1997.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

9. klass (kontrollis Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Endel Soolo Viljandimaa Valuoja Põhikool 18 7 7 (6) 7 7 46 (45)
Deniss Savtshenko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 20 7 7 3 (7) 7 (5) 44 (46)
Valeri Startsev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 20 7 0 7 7 41
Jevgenia Kozhevnikova Narva Pähklimäe Gümn. 18 7 2 7 7 (6) 41 (40)
Daniel Ohrjamkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18 7 (6) 7 0 7 39 (38)
Emilia Käsper Pärnu linn Pärnu Hum.gümn. 16 (18) 7 1 7 7 38 (40)
Mari Sepp Tartumaa Puhja Keskkool 20 6 (7) 5 0 7 38 (39)
Raiko Uri Tartu linn Miina Härma Gümn. 10 7 7 7 7 38
Leopold Parts Tartu linn Miina Härma Gümn. 20 6 1 4 (0) 7 38 (34)
Urmo Visk Järvamaa Paide Ühisgümn. 16 7 3 (4) 4 (7) 7 37 (41)
Martti Talgre Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 19 7 1 2 (7) 7 36 (41)
Kaarel Tering Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 19 7 1 2 (3) 7 36 (37)
Jan Devjatko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18 2 (0) 7 1 (7) 7 35 (39)
Jaak Järvekülg Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 17 2 7 1 (3) 7 34 (36)
Sven Lehemets Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 18 7 (6) 0 2 (7) 7 34 (38)
Roman Vassiljev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18 4 (2) 7 (6) 4 (6) 0 33 (32)
Dmitri Kostandi Tartu linn Tartu 13. Keskkool 16 1 7 2 (7) 7 33 (38)
Ott Pruulman Tartu linn Tartu Tamme Gümn. 17 7 0 5 (6) 3 (1) 32 (31)
Kadri Klettenberg Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 15 6 (1) 3 2 (7) 5 31 (31)
Lauri Tart Tallinn-Mustamäe Tallinna 44. Keskkool 20 7 2 2 0 (1) 31 (32)
Natalja Zagura Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 18 4 (1) 0 2 (1) 7 31 (27)
Julia Pozhidajeva Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 12 (14) 2 (0) 7 (6) 2 (5) 7 (6) 30 (31)
Sulev Reisberg Tallinn-Põhja Pelgulinna Keskkool 18 2 (0) 1 2 7 30 (28)
Tuuli Mäeots Võrumaa Võrusoo Põhikool 15 1 6 (2) 0 7 29 (25)
Diana Silvet Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 15 3 (1) 3 1 (3) 7 29 (29)
Radne Kaal Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 20 0 1 0 7 (5) 28 (26)
Daniel Popov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 16 5 (3) 5 (6) 2 (1) 0 28 (26)
Hannes Pahapill Tallinn-Mustamäe Tallinna 49. Keskkool 16 4 0 0 7 27
Svetlana Melnitshuk Tallinn-Lasnamäe Tallinna 65. Keskkool 15 5 0 2 (5) 5 27 (30)
Oleg Batrashev Tallinn-Lasnamäe Tallinna 58. Keskkool 13 7 (2) 0 (1) 0 7 27 (23)
Viktoria Deputat Narva Narva 6. Keskkool 16 4 (1) 7 0 0 27 (24)
Pavel Vorobjov Tartu linn Tartu 13. Keskkool 17 5 (7) 3 (1) 2 (7) 0 27 (32)
Margus Jaamaste Lääne-Virumaa Tamsalu Gümn. 16 1 0 0 7 24
Kalver Tamm Tartumaa Elva Gümnaasium 13 1 1 (1.5) 1 7 23 (23.5)
Marko Rask Pärnumaa Viira Põhikool 12 4 (2) 0 0 7 23 (21)
Sander Klaos Raplamaa Märjamaa Gümn. 14 0 1 1 (3) 7 (6) 23 (24)
Jevgeni Andronenko Tallinn-Põhja Pelguranna Keskkool 10 (8) 2 3 0 7 22 (20)
Pavel Ossimov Võrumaa Võru 2. Keskkool 14 0 0 (3) 0 7 21 (24)
Erli Kontkar Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 13 2 0 1 4 20
Kärt Talsi Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 13 0 0 0 7 (6) 20 (19)
Reino Aarma Põlvamaa J.Käisi Põlva Kk. 14 0 0 0 6 (5) 20 (19)
Ivo Sööt Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 10 (11) 7 1 (2) 2 (7) 0 (1) 20 (28)
Martti Käärik Harjumaa Keila Gümnaasium 12 (13) 1 0 (1) 0 7 20 (22)
Janeli Sarv Valgamaa Lüllemäe Põhikool 12 (14) 0 0 0 7 (5) 19 (19)
Viktor Mitin Võrumaa Võru 2. Keskkool 11 0 7 1 0 19
Marion Kalavus Järvamaa Jäneda Põhikool 10 0 0 (1) 1 7 18 (19)
Marek Mõttus Valgamaa Valga Gümnaasium 10 (12) 1 (0) 0 0 7 18 (19)
Mirjam Allik Tallinn-Nõmme Hiiu Põhikool 6 1 1 2 (5) 7 (3) 17 (16)
Sirle Sepp Tallinn-Kristiine Tln. Üldgümnaasium 13 3 (4) 0 1 0 (2) 17 (20)
Andre Tshernikov Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 8 7 2 0 0 17
Taavi Õun Pärnumaa Viira Põhikool 8 2 0 0 7 17
Tambet Leesment Raplamaa Märjamaa Gümn. 11 0 0 0 6 (5) 17 (16)
Raivo Otepalu Jõgevamaa Saduküla Põhikool 10 0 0 0 6 (4) 16 (14)
Priit Sagar Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 15 0 0 1 0 16
Moonika Pähkel Hiiumaa Käina Põhikool 16 0 0 (2) 0 0 16 (18)
Margus Rahuoja Hiiumaa Käina Põhikool 14 2 0 0 0 16
Dmitri Timofejev Harjumaa Maardu Keskkool 14 1 1 0 0 (1) 16 (17)
Rasmus Tipp Tallinn-Haabersti Õismäe Hum.keskkool 15 0 0 0 0 15
Pavel Babenko Harjumaa Paldiski Vene Gümn. 12 0 2 (6) 1 (2) 0 15 (20)
Darja Lunina Jõgevamaa Mustvee 2. Keskkool 14 0 0 0 0 14
Denis Veltson Tallinn-Haabersti Järveotsa Keskkool 12 1 0 1 0 14


4. märts 1997
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee