1997.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Helle Kilgi Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 20 (17) 7 7 6 (7) 40 (38)
Martin Pettai Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 20 7 5 7 39
Paavo Villako Tartu linn Tartu 16. Keskkool 19 7 7 6 39
Madis Reinumägi Saaremaa Tornimäe Põhikool 18 7 7 6 (7) 38 (39)
Jaanus Sepp Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 18 7 7 6 (7) 38 (39)
Priit Tamme Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 19 6 (7) 7 5 37 (38)
Maksim Zagura Ida-Virumaa Kiviõli 2. Keskkool 20 7 7 3 37
Anton Ivanov Narva Narva 9. Põhikool 19 7 5 6 (7) 37 (38)
Martin Kapp Pärnu linn Pärnu Hum.gümn. 20 7 (6) 3 (1) 5 35 (32)
Hendrik Nigul Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 18 7 6 4 35
Kadri Kaasik Tartumaa Nõo Põhikool 16 7 7 5 (7) 35 (37)
Kristel Madiste Tartumaa Rannu Keskkool 16 7 7 5 35
Oliver Lillestik Põlvamaa Mikitamäe Põhikool 18 7 5 5 35
Siim Karus Tartu linn Miina Härma Gümn. 19 (18) 7 (6) 6 3 (5) 35 (35)
Krista Liin Tartu linn Descartes'i Lytseum 17 7 (6) 6 5 (7) 35 (36)
Martin Laak Tartu linn Tartu 16. Keskkool 18 7 6 4 (6) 35 (37)
Kristjan Tamm Tallinn-Kesklinn Tln. Vanalinna Kool 18 6 (7) 7 3 34 (35)
Elvira Kralle Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 18 7 3 (1) 6 (5) 34 (31)
Komlev Andrei Narva Narva Kesklinna Kool 20 7 1 (0) 6 (7) 34 (34)
Mai-Liis Sepp Tartu linn Descartes'i Lytseum 15 7 7 5 (4) 34 (33)
Priit Tinits Harjumaa Saku Keskkool 17 7 (5) 7 3 (5) 34 (34)
Mari-Ann Vitsut Harjumaa Keila Gümnaasium 19 7 7 1 (0) 34 (33)
Tiit Kriiska Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 18 6 7 2 33
Priit Raudsepp Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 18 (17) 7 (6) 2 6 (7) 33 (32)
Kadri-Ann Valgeväli Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 20 7 1 5 33
Masha Saladina Kohta-Järve Ahtme Gümnaasium 16 7 6 (1) 4 33 (28)
Maksim Nazarenko Narva Narva Kesklinna Kool 15 7 4 (5) 7 33 (34)
Marje Lust Tartu linn Tartu 3. Keskkool 13 7 7 (6) 6 (7) 33 (33)
Vladimir Puz Tallinn-Lasnamäe Tallinna 38. Põhikool 19 (18) 7 5 (0) 1 (3) 32 (28)
Maksim Burtsev Narva Narva Hum.gümn. 15 6 (5) 6 (4) 5 32 (29)
Roman Duplenkov Narva Narva Vanalinna Kool 13 7 (5) 7 (5) 5 32 (28)
Tanel Talvik Põlvamaa Räpina Ühisgümn. 17 6 5 4 32
Aapo Prii Jõgevamaa Jõgeva 2. Keskkool 19 (18) 7 1 (2) 4 (3) 31 (30)
Oleg Reva Tallinn-Mustamäe Tln. Mänedzheride Kool 19 7 0 5 31
Ksenja Guliver Tallinn-Haabersti Tallinna 45. Keskkool 16 7 7 1 31
Kristjan Randma Tallinn-Kesklinn Tln. Inglise Kolledzh 16 (14) 7 1 (0) 7 31 (28)
Kristo Kõiv Tartumaa Nõo Põhikool 19 7 1 (0) 4 (7) 31 (33)
Veiko Aasa Võrumaa Vastseliina Keskkool 18 7 1 (0) 5 (6) 31 (31)
Riina Mäesalu Pärnumaa Viira Põhikool 19 7 1 4 (5) 31 (32)
Juri Kostin Narva Kadastiku Kool 17 7 7 (5) 0 31 (29)
Asko Sheffer Tartu linn Tartu 16. Keskkool 13 7 7 (6) 4 31 (30)
Laura Sedman Tartu linn Tartu 10. Keskkool 17 7 1 6 (7) 31 (32)
Hanna Jõgi Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 16 7 1 (0) 6 (5) 30 (28)
Mait Peekma Tallinn-Haabersti Õismäe Hum.Keskkool 19 1 (0) 5 (6) 5 (6) 30 (31)
Nadezhda Saveljeva Tallinn-Haabersti Tallinna 45. Keskkool 17 (16) 7 5 1 30 (29)
Kristjan Novitski Tallinn-Kesklinn Tallinna 21.Keskkool 18 7 (6) 0 5 30 (29)
Andrei Panin Narva Narva Kesklinna Kool 16 7 0 7 30
Kristjan Teur Narva Narva Eesti Gümn. 16 7 7 (5) 0 30 (28)
Mihkel Matson Põlvamaa Räpina Ühisgümn. 18 7 (6) 4 (3) 1 (3) 30 (30)
Vahur-Peeter Liin Tartu linn Descartes'i Lytseum 17 7 (6) 1 5 30 (29)
Rein Zobel Tartu linn Tartu Karlova Gümn. 17 7 (6) 1 5 30 (29)
Tanel Käär Läänemaa Haapsalu Gümn. 16 7 7 0 30
Ave Kurss Viljandimaa Leie Põhikool 17 7 0 5 29
Mihkel Rähn Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 16 7 1 (0) 5 29 (28)
Kristi Kruusmaa Valgamaa Valga Gümnaasium 15 5 7 2 (3) 29 (30)
Hardo Lass Saaremaa Orissaare Keskkool 14 7 (6) 7 (6) 1 29 (27)
Margit Armuand Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 20 7 (6) 1 (0) 1 29 (27)
Anti Sullin Tallinn-Haabersti Õismäe Hum.Keskkool 16 7 6 0 (1) 29 (30)
Kadri Kiis Lääne-Virumaa Aaspere Põhikool 17 7 1 4 29
Aivar Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 17 7 0 5 29
Sander Sepp Tartumaa Puhja Keskkool 16 7 0 6 29
Rain Nahkur Tartumaa Ülenurme Gümn. 14 7 7 (4) 1 (3) 29 (28)
Anton Adamenkov Ida-Virumaa Jõhvi 2. Põhikool 14 7 (5) 7 1 (3) 29 (29)
Aleksandr Zhigalov Narva Narva Kesklinna Kool 18 7 0 4 (5) 29 (30)
Kaie Kurg Põlvamaa Värska Keskkool 16 6 7 0 29
Riin Rööbing Põlvamaa Vastse-Kuuste Pk. 16 7 (5) 1 5 29 (27)
Aivi Kaljuvee Tartu linn Miina Härma Gümn. 15 7 1 6 (7) 29 (30)
Monika Olev Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 18 6 1 (0) 3 28 (27)
Jaak Viiroja Tallinn-Nõmme Hiiu Põhikool 16 5 2 (1) 5 28 (27)
Ira Juzhuk Tallinn-Haabersti Tallinna 40.Keskkool 16 0 6 (7) 6 28 (29)
Roman Granin Tallinn-Lasnamäe Tallinna 11. Keskkool 12 7 4 (3) 5 28 (27)
Dmitri Paritshuk Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümn. 17 (16) 0 5 6 (5) 28 (26)
Helena Hildebrand Lääne-Virumaa Aaspere Põhikool 20 7 0 1 (4) 28 (31)
Diana Promvalds Võrumaa Võru Kesklinna Kool 16 7 0 5 28
Stanislav Gutkevitsh Kohta-Järve Järve Gümnaasium 16 7 0 5 28
Gunnar Kononov Kohta-Järve Tammiku Gümnaasium 15 1 6 (5) 6 (7) 28 (28)
Gleb Domnin Narva Narva Hum.gümn. 17 5 0 6 (7) 28 (29)
Mattias Merilai Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 20 1 1 6 (7) 28 (29)
Evari Koppel Tartu linn Miina Härma Gümn. 15 7 1 5 28
Ivan Vikman Tartu linn Tartu 13. Keskkool 17 7 0 4 (5) 28 (29)
Siim Saarlo Läänemaa Wiedemanni Gümn. 15 7 0 6 (7) 28 (29)
Mariliis Lehtveep Viljandimaa Sürgavere Põhikool 17 5 0 5 27
Henrik Sova Viljandimaa Suure-Jaani Gümn. 17 7 0 3 27
Tiit Vunk Viljandimaa Suure-Jaani Gümn. 18 5 (6) 0 4 (2) 27 (26)
Sven Uibo Valgamaa Valga Gümnaasium 14 6 (7) 1 (0) 6 (7) 27 (28)
Tiiu Asper Jõgevamaa Maarja Keskkool 15 7 1 (2) 4 (5) 27 (29)
Maria Ausmees Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 19 5 1 (0) 2 27 (26)
Nikolai Shendõrev Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalkool 19 7 (6) 0 1 (3) 27 (28)
Tarvo Niine Tallinn-Nõmme Rahumäe Põhikool 14 (15) 7 0 6 27 (28)
Aleksandr Grafov Tallinn-Lasnamäe Tallinna 48. Keskkool 15 7 1 (0) 4 (3) 27 (25)
Aleksandra Obiralko Tallinn-Põhja Tallinna 14. Keskkool 19 (18) 7 0 1 (0) 27 (25)
Maret Puskar Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 18 7 1 (0) 1 (4) 27 (29)
Katrin Ivandi Tartumaa Luunja Keskkool 15 7 1 (0) 4 (5) 27 (27)
Ksenia Ivanova Kohta-Järve Ahtme Gümnaasium 14 7 1 (0) 5 (6) 27 (27)
Zhdan Ivanov Narva Pähklimäe Gümn. 17 7 1 (0) 2 (1) 27 (25)
Anton Pismennõi Narva Pähklimäe Gümn. 15 6 (5) 1 (0) 5 27 (25)
Vahur Meus Põlvamaa J.Käisi Põlva Kk. 16 3 7 1 (4) 27 (30)
Siim Suurmets Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 12 7 (6) 7 1 (2) 27 (27)
Toomas Laasik Tartu linn Tartu 10. Keskkool 17 6 (7) 0 4 27 (28)
Aljona Shpeht Harjumaa Maardu Keskkool 19 7 (6) 1 0 27 (26)
Epp Niidri Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 19 0 6 (7) 1 26 (27)
Madis Puju Viljandimaa Vilj. Paalalinna Gümn. 13 7 1 (0) 5 26 (25)
Rando Tomson Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 13 7 1 (0) 5 26 (25)
Asko Aasa Järvamaa Paide Ühisgümn. 16 7 1 (0) 2 (3) 26 (26)
Mikk Metsunt Järvamaa Paide Ühisgümn. 17 7 (5) 1 (0) 1 (3) 26 (25)
Janek Lilleleht Valgamaa Valga 1. Põhikool 18 5 2 1 (3) 26 (28)
Dima Petshjonkin Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 17 7 1 (0) 1 (2) 26 (26)
Juri Perjakov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 13 7 (6) 1 (0) 5 26 (24)
Marina Ottmaa Tallinn-Kesklinn Juhkentali Gümn. 18 7 (6) 1 (0) 0 26 (24)
Vadim Zhuravljov Tallinn-Lasnamäe Tallinna 64.Keskkool 18 (17) 7 0 1 (3) 26 (27)
Airi Einla Võrumaa Vastseliina Keskkool 18 0 7 1 (2) 26 (27)
Julia Pepojan Narva Kreenholmi Gümn. 14 7 0 5 26
Airi Vettik Tartu linn Tartu Tamme Gümn. 13 7 5 1 (3) 26 (28)
Katrin-Helena Kuruson Raplamaa Kehtna Põhikool 14 (13) 7 (5) 0 5 (7) 26 (25)
Kerttu Karjust Järvamaa Aravete Keskkool 13 7 0 5 25
Irina Dzitsjuk Tallinn-Kesklinn Tallinn 6. Keskkool 17 0 7 1 (2) 25 (26)
Veljo Värk Tallinn-Kesklinn Tallinna 21.Keskkool 17 (18) 7 (5) 1 (2) 0 25 (25)
Roland Türi Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 18 7 0 0 (1) 25 (26)
Aleksandr Bogdanov Tartumaa Kallaste Keskkool 12 7 (6) 5 (3) 1 (3) 25 (24)
Karin Kase Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 17 7 0 1 (3) 25 (27)
Olga Selivjorstova Narva Narva Hum.gümn. 16 7 0 2 (4) 25 (27)
Jaan Jänesmäe Põlvamaa J.Käisi Põlva Kk. 17 7 (6) 0 1 (4) 25 (27)
Rait Ojanurme Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 18 0 1 6 (7) 25 (26)
Roman Gnatjuk Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 15 6 (7) 1 (0) 2 24 (24)
Taimo Peelo Tartu linn Tartu 14.Keskkool 13 7 1 3 (4) 24 (25)
Raigo Kebja Raplamaa Juuru Keskkool 14 7 0 3 24
Egle Rennit Järvamaa Laupa Põhikool 18 5 0 0 (3) 23 (26)
Zhanna Koptshevskaja Tallinn-Põhja Tallinna 14. Keskkool 16 7 (4) 0 0 23 (20)
Helen Pelt Tartumaa Nõo Põhikool 15 0 7 1 (2.5) 23 (24.5)
Vladimir Kornilov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 19 2 1 1 (3) 23 (25)
Viljar Roosimaa Tartu linn Tartu 16. Keskkool 15 5 2 1 (3) 23 (25)
Laidi Surva Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 9 7 7 0 23
Margus Penno Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 15 7 (6) 0 0 (3) 22 (24)
Maarja-Leena Saar Tallinn-Põhja Pelgulinna Keskkool 15 (14) 0 6 1 22 (21)
Eerik Undritz Tartumaa Nõo Põhikool 14 7 1 (0) 0 (3) 22 (24)
Indrek Luuk Hiiumaa Kärdla Keskkool 12 7 (5) 0 3 (2) 22 (19)
Kertu Kiinvald Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 10 6 0 6 22
Mirjam Männamaa Hiiumaa Palade Põhikool 17 0 1 (0) 3 (0) 21 (17)
Mauri Sopp Raplamaa Valtu Põhikool 14 7 0 0 21
Valentin Merkulov Harjumaa Maardu Keskkool 12 (14) 7 0 1 (2) 20 (23)


4. märts 1997
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee