1998.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

10. klass (kontrollisid Jan Villemson, Ahti Peder)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Deniss Savtshenko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 6 (7) 7 7 7 34 (35)
Mihhail Kuznetsov Narva Narva Kesklinna Kool 7 7 6 (7) 7 7 34 (35)
Leopold Parts Tartu linn Miina Härma Gümn. 7 7 6 7 5 32
Sven Lehemets Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 7 7 (2) 7 4 32 (27)
Juhan Karin Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 7 5 6 (4) 7 6 31 (29)
Jevgenia Kozhevnikova Narva Pähklimäe Gümn. 6 7 7 7 4 (2) 31 (29)
Artur Knjazev Narva Narva Kesklinna Kool 7 7 7 (1) 7 2 30 (24)
Emilia Käsper Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 7 (1) 1 (7) 7 (6) 7 29 (28)
Martin Sasi Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 7 1 7 7 29
Lauri Tart Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 7 7 4 (3) 7 (5) 4 29 (26)
Aleksei Losan Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 (4) 6 (3) 7 2 (1) 29 (22)
Kadri Klettenberg Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 7 7 7 6 2 29
Indrek Zolk Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 7 6 1 7 7 (6) 28 (27)
Jan Devjatko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 (6) 5 (0) 7 2 (1) 28 (21)
Ott Pruulmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 5 3 (0) 7 7 5 27 (24)
Sulev Reisberg Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7 6 0 (2) 7 7 27 (29)
Toomas Roolaid Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 6 0 7 7 7 (2) 27 (22)
Liina Valt Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 6 (5) 6 1 (3) 7 7 27 (28)
Natalja Zagura Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 6 (5) 7 (6) 0 7 7 27 (25)
Mari Sepp Tartu linn Miina Härma Gümn. 7 5 (4) 1 (3) 7 (6) 6 26 (26)
Dmitri Kostandi Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 7 4 (3) 6 7 2 (3) 26 (26)
Roman Vassiljev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 6 6 (4) 5 (7) 7 2 26 (26)
Valeri Startsev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7 7 0 7 5 26
Marko Rask Pärnu linn Koidula Gümnaasium 7 7 1 7 4 26
Martti Käärik Harjumaa Keila Gümnaasium 5 7 0 7 (6) 7 26 (25)
Oleg Batrashev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 5 (7) 6 7 1 25 (28)
Sergei Mihhailov Kohtla-Järve Järve Vene Gümn. 7 (5) 7 0 7 4 (2) 25 (21)
Darja Krushevskaja Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7 6 1 7 4 (2) 25 (23)
Pavel Babenko Harjumaa Paldiski Vene Gümn. 7 6 0 7 5 25
Indrek Golberg Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 7 (6) 1 (2) 7 2 (1) 24 (23)
Jaak Roosaare Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 7 7 1 7 (6) 2 (3) 24 (24)
Henri Valdmann Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5 (3) 7 5 (1) 7 0 24 (18)
Jaak Järvekülg Viljandimaa C.R. Jakobsoni Gümn. 6 7 2 (7) 7 2 24 (29)
Tuuli Mäeots Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümn. 7 7 (6) 1 7 2 24 (23)
Mark Kantshukov Tartu linn Tartu Pushkini Gümn. 5 6 0 (2) 7 5 23 (25)
Raiko Uri Tartu linn Miina Härma Gümn. 4 7 1 7 (6) 4 23 (22)
Pavel Vorobjov Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 7 7 0 (7) 7 2 (1) 23 (29)
Olga Rudjak Tallinn-Kesklinn Tallinna Juudi Kool 7 7 0 7 (6) 2 23 (22)
Julia Pozhidajeva Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 6 (5) 6 0 7 4 23 (22)
Katrin Viikov Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7 7 0 7 2 23
Urmo Visk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5 (6) 7 0 (4) 7 4 (2) 23 (26)
Vitali Kõllamets Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 0 (2) 7 2 23 (25)
Janeli Sarv Valgamaa Valga Gümnaasium 7 7 0 5 4 23
Andres Randmets Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 5 7 0 7 4 (2) 23 (21)
Indrek Kuusk Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 7 7 0 7 2 23
Aleksei Klimenko Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalgümn. 7 7 0 7 2 23
Martti Talgre Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 7 1 5 2 (3) 22 (23)
Rivo Kütt Tartu linn Tartu Kunstigümn. 1 7 (6) 7 7 (6) 0 (1) 22 (21)
Ants Kaasik Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7 7 0 (1) 7 1 22 (23)
Mario Kadastik Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7 6 1 5 (4) 3 (4) 22 (22)
Sten Klaasen Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 5 7 0 7 3 (2) 22 (21)
Margus Jaamaste Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6 7 1 7 1 (0) 22 (21)
Artur Basov Narva Narva 6. Keskkool 7 6 0 7 2 22
Hedi Peterson Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 7 (6) 6 0 (1) 7 2 (1) 22 (21)
Dmitri Timofejev Harjumaa Maardu Vene Gümn. 6 6 1 (7) 7 2 (1) 22 (27)
Kalev Külaase Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümn. 7 (6) 6 0 7 2 22 (21)
Sergei Sokolov Tartu linn Tartu Annelinna Gümn. 5 6 0 7 3 21
Tanel Tarkmees Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7 7 0 7 0 21
Alar Floren Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 7 0 5 (4) 2 (0) 21 (18)
Priit Sagar Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 7 6 (5) 0 7 1 (3) 21 (22)
Rait Oorn Tallinn-Mustamäe Tallinna 54. Keskkool 7 7 0 7 0 21
Oleg Kirnassovski Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 7 0 1 7 6 21
Armin Kuld Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 4 (3) 7 0 (1) 7 2 (3) 20 (21)
Risto Urb Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 6 (5) 1 7 3 20 (19)
Martin Roos Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 (6) 5 0 7 1 (0) 20 (18)
Dmitri Dmitrijev Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 4 (3) 7 (6) 1 2 6 20 (18)
Anu Jürgenson Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 5 7 0 (1) 7 0 (2) 19 (22)
Ain Jahhu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6 (7) 6 0 7 0 19 (20)
Jaano Vija Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7 5 0 7 0 19
Aune Nigol Valgamaa Valga Gümnaasium 7 (6) 5 0 7 0 19 (18)
Monika Pähkel Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 5 7 0 7 0 19
Tambet Leesment Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 5 6 0 7 1 (0) 19 (18)
Anu Leedjärv Harjumaa Kuusalu Keskkool 6 3 0 7 (6) 2 18 (17)
Sirle Sepp Tallinn-Kristiine Tallinna Üldgümn. 7 (6) 2 (0) 0 (2) 7 2 18 (17)
Aleksei Matvejev Tallinn-Lasnamäe Tallinna 65. Keskkool 6 6 (7) 5 1 0 18 (19)
Tanel Traks Tallinn-Haabersti Järveotsa Keskkool 5 3 0 7 2 17
Kristjan Kool Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2 6 (7) 0 7 2 (1) 17 (17)
Kärt Sammel Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 4 7 0 (7) 1 2 (3) 14 (22)
Maris Mändel Järvamaa Türi Majandusgümn. 7 6 (5) 1 0 0 14 (13)
Lilli-Krõõt Repnau Tallinn-Haabersti Õismäe Hum.gümn. 5 (6) 5 (7) 1 (6) 0 2 13 (21)
Maksim Lubenets Tallinn-Põhja Tallinna 14. Keskkool 5 0 (2) 0 7 0 12 (14)
Diana Soobel Põlvamaa Põlva Ühisgümn. 4 0 0 (4) 2 3 (5) 9 (15)
Imre Mäger Järvamaa Türi Majandusgümn. 7 0 1 (5) 1 0 9 (13)
Hele-Riin Kutsar Pärnumaa Kilingi-Nõmme Kk. 0 0 1 (3) 7 0 8 (10)


24. veebruar 1998
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee