1996.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkondliku vooru kui ka lahtiste võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 30. märtsil Tartus kutsutavad õpilased

7. klassist:

1.  Endel Soolo             Viljandi Valuoja Põhikool    
2.  Kirill Vassilkov        Narva 7. Keskkool            
3.  Dan Bogdanov            Pärnu Humanitaargümnaasium   
4.  Mihkel Oja              Tartu Kommertsgümnaasium     
5.  Mari Arold              Tartu 10. Keskkool           
6.  Jürgen Einpaul          Jüri Gümnaasium               
7.  Oleg Petshjonkin        Tõnismäe Reaalkool           
8.  Daniel Travin           Tõnismäe Reaalkool           
9.  Vahur Sari              Paalalinna Gümnaasium        
10. Martin Umda             Suure-Jaani Keskkool         
11. Marko Puurmann          Gustav Adolfi Gümnaasium     
12. Andrei Tarassov         Tallinna 26. Keskkool        
13. Aleksander Grebennikov  Tallinna 64. Keskkool        
14. Triin Nooska            Tartu Kommertsgümnaasium     
15. Aleksander Boldõgin     Kiviõli 2. Keskkool           
16. Tanel Külaots           Tartu 15. Keskkool            
17. Kadri Birnbaum          Elva Gümnaasium              
18. Martin Järvekülg        C.R. Jakobsoni Gümnaasium      
19. Lilia Heinsoo           Võru 2. Keskkool             

8. klassist:

1.  Jaak Järvekülg          C.R. Jakobsoni Gümnaasium  
2.  Deniss Savtshenko       Tõnismäe Reaalkool         
3.  Roman Vassiljev         Tõnismäe Reaalkool         
4.  Lauri Tart              Tallinna 44. Keskkool      
5.  Diana Silvet            Hugo Treffneri Gümnaasium  
6.  Kärt Vanaveski          Tartu 15. Keskkool         
7.  Pavel Babenko           Paldiski Keskkool          
8.  Svetlana Melnitshuk     Tallinna 65. Keskkool      
9.  Leopold Parts           Miina Härma Gümnaasium     
10. Mari Sepp               Puhja Keskkool             
11. Martti Käärik           Keila Gümnaasium          
12. Hannes Pahapill         Tallinna 49. Keskkool     
13. Katja Viikov            Kohtla-Järve 17. Keskkool 
14. Margus Jaamaste         Tamsalu Gümnaasium        
15. Sulev Reisberg          Pelgulinna Keskkool       
16. Marko Rask              Viira Põhikool            
17. Jan Devjatko            Tõnismäe Reaalkool        
18. Ott Pruulmann           Tartu Tamme Gümnaasium    
19. Marika Unt              Paalalinna Gümnaasium     

Olümpiaadi lõppvooru 29.-30. märtsil Tartus kutsutavad õpilased

9. klassist:

1.  Kaido Saar              Kuressaare Põhikool            
2.  Raido Valgeväli         Tõstamaa Keskkool              
3.  Roland Pihlakas         Tallinna 13. Keskkool          
4.  Rustam Novikov          Narva Humanitaargümnaasium     
5.  Sergei Polonski         Kohtla-Järve 17. Keskkool      
6.  Evely Leetma            Pärnu Raeküla Keskkool         
7.  Hando Tint              Rakvere Gümnaasium             
8.  Vitali Lopatko          Narva 6. Keskkool              
9.  Alar Mitt               Pärnu Vanalinna Põhikool       
10. Andrei Solntsev         Tõnismäe Reaalkool             
11. Sander Mirme            Tartu 16. Keskkool             
12. Alari Paulus            Viljandi Maagümnaasium         
13. Mihhail Dementjev       Ahtme Gümnaasium               
14. Maria Rozhdestvenskaja  Tallinna 6. Keskkool           
15. Julia Murai             Tallinna 25. Keskkool          
16. Teet Kalm               Rakvere Reaalgümnaasium        
17. Oksana Travnikova       Pähklimäe Gümnaasium           
18. Oleg Naumov             Tallinna 6. Keskkool           
19. Rain Ottis              Nõo Põhikool                   
20. Tiina Tõkke             Türi Gümnaasium                
21. Viktor Masalõgin        Vahtra Põhikool                
22. Aleksei Nazarov         Narva 1. Keskkool              
23. Taavi Einaste           Tallinna Üldgümnaasium         
24. Anton Litvinenko        Tartu 13. Keskkool             
25. Jevgeni Rivkin          Tartu 6. Keskkool              
26. Steve Hiiop             C.R. Jakobsoni Gümnaasium      
27. Meelis Olev             Viljandi Maagümnaasium         
28. Deniss Savtshenko       Tõnismäe Reaalkool (8. klass)

10. klassist:

1.  Nikita Salnikov         Pähklimäe Gümnaasium           
2.  Vsevolod Boikov         Tõnismäe Reaalkool             
3.  Sergei Smõshljajev      Tallinna 6. Keskkool           
4.  Meelis Kull             Miina Härma Gümnaasium         
5.  Merit Lamp              Tartu Kommertsgümnaasium       
6.  Jegor Podpovedkin       Pähklimäe Gümnaasium           
7.  Jevgeni Lushin          Pähklimäe Gümnaasium           
8.  Vladimir Tshashtshin    Pähklimäe Gümnaasium           
9.  Andrei Temirbulatov     Tõnismäe Reaalkool             
10. Helina Vallaste         Nõo Reaalgümnaasium            
11. Vigen Isahanjan         Pähklimäe Gümnaasium           
12. Andrei Korobeinik       Pärnu Vene Gümnaasium          
13. Dmitri Andrejev         Tõnismäe Reaalkool             
14. Darja Saveljeva         Pähklimäe Gümnaasium           
15. Sofia Borinskaja        Pähklimäe Gümnaasium           
16. Veiko Räim              Pärnu Ühisgümnaasium           
17. Rolan Jankelevitsh      Tõnismäe Reaalkool             
18. Kaspar Koov             Tallinna Reaalkool             
19. Jaak Pruulmann          Hugo Treffneri Gümnaasium      
20. Dmitri Lepp             Tartu 13. Keskkool             
21. Viktor Astapov          Narva Humanitaargümnaasium     
22. Oleg Nikolajev          Tallinna 15. Keskkool          
23. Anna Galstjan           Tallinna 6. Keskkool           
24. Kadri Kiilas            Tallinna 21. Keskkool          
25. Aleksei Levenko         Tõnismäe Reaalkool             
26. Nigul Olspert           Gustav Adolfi Gümnaasium       
27. Maris Valdre            Hugo Treffneri Gümnaasium      
28. Andres Soolo            C.R. Jakobsoni Gümnaasium      
29. Maksim Shtsheglov       Tõnismäe Reaalkool            
30. Anti Noor               Gustav Adolfi Gümnaasium      
31. Eric Tkaczyk            Hugo Treffneri Gümnaasium     
32. Jaak Sarv               Gustav Adolfi Gümnaasium    
33. Anu Mõistlik            Tallinna Reaalkool      

11. klassist:

1.  Marina Tolmatshova      Narva Humanitaargümnaasium     
2.  Renata Melnikova        Pähklimäe Gümnaasium        
3.  Viktor Volke            Tallinna 6. Keskkool        
4.  Konstantin Root         Tõnismäe Reaalkool          
5.  Valeri Koort            Tartu 13. Keskkool          
6.  Aivar Taro              Hugo Treffneri Gümnaasium   
7.  Kaido Kaarli            Miina Härma Gümnaasium      
8.  Rainer Paat             Nõo Reaalgümnaasium         
9.  Toomas Hinnosaar        Nõo Reaalgümnaasium         
10. Deniss Soob             Narva Humanitaargümnaasium  
11. Oleg Mürk               Tartu 13. Keskkool           
12. Airi Neve               Hugo Treffneri Gümnaasium   
13. Helena Kruus            Tõnismäe Reaalkool          
14. Jelena Korzunova        Tõnismäe Reaalkool          
15. Imre Lumiste            Hugo Treffneri Gümnaasium   
16. Sven Illing             Nõo Reaalgümnaasium         
17. Dmitri Naumov           Narva 1. Keskkool           
18. Ilja Shershnjov         Tallinna 58. Keskkool       
19. Juri Doronitshev        Tallinna 12. Keskkool       
20. Tõnu Arold              Hugo Treffneri Gümnaasium    
21. Kristo Kuusküll         Nõo Reaalgümnaasium          
22. Erik Moora              Viljandi Maagümnaasium      
23. Aleksander Lissovski    Pähklimäe Gümnaasium        
24. Leonid Malikov          Mustamäe Reaalkool          
25. Margus Valdre           Hugo Treffneri Gümnaasium   
26. Leho Lehes              Nõo Reaalgümnaasium         
27. Aare Vilgota            Nõo Reaalgümnaasium        
28. Andres Luhamaa          Viljandi Maagümnaasium     
29. Marek Kolk              C.R.Jakobsoni Gümnaasium   

12. klassist:

1.  Boriss Vlassov          Tallinna 6. Keskkool         
2.  Ülar Kahre              Hugo Treffneri Gümnaasium    
3.  Ain Uustare             Hugo Treffneri Gümnaasium    
4.  Aleksander Nefjodov     Narva 1. Keskkool            
5.  Dmitri Volja            Tõnismäe Reaalkool           
6.  Artur Tirul             Tallinna Reaalkool           
7.  Andres Lips             C.R. Jakobsoni Gümnaasium    
8.  Margus Simson           Türi Gümnaasium              
9.  Aivar Tihane            Koidula Gümnaasium           
10. Pavel Balashov          Tartu 4. Keskkool            
11. Ines Kilusk             J. Käisi nim. Põlva Keskkool 
12. Karel Krist             Gustav Adolfi Gümnaasium     
13. Marko Männik            C.R. Jakobsoni Gümnaasium    
14. Ilja Levi               Tõnismäe Reaalkool           
15. Rasmus Mägi             Hugo Treffneri Gümnaasium    
16. Deniss Zhadan           Tartu 6. Keskkool            
17. Jaan Raamets            Nõo Reaalgümnaasium          
18. Katri Saar              Nõo Reaalgümnaasium          
19. Sergei Pirozhkin        Narva 1. Keskkool            
20. Mihhail Slepak          Tõnismäe Reaalkool           
21. Florian Biesinger       Hugo Treffneri Gümnaasium    
22. Anna Zahharova          Jõhvi 3. Keskkool            
23. Anna Sõrovegina         Kohtla-Järve 3. Keskkool     
24. Oleg Andrejev           Pähklimäe Gümnaasium         
25. Viljar Puusepp          Saaremaa Ühisgümnaasium      
26. Aleksander Butuzov      Tallinna 6. Keskkool         
27. Artjom Putshkov         Tallinna 6. Keskkool         
28. Grigori Shpakov         Tallinna 15. Keskkool           
29. Jelena Nuzhnaja         Tallinna 15. Keskkool       

Uve Nummert: oleg.koshik@ut.ee