1997.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkondliku vooru kui ka lahtiste võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 5. aprillil Tartus kutsutavad õpilased

7. klassist:

1.  Helle Kilgi             Rapla Vesiroosi Gümnaasium
2.  Martin  Pettai          C.R.Jakobsoni Gümnaasium
3.  Paavo Villako           Tartu 16. Keskkool
4.  Madis Reinumägi         Tornimäe Põhikool
5.  Jaanus Sepp             Tallinna Reaalkool
6.  Priit Tamme             Viljandi Maagümnaasium
7.  Maksim Zagura           Kiviõli 2. Keskkool
8.  Anton Ivanov            Narva 9. Põhikool
9.  Martin Kapp             Pärnu Humanitaargümnaasium
10. Hendrik Nigul           Tallinna Inglise Kolledzh
11. Kadri Kaasik            Nõo Põhikool
12. Kristel Madiste         Rannu Keskkool
13. Oliver Lillestik        Mikitamäe Põhikool
14. Siim Karus              Miina Härma Gümnaasium
15. Krista Liin             Tartu Descartes'i Lytseum
16. Martin Laak             Tartu 16. Keskkool

8. klassist:

1.  Daniel Travin           Tõnismäe Reaalkool
2.  Oleg Petshjonkin        Tõnismäe Reaalkool
3.  Mihhail Aizatulin       Tallinna Humanitaargümnaasium
4.  Aleksandr Grebennik     Tallinna 64. Keskkool
5.  Kristo Tammeoja         Kiviõli 1. Keskkool
6.  Konstantin Tretjakov    Tallinna Humanitaargümnaasium
7.  Mirko Känd              Pärnu Ülejõe Gümnaasium
8.  Tanel Külaots           Tartu Descartes'i Lytseum
9.  Raivo Kolde             Õismäe Humanitaarkeskkool
10. Rudolf Halapuu          Võru 1. Põhikool
11. Imre Pühvel             Adavere Põhikool
12. A. Tarassov             Tallinna Humanitaargümnaasium
13. Kirill Jeskov           Lasnamäe Gümnaasium
14. Aleksander Boldõgin     Kiviõli 2. Keskkool
15. Gunnar Virk             J.Käisi nim. Põlva Keskkool
16. Triinu Jairus           Vatla Põhikool

Olümpiaadi lõppvooru 3.-4. aprillil Tartus kutsutavad õpilased

9. klassist:

1.  Endel Soolo             Valuoja Põhikool
2.  Deniss Savtshenko       Tõnismäe Reaalkool
3.  Valeri Startsev         Ahtme Gümnaasium
4.  Jevgenia Kozhevnikova   Pähklimäe Gümnaasium
5.  Daniel Ohrjamkin        Tõnismäe Reaalkool
6.  Emilia Käsper           Pärnu Humanitaargümnaasium
7.  Mari Sepp               Puhja Keskkool
8.  Raiko Uri               Miina Härma Gümnaasium
9.  Leopold Parts           Miina Härma Gümnaasium
10. Urmo Visk               Paide Ühisgümnaasium
11. Martti Talgre           Hugo Treffneri Gümnaasium
12. Kaarel Tering           Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Jan Devjatko            Tõnismäe Reaalkool
14. Jaak Järvekülg          C.R.Jakobsoni Gümnaasium
15. Sven Lehemets           Kadrina Keskkool
16. Roman Vassiljev         Tõnismäe Reaalkool
17. Dmitri Kostandi         Tartu 13. Keskkool
18. Ott Pruulman            Tartu Tamme Gümnaasium
19. Kadri Klettenberg       C.R.Jakobsoni Gümnaasium
20. Lauri Tart              Tallinna 44. Keskkool
21. Natalja Zagura          Kiviõli 2. Keskkool
22. Julia Pozhidajeva       Tallinna 6. Keskkool
23. Sulev Reisberg          Pelgulinna Keskkool
24. Tuuli Mäeots            Võrusoo Põhikool
25. Diana Silvet            Hugo Treffneri Gümnaasium
26. Oleg Petshjonkin        Tõnismäe Reaalkool

10. klassist:

1.  Alar Mitt               Pärnu Koidula Gümnaasium
2.  Mihhail Dementjev       Ahtme Gümnaasium
3.  Rustam Novikov          Narva Humanitaargümnaasium
4.  Aleksei Nazarov         Narva Kesklinna Kool
5.  Evely Leetma            Raeküla Keskkool
6.  Aleksei Trofimov        Tõnismäe Reaalkool
7.  Oleg Kraus              Tallinna 15. Keskkool
8.  Kristo Kaiv             Nõo Reaalgümnaasium
9.  Sergei Avanessov        Jõhvi Vene Gümnaasium
10. Renat Iskakov           Pähklimäe Gümnaasium
11. Raido Valgeväli         Tallinna Reaalkool
12. Andrei Solntsev         Tõnismäe Reaalkool
13. Kirill Sidorov          Tallinna 11. Keskkool
14. Aleksei Kozhatkin       Tallinna 15. Keskkool
15. Viktor Masalõgin        K.-Järve Vene Gümnaasium
16. Alari Paulus            Viljandi Maagümnaasium
17. Deniss Mironov          Sillamäe 3. Keskkool
18. Kaido Saar              Saaremaa Ühisgümnaasium
19. Konstantin Muhhin       Tallinna 15. Keskkool
20. Teet Kalm               Rakvere Reaalgümnaasium
21. Eero Talts              Pärnu Koidula Gümnaasium
22. Aleksandr Aleksandrov   Narva Kesklinna Kool
23. Vitali Lopatko          Pähklimäe Gümnaasium
24. Harald Karelson         Hugo Treffneri Gümnaasium
25. Indrek Heinloo          Miina Härma Gümnaasium
26. Ardo Hanschmidt         Hugo Treffneri Gümnaasium
27. Meelis Olev             Viljandi Maagümnaasium
28. Mihhail Makarov         Narva Kesklinna Kool

11. klassist:

1.  Andres Soolo            C.R.Jakobsoni Gümnaasium
2.  Maris Valdre            Hugo Treffneri Gümnaasium
3.  Jaak Sarv               Gustav Adolfi Gümnaasium
4.  Jaak Pruulman           Hugo Treffneri Gümnaasium
5.  Marek Lilleleht         Valga Gümnaasium
6.  Aleksei Levenko         Tõnismäe Reaalkool
7.  Andrei Korobeinik       Pärnu Vene Gümnaasium
8.  Anu Teeäär              Pärnu Koidula Gümnaasium
9.  Vladimir Tshashtshin    Pähklimäe Gümnaasium
10. Natalja Nekrassova      Tõnismäe Reaalkool
11. Jegor Podpovedkin       Pähklimäe Gümnaasium
12. Dmitri Vähk             Tartu 13. Keskkool
13. Sergei Smõshljajev      Tallinna 6.Keskkool
14. Nikita Salnikov         Pähklimäe Gümnaasium
15. Klaus-Eduard Runnel     Miina Härma Gümnaasium
16. Meelis Kull             Miina Härma Gümnaasium
17. German Rumjantsev       Tõnismäe Reaalkool
18. Maksim Stsheglov        Tõnismäe Reaalkool
19. Anti Noor               Gustav Adolfi Gümnaasium
20. Vigen Issahhanjan       Pähklimäe Gümnaasium
21. Aivar Avalo             Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Lehar Lukjanov          Hugo Treffneri Gümnaasium
23. Dmitri Lepp             Tartu 13. Keskkool
24. Mihhail Juhkam          Tõnismäe Reaalkool
25. Rait Kapp               Nõo Reaalgümnaasium
26. Helen Karu              Puhja Keskkool

12. klassist:

1.  Aleksandr Lissovski     Pähklimäe Gümnaasium
2.  Kaido Kaarli            Miina Härma Gümnaasium
3.  Sven Laur               Hugo Treffneri Gümnaasium
4.  Margus Valdre           Hugo Treffneri Gümnaasium
5.  Jevgeni Lushin          Pähklimäe Gümnaasium
6.  Valeri Koort            Tartu 13. Keskkool
7.  Toomas Hinnosaar        Nõo Reaalgümnaasium
8.  Aivar Taro              Hugo Treffneri Gümnaasium
9.  Rainer Paat             Nõo Reaalgümnaasium
10. Denis Soob              Narva Humanitaargümnaasium
11. Olga Glushko            Tõnismäe Reaalkool
12. Kristo Kuusküll         Nõo Reaalgümnaasium
13. Marek Kolk              C.R.Jakobsoni Gümnaasium
14. Marina Tolmatshova      Narva Humanitaargümnaasium
15. Konstantin Root         Tõnismäe Reaalkool
16. Igor Bashkov            Tallinna 14. Keskkool
17. Erik Moora              Viljandi Maagümnaasium
18. Eggert Otsa             C.R.Jakobsoni Gümnaasium
19. Jevgeni Klimenko        Tallinna Humanitaargümnaasium
20. Tanel Linnas            Hugo Treffneri Gümnaasium
21. Jelena Korzunova        Tõnismäe Reaalkool
22. Olga Tshubrik           Tõnismäe Reaalkool
23. Anton Kovalevitsh       Tallinna 65. Keskkool
24. Meelis Kadaja           Tartu 16. Keskkool
25. Helena Kruus            Tõnismäe Reaalkool

Uve Nummert: oleg.koshik@ut.ee