1997.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

12. klass (kontrollisid Jan Villemson, Ülar Kahre)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Aleksandr Lissovski Narva Pähklimäe Gümn. 7 (2) 7 7 (5) 7 7 35 (28)
Kaido Kaarli Tartu linn Miina Härma Gümn. 7 (0) 7 7 7 7 35 (28)
Sven Laur Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 (0) 7 7 7 7 35 (28)
Margus Valdre Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 (0) 7 7 7 7 35 (28)
Jevgeni Lushin Narva Pähklimäe Gümn. 7 (3) 6 7 (5) 7 (5) 7 34 (26)
Valeri Koort Tartu linn Tartu 13. Keskkool 7 (0) 6 (4) 7 7 7 34 (25)
Toomas Hinnosaar Tartumaa Nõo Reaalgümn. 5 (2) 7 7 7 7 33 (30)
Aivar Taro Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 3 (4) 7 7 7 7 31 (32)
Rainer Paat Tartumaa Nõo Reaalgümn. 2 7 7 7 7 (6) 30 (29)
Denis Soob Narva Narva Hum.gümn 0 7 7 (3) 7 (6) 7 28 (23)
Olga Glushko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 (5) 7 (6) 6 (4) 0 (3) 7 27 (25)
Kristo Kuusküll Tartumaa Nõo Reaalgümn. 0 (1) 5 (7) 7 6 7 25 (28)
Marek Kolk Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 6 (2) 7 4 0 7 24 (20)
Marina Tolmatshova Narva Narva Hum.gümn 2 7 7 1 (7) 7 24 (30)
Konstantin Root Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 1 (7) 7 0 7 7 22 (28)
Igor Bashkov Tallinn-Põhja Tallinna 14. Keskkool 3 (5) 7 (6) 5 0 7 22 (23)
Erik Moora Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 2 7 (6) 5 (4) 0 (3) 7 (5) 21 (20)
Eggert Otsa Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 6 (2) 1 (2) 7 (5) 0 (3) 7 21 (19)
Jevgeni Klimenko Tallinn-Kesklinn Tln. Humanitaargümn. 7 7 0 0 7 21
Tanel Linnas Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 0 7 7 (2) 0 (1) 7 21 (17)
Jelena Korzunova Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 2 7 3 (6) 1 (2) 7 20 (24)
Olga Tshubrik Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 3 4 (6) 6 (4) 0 7 20 (20)
Anton Kovalevitsh Tallinn-Lasnamäe Tallinna 65. Keskkool 2 3 4 4 (7) 7 20 (23)
Meelis Kadaja Tartu linn Tartu 16. Keskkool 6 (1) 6 (1) 0 1 7 20 (10)
Andres Luhamaa Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 5 (4) 6 0 (1) 3 5 19 (19)
Irina Shkljarova Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 5 (1) 7 (3) 0 (1) 0 (2) 7 19 (14)
Andrei Igoshin Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 5 (2) 7 (3) 0 0 (1) 7 (6) 19 (12)
Janno Teelem Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 1 6 (7) 4 (2) 1 (5) 7 19 (22)
Risto Asso Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 (2) 2 (7) 3 (5) 0 (1) 7 19 (22)
Arno Jevgenia Tallinn-Põhja Tallinna 15.Keskkool 3 5 (6) 3 0 7 18 (19)
Holger Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 3 (1) 6 (0) 0 3 6 (5) 18 (9)
Aare Vilgota Tartumaa Nõo Reaalgümn. 3 5 (7) 3 (7) 0 (1) 7 18 (25)
Dmitri Naumov Narva Narva Kesklinna Kool 6 (4) 1 (7) 4 (1) 0 7 18 (19)
Imre Toodu Pärnu linn Pärnu Koidula Gümn. 6 (3) 1 (2) 3 (5) 0 7 17 (17)
Dmitri Grigorjev Tallinn-Mustamäe Tallinna 53. Keskkool 0 0 5 (3) 5 (7) 7 17 (17)
Allan Borodin Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 2 0 (1) 7 7 1 (4) 17 (21)
Airi Neve Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 2 1 (3) 7 0 7 17 (19)
Vadim Kutuzov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 2 0 6 (2) 1 (3) 7 (6) 16 (13)
Aigar Sirel Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 2 (0) 0 (1) 6 (5) 0 (1) 7 15 (14)
Anti Kasuk Valgamaa Valga Gümnaasium 1 6 (0) 0 0 7 14 (8)
Taavi Vähk Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 0 0 (1) 0 7 7 14 (15)
Ruslan Levskoi Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümn. 3 5 (7) 4 (5) 0 (1) 2 14 (18)
Kristjan Maasalu Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 0 0 0 7 6 (4) 13 (11)
Konstantin Tshepelevitsh Kohtla-Järve Tammiku Gümn. 2 (3) 0 5 (4) 3 3 (2) 13 (12)
Daniil Alekankin Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 0 6 (0) 0 (1) 0 (3) 7 13 (11)
Andrei Sergejev Narva Pähklimäe Gümn. 2 4 (7) 0 0 7 13 (16)
Tatjana Borodako Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 1 1 3 0 (1) 7 (6) 12 (12)
Marek Lambing Võrumaa Võru 1. Keskkool 0 3 (7) 1 (2) 0 7 11 (16)
Kadri Aas Põlvamaa J.Käisi nim. Põlva Kk. 0 3 (4) 0 1 (3) 7 11 (14)
Leonid Malikov Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalkool 3 1 (0) 3 0 (2) 3 10 (11)
Relika Juks Võrumaa Parksepa Keskkool 2 (5) 0 3 (7) 0 5 10 (17)
Kristo Kent Järvamaa Paide Gümnaasium 0 1 0 0 7 8
Birgit Esko Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 4 (5) 3 (4) 0 0 1 (2) 8 (11)
Kristjan Vaga Saaremaa Kuressaare Gümn. 2 (3) 0 (1) 0 1 (3) 4 7 (11)
Tarmo Robal Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 2 (4) 0 0 (1) 0 5 (4) 7 (9)
Riin Rannamets Harjumaa Keila Gümnaasium 0 (4) 0 0 (5) 0 7 7 (16)
Lauri Jalukse Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 0 0 0 0 7 (5) 7 (5)
Lauri Parm Tallinn-Kristiine Tln. Üldgümnaasium 3 (5) 0 0 0 3 6 (8)
Raul Haavala Järvamaa Paide Ühisgümn. 0 0 (3) 0 0 3 (4) 3 (7)
Marko Ungru Tallinn-Haabersti Väike-Õismäe Kk 1 (3) 0 (3) 1 (3) 0 (3) 0 2 (12)


4. märts 1997
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee