1997.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

8. klass (kontrollisid Kati Metsalu, Targo Tennisberg)

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Daniel Travin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 20 7 6 7 40
Oleg Petshjonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 18 7 7 7 39
Mihhail Aizatulin Tallinn-Kesklinn Tln. Humanitaargümn. 17 7 7 7 38
Aleksandr Grebennik Tallinn-Lasnamäe Tallinna 64. Keskkool 17 7 6 7 37
Kristo Tammeoja Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 16 7 7 7 37
Konstantin Tretjakov Tallinn-Kesklinn Tln. Humanitaargümn. 18 4 7 7 36
Mirko Känd Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümn. 14 (16) 7 7 7 35 (37)
Tanel Külaots Tartu linn Descartes'i Lytseum 19 7 6 3 35
Raivo Kolde Tallinn-Haabersti Õismäe Hum.keskkool 19 2 6 7 34
Rudolf Halapuu Võrumaa Võru 1. Põhikool 15 5 7 (6) 7 34 (33)
Imre Pühvel Jõgevamaa Adavere Põhikool 17 3 7 6 33
A. Tarassov Tallinn-Kesklinn Tln. Humanitaargümn. 18 (16) 4 4 7 33 (31)
Kirill Jeskov Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümn. 12 7 (5) 7 7 33 (31)
Aleksander Boldõgin Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 12 7 7 7 33
Gunnar Virk Põlvamaa J.Käisi nim. Põlva Kk. 19 0 7 7 33
Triinu Jairus Läänemaa Vatla Põhikool 18 1 7 7 33
Kadri Raudsepp Saaremaa Muhu Põhikool 16 4 (7) 5 7 32 (35)
Laur Joonsaar Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 16 2 7 7 32
Kadri Birnbaum Tartumaa Elva Gümnaasium 15 3 (5) 7 7 32 (34)
Siret Sopp Tartumaa Võnnu Keskkool 18 2 (3) 5 7 32 (33)
Pille Bushin Tartumaa Elva Gümnaasium 14 4 7 7 32
Kirill Birjuk Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 17 1 7 7 32
Ants Aasma Harjumaa Saku Keskkool 16 2 7 7 32
Jürgen Einpaul Harjumaa Jüri Gümnaasium 18 0 7 7 32
Mati Räli Läänemaa Taebla Gümnaasium 15 3 (2) 7 7 32 (31)
Martin Umda Viljandimaa Suure-Jaani Gümn. 18 6 7 (6) 0 31 (30)
Anni Kärblane Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 14 4 (7) 7 6 31 (34)
Dmitri Grintshak Tallinn-Mustamäe Mustamäe Hum.kool 20 2 7 2 31
Anton Keks Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 13 (10) 6 7 5 31 (28)
Andrei Misjuvanets Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 15 3 (2) 6 7 31 (30)
Andres Tambek Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 15 2 7 7 31
Moonika Seppama Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 13 (12) 4 (7) 7 7 31 (33)
Kirill Vassilkov Narva Pähklimäe Gümn. 14 4 6 7 31
Mari Arold Tartu linn Tartu 10. Keskkool 17 0 (2) 7 7 31 (33)
Martin Järvekülg Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 12 (13) 4 7 7 30 (31)
Rünno Sgirka Järvamaa Türi Majandusgümn. 16 3 (5) 4 7 30 (32)
Paul Tammo Tallinn-Kesklinn Tln. Ühisgümnaasium 18 4 6 2 30
Irina Nikolashkina Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 15 6 2 7 30
Oleg Kostenko Tallinn-Lasnamäe Tallinna 11. Keskkool 16 7 0 7 30
Sergei Ankudinov Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 17 0 6 7 30
Pavel Shupletsov Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 11 (10) 5 7 7 (5) 30 (27)
Jelena Andrianova Narva Pähklimäe Gümn. 18 0 5 7 30
Jevgeni Võsotski Tartu linn Tartu 4. Keskkool 15 4 (6) 4 7 30 (32)
Maiga Kolk Tartu linn Tartu 3. Keskkool 16 3 7 4 (5) 30 (31)
Marilin Sulg Raplamaa Kehtna Põhikool 13 3 7 7 30
Piret Uuli Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 15 1 (3) 7 (6) 6 29 (30)
Tambet Tamm Saaremaa Orissaare Keskkool 12 3 (5) 7 7 29 (31)
Andrus Seiman Tallinn-Mustamäe Tallinna 49. Keskkool 17 4 5 3 29
Liilia Heinsoo Võrumaa Võru 2. Keskkool 14 6 2 7 29
Anton Skvortsov Narva Narva Hum.gümn. 13 4 (6) 6 6 29 (31)
Peeter Lina Põlvamaa Vastse-Kuuste Pk. 13 2 7 7 29
Hannes Lokko Tartu linn Tartu 3. Keskkool 16 2 (4) 7 4 29 (31)
Vahur Sari Viljandimaa Vilj. Paalalinna Gümn. 14 3 7 4 28
Hiie Paas Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 12 2 7 7 28
Dan Bogdanov Pärnu linn Pärnu Hum.gümn. 18 3 (5) 7 0 28 (30)
Peeter Salong Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 14 0 7 7 28
Keio-Margus Mihkelsoo Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 12 3 6 7 28
A. Negrejev Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 13 (11) 2 6 7 28 (26)
Toomas Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 20 4 (5) 4 0 28 (29)
Liis Esko Lääne-Virumaa Roela Põhikool 15 1 5 7 28
Ergo Vooljärv Tartumaa Vara Põhikool 16 0 5 7 28
Rünno Allikivi Pärnumaa Kilingi-Nõmme Keskkool 12 2 (3) 7 7 28 (29)
Anton Sledov Narva Narva Hum.gümn. 14 0 7 7 28
Siim Sikkut Tartu linn Tartu 16. Keskkool 15 4 (7) 2 (4) 7 28 (33)
Katri Pokats Tartu linn Miina Härma Gümn. 14 4 7 3 28
Marju Maantoa Tartu linn Tartu 16. Keskkool 15 0 6 7 28
Alar Ainla Viljandimaa Vilj. Paalalinna Gümn. 10 (8) 6 7 4 27 (25)
Jana Lillemets Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14 4 (5) 2 7 27 (28)
Joonatan Torga Saaremaa Kihelkonna Põhikool 14 3 (2) 7 (6) 3 27 (25)
Sven-Erik Petermann Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 14 4 2 7 27
Anton Besstrotnov Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 14 0 6 7 27
Martin Täll Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 18 0 7 2 27
Peeter Mäeker Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 17 4 (6) 6 (5) 0 27 (28)
Tanel Pern Tartumaa Luunja Keskkool 15 1 4 7 27
Marten Pelt Tartumaa Nõo Põhikool 12 5 3 7 27
Kati Kõiv Võrumaa Võru 1. Keskkool 16 2 (4) 7 (5) 2 27 (27)
Jegor Posashkov Kohtla-Järve K-Järve Vene Gümn. 16 4 (3) 0 7 27 (26)
Indrek Koppel Tartu linn Miina Härma Gümn. 12 4 6 5 27
Tavo Romann Tartu linn Tartu 10. Keskkool 12 1 7 7 27
Lembit Kuntus Valgamaa Lüllemäe Põhikool 12 3 4 7 26
Karl Mädamürk Tallinn-Nõmme Pääsküla Keskkool 14 2 3 7 26
Juri Sidorenko Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 10 2 7 7 26
Ülar Kirikal Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 16 3 2 5 26
Elar Haljas Tallinn-Kristiine Tln. Üldgümnaasium 16 4 (7) 6 (5) 0 26 (28)
Valentina Liski Tallinn-Põhja Kalamaja Üldhariduskool 19 0 7 0 26
Heiki Laaniste Tartu linn Descartes'i Lytseum 12 0 7 7 26
Julia Mitrofanova Tartu linn Tartu 13. Keskkool 13 4 7 2 26
Polina Rezvõhh Harjumaa Paldiski Vene Gümn. 12 (11) 0 7 7 26 (25)
Heldi Ainjärv Järvamaa Paide Gümnaasium 16 2 (3) 0 7 25 (26)
Mart Roosimägi Tallinn-Kesklinn Tallinna 21. Keskkool 15 1 6 3 (4) 25 (26)
Priit Penjam Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 14 0 7 4 25
Ülane Vilumets Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 14 2 (5) 7 2 (7) 25 (33)
Ilja Lavrukov Narva Pähklimäe Gümn. 12 (13) 1 6 6 25 (26)
Erki Guhse Põlvamaa Räpina ÜG 15 2 1 (3) 7 25 (27)
Triin Nooska Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 12 2 4 (5) 7 25 (26)
Kadri Tammai Raplamaa Eidapere Põhikool 13 3 2 7 25
Pille Heero Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 12 1 4 (6) 7 24 (26)
Vahur Värik Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 15 2 (5) 7 0 24 (27)
Aleksandr Kormiltsõn Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 8 4 7 5 24
Julia Popanova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 12 4 (6) 1 7 24 (26)
Karin Eilmann Tartu linn Tartu Tamme Gümn. 14 3 (5) 2 (4) 5 24 (28)
Martti Muna Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 12 4 (6) 3 5 24 (26)
Tõnis Hiiesalu Tallinn-Nõmme Rahumäe Põhikool 15 1 6 1 (3) 23 (25)
Dmitri Smirnov Harjumaa Maardu Põhikool 9 0 7 7 23
Ott Scheler Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 12 2 2 7 23
Jaana Unga Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 10 3 2 7 22
Reimo Luik Hiiumaa Käina Põhikool 10 2 7 2 21
Raivo Alla Valgamaa Valga 2. Põhikool 14 2 (5) 1 (3) 3 (5) 20 (27)
Helena Teras Hiiumaa Kärdla Põhikool 13 0 5 2 20
Martin Rünk Tallinn-Kristiine Tln. Üldgümnaasium 10 0 2 (4) 7 19 (21)


4. märts 1997
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee