1997.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Reimo Palm)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Andres Soolo Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 7 7 7 7 7 35
Maris Valdre Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 (3) 7 7 7 7 35 (31)
Jaak Sarv Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 7 (6) 7 7 7 5 33 (32)
Rustam Novikov * Narva Narva Hum.gümn. 7 7 6 (5) 5 (6) 7 32 (32)
Jaak Pruulman Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 7 3 (2) 7 7 31 (30)
Marek Lilleleht Valgamaa Valga Gümnaasium 2 7 7 (0) 7 (2) 5 28 (16)
Aleksei Levenko Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 7 (4) 7 0 28 (25)
Andrei Korobeinik Pärnu linn Pärnu Vene Gümn. 7 (1) 7 7 (2) 7 0 28 (17)
Anu Teeäär Pärnu linn Pärnu Koidula Gümn. 7 (5) 7 6 (2) 7 0 27 (21)
Vladimir Tshashtshin Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 6 (7) 7 0 27 (28)
Natalja Nekrassova Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 6 (7) 6 (5) 7 0 26 (26)
Jegor Podpovedkin Narva Pähklimäe Gümn. 7 6 6 (3) 7 0 26 (23)
Dmitri Vähk Tartu linn Tartu 13. Keskkool 7 7 5 7 0 26
Sergei Smõshljajev Tallinn-Kesklinn Tallinna 6.Keskkool 4 7 7 (6) 7 0 25 (24)
Nikita Salnikov Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 7 3 (0) 0 (2) 24 (23)
Klaus-Eduard Runnel Tartu linn Miina Härma Gümn. 0 6 6 (5) 7 5 24 (23)
Meelis Kull Tartu linn Miina Härma Gümn. 7 (1) 7 (6) 3 (7) 7 0 24 (21)
German Rumjantsev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 5 (6) 7 3 7 1 (7) 23 (30)
Maksim Stsheglov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 3 (5) 6 (7) 0 23 (26)
Anti Noor Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 2 7 7 7 0 23
Vigen Issahhanjan Narva Pähklimäe Gümn. 6 (7) 7 3 (7) 7 0 23 (28)
Aivar Avalo Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 4 (6) 7 (5) 5 (6) 7 0 23 (24)
Lehar Lukjanov Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 4 (5) 7 (6) 5 (3) 6 (7) 0 22 (21)
Dmitri Lepp Tartu linn Tartu 13. Keskkool 7 (5) 7 1 (2) 7 0 22 (21)
Mihhail Juhkam Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 (6) 7 0 7 0 21 (20)
Rait Kapp Tartumaa Nõo Reaalgümn. 2 (3) 6 6 (5) 7 0 21 (21)
Helen Karu Tartumaa Puhja Keskkool 6 7 3 (0) 5 (6) 0 21 (19)
Lea Laidra Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 0 7 (6) 4 (5) 7 (5) 1 19 (17)
Rolan Jankelevitsh Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 4 (5) 7 1 (0) 6 (7) 1 (2) 19 (21)
Indrek Jõgi Tartumaa Nõo Reaalgümn. 7 6 0 (7) 6 (7) 0 19 (27)
Olesja Ossipenko Kohtla-Järve K-Järve Vene Gümn. 5 (3) 7 0 7 0 19 (17)
Darja Saveljeva Narva Pähklimäe Gümn. 4 (6) 7 2 (0) 6 (7) 0 19 (20)
Merit Lamp Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 4 (6) 7 2 (5) 6 (7) 0 19 (25)
Lauri Antalainen Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 4 (6) 7 1 (4) 7 0 19 (24)
Kristo Käo Saaremaa Kuressaare Gümn. 4 (6) 5 (3) 2 (0) 7 0 18 (16)
Pavel Kljukin Narva Narva 6. Keskkool 4 (7) 7 0 7 0 18 (21)
Jevgeni Ivanov Narva Pähklimäe Gümn. 4 (7) 7 0 7 0 18 (21)
Kairi Merilai Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn. 2 (3) 7 1 (3) 7 0 (1) 17 (21)
Veiko Raime Valgamaa Valga Gümnaasium 3 (2) 7 (6) 0 7 (6) 0 17 (14)
Aleksandr Brizmer Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 3 7 0 7 0 17
Maria Desjatnikova Tallinn-Lasnamäe Tallinna 48. Keskkool 2 7 1 (0) 7 0 17 (16)
Pavel Modilainen Tallinn-Mustamäe Mustamäe Reaalkool 4 (3) 7 0 (2) 5 (7) 0 16 (19)
Urmo Keskel Tallinn-Mustamäe Tln. Tehnika Gümn. 1 7 3 (0) 5 (7) 0 16 (15)
Ahto Pärl Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 4 (6) 7 0 (6) 5 0 16 (24)
Dmitri Andrejev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 0 7 0 (4) 7 2 (5) 16 (23)
Pavel Vähi Tallinn-Kesklinn Juhkentali Gümn. 2 7 0 (3) 7 0 (2) 16 (21)
Ksenia Kravtshenko Tallinn-Lasnamäe Tallinna 48. Keskkool 2 7 0 (3) 7 0 16 (19)
Natalja Bakarajeva Tallinn-Lasnamäe Tallinna 58.Keskkool 3 7 0 6 0 16
Ksenia Ksentitskaja Tallinn-Põhja Tallinna 15.Keskkool 5 (7) 4 (6) 0 (3) 7 0 16 (23)
Kadri Haldre Tartu linn Miina Härma Gümn. 2 (4) 7 (6) 0 (3) 7 0 16 (20)
Teve Rauks Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 2 6 (7) 1 (2) 7 0 16 (18)
Liisa Aru Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 1 7 0 (4) 7 0 15 (19)
Olavi Raigla Tallinn-Mustamäe Tln. Tehnika Gümn. 2 6 (7) 1 (0) 6 0 15 (15)
Vjatsheslav Keptsov Võrumaa Võru 2. Keskkool 2 (6) 7 (6) 0 6 (7) 0 15 (19)
Vladimir Bolhovitin Kohtla-Järve K-Järve Vene Gümn. 3 7 0 5 (7) 0 15 (17)
Sergei Ivanov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 0 7 0 (3) 7 0 (4) 14 (21)
Hans Põldoja Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 0 7 (5) 0 7 0 14 (12)
Kristi Lang Võrumaa Parksepa Keskkool 1 (2) 7 0 6 (7) 0 (5) 14 (21)
Irina Bazõleva Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 1 7 0 (3) 6 (7) 0 14 (18)
Oleg Nikolajev Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 1 7 0 (7) 5 0 13 (20)
Veiko Kanistik Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümn. 2 6 (5) 0 5 (7) 0 13 (14)
Ragnar Patrael Põlvamaa J.Käisi nim. Põlva Kk. 2 6 0 5 (7) 0 13 (15)
Sergei Babenko Harjumaa Paldiski Vene Gümn. 4 (5) 7 0 (2) 2 (4) 0 (1) 13 (19)
Jaanus Suvi Järvamaa Türi Majandusgümn. 2 (3) 3 0 (5) 7 0 12 (18)
Raavo Toomela Tallinn-Nõmme Nõmme Gümnaasium 0 6 (7) 0 (3) 6 (7) 0 (1) 12 (18)
Anton Kozõrev Tallinn-Haabersti Tallinna 45.Keskkool 0 7 0 5 (7) 0 (7) 12 (21)
Remi Prual Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümn. 0 (0.5) 5 (6) 0 7 0 12 (13.5)
Lidia Grishtshenko Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 2 (3) 5 0 5 (7) 0 12 (15)
Ando Kivilaid Harjumaa Saku Keskkool 0 (1) 6 0 (1) 6 (7) 0 12 (15)
Madis Tõns Raplamaa Rapla Ühisgümn. 0 7 0 5 (7) 0 12 (14)
Raido Salk Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 0 6 0 (1) 5 (7) 0 11 (14)
Kai Naurits Raplamaa Rapla Ühisgümn. 1 0 0 7 0 8

* Rustam Novikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) lahendas nii 10. kui ka 11. klassi ülesanded


4. märts 1997
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee