4 (6) 2 7 7 6 (7) 26 (29)
Indrek Purre Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 7 7 (6) 7 0 5 (7) 26 (27)
Markus Tarmak Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 2 7 7 (6) 7 3 26 (25)
Merilin Simm Pärnu linn Pärnu Ühisgümn. 6 (7) 7 (6) 1 7 5 (7) 26 (28)
Teet Kalm Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümn. 2 7 (5) 5 7 4 (5) 25 (24)
Maksim Jenihhin Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 2 (1) 7 5 (7) 7 4 (7) 25 (29)
Aleksandr Kimlaitshuk Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 1 (2) 7 (6) 5 7 (6) 5 (7) 25 (26)
Deniss Mironov Sillamäe Sillamäe 3. Keskkool 3 (6) 7 5 7 3 (4) 25 (29)
Marianna Drozdova Tartu linn Miina Härma Gümn. 4 7 (6) 3 7 3 (4) 24 (24)
Joel Kuusk Tartu linn Miina Härma Gümn. 3 7 (5) 0 7 7 24 (22)
Rain Ottis Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2 (1) 7 7 7 1 (5) 24 (27)
Mihhail Makarov Narva Pähklimäe Gümn. 2 7 6 (7) 7 2 (3) 24 (26)
Evelin Heinam Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 4 7 (6) 3 7 3 24 (23)
Mehis Raud Saaremaa Kuressaare Gümn. 5 7 (6) 1 7 (6) 4 24 (22)
Kadi Heero Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 5 7 (5) 1 7 4 24 (22)
Elmo Tempel Järvamaa Türi Majandusgümn. 2 (5) 7 7 7 1 (2) 24 (28)
Erkki Tempel Järvamaa Türi Majandusgümn. 3 (7) 7 5 (4) 7 2 (4) 24 (29)
Mihhail Svintsov Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümnaasium 0 6 (2) 6 (7) 7 (5) 5 (7) 24 (21)
Kadri Kiilas Tallinn-Kesklinn Tallinna Ühisgümn. 4 (6) 7 (6) 5 (6) 7 0 23 (25)
Maria Rozhdestvenskaja Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 3 (7) 7 5 5 (1) 3 (4) 23 (24)
Andrei Batrashev Tallinn-Kesklinn Tln. Juhkentali Gümn. 3 (6) 7 (6) 2 7 4 (3) 23 (24)
Oleg Naumov Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 1 7 (6) 3 (2) 7 5 (7) 23 (23)
Kristo Kaiv Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (2) 7 1 7 4 (2) 23 (19)
Ranno Rätsep Valgamaa Valga Gümnaasium 1 (2) 6 (4) 6 (5) 7 3 (4) 23 (22)
Oliver Parrest Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn 2 7 4 7 3 (4) 23 (24)
Timur Nikishin Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 3 (2) 7 6 7 0 23 (22)
Meelis Saluvee Tallinn-Põhja Pelgulinna Keskkool 1 7 6 7 2 23
Pille Antons Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 6 (4) 7 0 7 3 (2) 23 (20)
Merli Mäger Järvamaa Türi Majandusgümn. 2 (4) 7 6 7 1 (0) 23 (24)
Elmo Trolla Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümn. 1 7 (5) 5 (4) 7 3 (1) 23 (18)
Ivan Prihhodko Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 0 7 4 (3) 7 4 (2) 22 (19)
Kristjan Karabelnik Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 5 7 (6) 3 7 0 (1) 22 (22)
Priit Roosimägi Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 0 7 (6) 5 (7) 7 3 22 (23)
Aivar Sootla Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 1 7 (6) 4 7 3 22 (21)
Marina Lõshtshina Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümn. 2 7 (5) 5 7 1 (3) 22 (22)
Viktor Lantov Kohtla-Järve K..-J. Ühisgümnaasium 6 (7) 7 2 7 0 22 (23)
Vadim Smirnov Kohtla-Järve Järve Vene Gümn. 2 7 6 (7) 7 0 22 (23)
Urmas Repinski Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 2 (6) 7 6 7 0 (3) 22 (29)
Anatoli Tomilov Narva Pähklimäe Gümn. 4 3 (1) 6 7 2 (3) 22 (21)
Madis Ratassepp Valgamaa Valga Gümnaasium 4 (7) 7 (6) 3 7 1 22 (24)
Eero Tisler Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 5 7 (5) 2 (1) 7 1 (0) 22 (18)
Anne Vahter Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 1 7 (6) 6 (7) 7 0 (3) 21 (24)
Aleksei Baskakov Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 1 7 (6) 6 (7) 7 0 (4) 21 (25)
Diana Pondel Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 1 7 (6) 1 7 5 (6) 21 (21)
Jaanus Meenov Põlvamaa Räpina Ühisgümn. 1 (2) 7 (6) 6 7 0 (1) 21 (22)
Sergei Polonski Kohtla-Järve K..-J. Ühisgümnaasium 3 7 3 5 (6) 3 (4) 21 (23)
Allan Allas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (5) 7 3 7 0 21 (22)
Oleg Jefimenko Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 3 (4) 7 (5) 4 (3) 7 0 (2) 21 (21)
Marko Voog Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 4 (5) 7 3 7 0 21 (22)
Erika Tamm Võrumaa Antsla Keskkool 2 7 (6) 1 7 4 (3) 21 (19)
Märten Mõttus Pärnumaa Vändra Gümnaasium 3 7 (5) 2 (1) 7 1 (3) 20 (19)
Sergei Zahharenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 5 7 1 7 0 (3) 20 (23)
Mikk Põlebmaa Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 5 4 (7) 1 7 3 (6) 20 (26)
Liis Voksepp Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 1 6 (5) 2 7 4 (7) 20 (22)
Sergei Tshekulajev Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 2 (1) 7 0 7 3 (4) 19 (19)
Ago Tiitsaar Pärnumaa Kilingi-Nõmme Kk. 2 6 (5) 4 7 0 (1) 19 (19)
Oleg Kraus Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 1 (2) 7 2 7 2 (6) 19 (24)
Oksana Tarassenko Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümn. 1 7 6 (7) 5 0 19 (20)
Dmitri Karjagin Tallinn-Lasnamäe Tallinna 65. Keskkool 0 7 (5) 4 (7) 7 (6) 1 (3) 19 (21)
Svetlana Moissejeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 1 7 2 (4) 7 1 (5) 18 (24)
Vahur Vaiksaar Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn 3 (2) 7 0 7 1 (7) 18 (23)
Taavet Hinrikus Tartu linn Miina Härma Gümn. 3 (2) 2 5 (7) 7 0 (4) 17 (22)
Tõnu Korrol Põlvamaa Räpina Ühisgümn. 3 7 0 7 0 (2) 17 (19)
Heija Pärtel Tartumaa Puhja Gümnaasium 2 (1) 7 1 6 (4) 1 (3) 17 (16)
Olga Zhukova Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 1 6 1 7 2 (5) 17 (20)
Marika Oksaar Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 2 6 (7) 2 7 0 (3) 17 (21)
Arko Olesk Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 2 (5) 7 (6) 1 (2) 7 0 17 (20)
Nikolai Degtjarenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 1 (4) 7 0 (1) 7 1 (3) 16 (22)
Kaidi Käärmann Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2 (1) 2 1 (0) 7 4 (7) 16 (17)
Sergei Merzlikin Harjumaa Maardu Vene Gümn. 0 (1) 7 0 7 1 (4) 15 (19)
Veiko Mahlakas Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 1 6 0 7 0 (1) 14 (15)
Maria Savina Harjumaa Maardu Vene Gümn. 0 7 0 7 0 (5) 14 (19)
Pille Kotka Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 2 0 (2) 4 7 0 13 (15)
Maire Piisang Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 5 (7) 5 (7) 0 0 0 10 (14)

* Rustam Novikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) ja Aleksei Nazarov (Narva linn, Narva Kesklinna Kool) lahendasid nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded


24. veebruar 1998
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee