1997.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

10. klass (kontrollisid Uve Nummert, Eno Tõnisson)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Alar Mitt Pärnu linn Pärnu Koidula Gümn. 7 7 6 7 7 34
Mihhail Dementjev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7 (5) 7 6 7 7 34 (32)
Rustam Novikov * Narva Narva Hum.gümn. 6 7 6 7 7 33
Aleksei Nazarov Narva Narva Kesklinna Kool 5 7 5 7 6 (5) 30 (29)
Evely Leetma Pärnu linn Raeküla Keskkool 5 (6) 4 (1) 6 7 7 29 (27)
Aleksei Trofimov Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 7 7 6 7 2 (4) 29 (31)
Oleg Kraus Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 7 7 6 7 2 29
Kristo Kaiv Tartumaa Nõo Reaalgümn. 7 7 6 7 (3) 2 29 (25)
Sergei Avanessov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 7 7 6 7 2 (4) 29 (31)
Renat Iskakov Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 6 7 2 (1) 29 (28)
Raido Valgeväli Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 7 7 6 7 1 (4) 28 (31)
Andrei Solntsev Tallinn-Kesklinn Tõnismäe Reaalkool 1 7 7 (6) 6 (7) 7 28 (28)
Kirill Sidorov Tallinn-Lasnamäe Tallinna 11. Keskkool 7 7 7 7 0 28
Aleksei Kozhatkin Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 7 7 5 7 2 (1) 28 (27)
Viktor Masalõgin Kohtla-Järve K-Järve Vene Gümn. 1 7 (6) 6 7 7 (1) 28 (21)
Alari Paulus Viljandimaa Vilj. Maagümnaasium 7 7 5 7 0 26
Deniss Mironov Sillamäe Sillamäe 3. Keskkool 6 (7) 7 6 7 0 26 (27)
Kaido Saar Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 6 (7) 6 (3) 6 (4) 7 0 (7) 25 (28)
Konstantin Muhhin Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 3 7 6 7 2 (3) 25 (26)
Teet Kalm Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümn. 4 (7) 7 6 (4) 6 (7) 2 (7) 25 (32)
Eero Talts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümn. 7 7 3 7 0 24
Aleksandr Aleksandrov Narva Narva Kesklinna Kool 4 7 6 7 0 24
Vitali Lopatko Narva Pähklimäe Gümn. 7 7 1 7 2 (5) 24 (27)
Harald Karelson Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 1 7 7 (6) 7 2 24 (23)
Indrek Heinloo Tartu linn Miina Härma Gümn. 5 7 3 (2) 7 2 24 (23)
Ardo Hanschmidt Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 7 7 4 (7) 4 (2) 2 (4) 24 (27)
Erkki Tempel Järvamaa Türi Majandusgümn. 4 7 (5) 5 7 0 23 (21)
Karl-Erik Tender Tallinn-Kesklinn Tln. Vanalinna Kool 7 (5) 7 0 7 2 (3) 23 (22)
Fred Pedersen Tallinn-Lasnamäe Tallinna 11. Keskkool 5 (6) 7 6 5 (7) 0 23 (26)
Svetlana Strunkina Tallinn-Lasnamäe Tallinna 25. Keskkool 2 7 0 7 7 (6) 23 (22)
Alo Joosepson Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 6 (7) 7 3 (2) 6 (4) 1 23 (21)
Kert Soo Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 6 (7) 7 0 7 3 (2) 23 (23)
Kristjan Pruul Tartu linn Tartu Kommertsgümn. 4 7 3 (2) 7 2 (6) 23 (26)
Riho Maisa Viljandimaa C.R.Jakobsoni Gümn 4 (7) 7 2 7 2 (1) 22 (24)
Merlin Simm Pärnu linn Pärnu Ühisgümn. 5 (7) 7 3 7 0 22 (24)
Evelin Heinam Saaremaa Saaremaa Ühisgümn. 1 7 0 7 7 (6) 22 (21)
Aivar Sootla Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 7 6 (5) 0 7 2 22 (21)
Alar Ahven Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 4 7 (6) 2 7 2 (0) 22 (19)
Mihhail Makarov Narva Narva Kesklinna Kool 2 7 6 7 0 (2) 22 (24)
Sander Mirme Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 3 (1) 6 (5) 6 7 0 22 (19)
Mihhail Svintsov Tallinn-Lasnamäe Lasnamäe Gümn. 4 7 3 7 0 21
Timur Nikitin Tallinn-Põhja Tallinna 15. Keskkool 3 7 3 7 1 21
Rain Ottis Tartumaa Nõo Reaalgümn. 7 7 3 4 0 21
Anatoli Tomilov Narva Pähklimäe Gümn. 7 6 (7) 1 (0) 7 0 (5) 21 (26)
Lauri-Juhan Liivamägi Tartu linn Hugo Treffneri Gümn. 6 (7) 7 2 6 (5) 0 21 (21)
Madis Ratassepp Valgamaa Valga Gümnaasium 3 7 3 7 0 20
Jaanus Uudmäe Valgamaa Otepää Gümnaasium 3 7 3 (2) 7 0 (1) 20 (20)
Mait Mutso Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 0 7 4 7 2 (4) 20 (22)
Oleg Naumov Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 1 7 3 7 2 (0) 20 (18)
Kajar Kase Tartu linn Miina Härma Gümn. 0 7 6 5 2 (4) 20 (22)
Merli Mäger Järvamaa Türi Majandusgümn. 5 7 (5) 0 7 0 19 (17)
Raul Juhkam Tallinn-Kesklinn Tallinna Reaalkool 1 3 6 7 2 (1) 19 (18)
Meelis Saluvee Tallinn-Põhja Pelgulinna Keskkool 1 7 (6) 4 (5) 7 0 (2) 19 (21)
Jevgeni Novikov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümn. 5 4 6 4 (7) 0 (3) 19 (25)
Kristjan Gildemann Tallinn-Mustamäe Tln. Tehnikagümn. 3 5 (4) 3 7 0 18 (17)
Ivan Prihhodko Tallinn-Haabersti Tallinna 40. Keskkool 1 7 3 (2) 7 0 18 (17)
Maria Rozhdestvenskaja Tallinn-Kesklinn Tallinna 6. Keskkool 1 7 3 7 0 18
Lauri Vasko Tallinn-Kesklinn Gustav Adolfi Gümn. 5 7 6 0 0 18
Ago Tiitsaar Pärnumaa Kilingi-Nõmme Keskkool 2 3 6 7 0 18
Joel Kuusk Tartu linn Miina Härma Gümn. 1 7 2 6 (7) 2 (0) 18 (17)
Tõivo Leedjärv Harjumaa Kuusalu Keskkool 4 (6) 7 3 (1) 4 (7) 0 18 (21)
Mailis Päri Läänemaa Wiedemanni Gümn. 1 7 1 7 2 (0) 18 (16)
Erti Luik Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 0 7 (6) 3 7 0 (5) 17 (21)
Tiina Kalda Tartumaa Nõo Reaalgümn. 1 7 6 3 0 17
Elmo Trolla Võrumaa Võru 1. Keskkool 0 7 (5) 3 7 0 17 (15)
Norbert Melnikov Tallinn-Mustamäe Tallinna 44. Keskkool 0 3 6 (7) 7 0 16 (17)
Arko Olesk Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 4 (7) 1 3 7 0 (1) 15 (19)
Erme Reino Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 2 5 0 (1) 7 0 14 (15)
Jevgeni Zinovjev Tallinn-Haabersti Tallinna 45. Keskkool 0 7 0 7 0 14
Pavel Shevtshenko Tallinn-Nõmme Valdeku Keskkool 1 3 1 7 0 (1) 12 (13)
Veiko Uibo Võrumaa Parksepa Keskkool 0 7 0 5 (7) 0 12 (14)
Pille Kotka Tallinn-Kristiine Tln. Üldgümnaasium 1 0 4 6 (3) 0 11 (8)
Marre Karu Tartumaa Elva Gümnaasium 0 5 3 3 (6) 0 11 (14)
Kristi Promet Tallinn-Kristiine Lilleküla Keskkool 1 1 3 (0) 5 (7) 0 10 (9)
Kristel Kasuk Põlvamaa J.Käisi nim. Põlva Kk. 1 3 (6) 3 2 (7) 0 9 (17)
Erki Esken Harjumaa Kuusalu Keskkool 0 6 0 2 (7) 0 8 (13)
Maiu Piisang Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümn. 1 0 0 7 0 8
Anna Karpovitsh Harjumaa Keila Vene Gümn. 2 (5) 0 (2) 0 3 (7) 1 (2) 6 (16)

* Rustam Novikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) lahendas nii 10. kui ka 11. klassi ülesanded


4. märts 1997
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee