1996.a. olümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

9. klass (kontrollisid Tiit Lepmann, Lea Lepmann)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

NimiPiirkondKoolTest1.2.3.4.Summa
Kaido SaarSaaremaaKuressaare Pk.20
6
6
6
7
45
Raido ValgeväliPärnumaaTõstamaa Kk.20
6(7)7
6
5
44(45)
Roland PihlakasTallinn-LasnamäeTallinna 13. Kk.16
7(5)7
7(3)7
44(38)
Rustam Novikov*Narva linnNarva Humanitaarg.16
7
7
6(7)7
43(44)
Sergei PolonskiKohtla-Järve linnK.-Järve 17. Kk.17
7
7
6(7)4(7)41(45)
Evely LeetmaPärnu linnPärnu Raeküla Kk.14
7
7
6
7
41
Hando TintLääne-VirumaaRakvere Gümn.14
6
7
7
6
40
Vitali LopatkoNarva linnNarva 6. Kk.16
5
7
7
5
40
Alar MittPärnu linnPärnu Vanalinna Pk.20
6
0
7(6)7
40(39)
Andrei SolntsevTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool15
7(6)7
6
5
40(39)
Sander MirmeTartu linnTartu 16. Kk.18(17)5
7
6
4(6)40(41)
Alari PaulusViljandimaaViljandi Maagümn.20
7
0
6
7
40
Mihhail DementjevKohtla-Järve linnAhtme Gümn.14
7
4
7
7
39
Maria RozhdestvenskajaTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.13
6
7
7
6
39
Julia MuraiTallinn-LasnamäeTallinna 25. Kk.14
7
7
7
4(7)39(42)
Teet KalmLääne-VirumaaRakvere Reaalgümn.16
6(7)7
6
3
38(39)
Oksana TravnikovaNarva linnPähklimäe Gümn.10
7
7
7
7
38
Oleg NaumovTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.13
6
7
6
6
38
Rain OttisTartumaaNõo Pk.16
6
7
7
2(6)38(42)
Tiina TõkkeJärvamaaTüri Gümn.18
7(6)0(1)6(5)6(3)37(33)
Viktor MasalõginKohtla-Järve linnVahtra Pk.17
3(1)7
7
3
37(35)
Aleksei NazarovNarva linnNarva 1. Kk.12
6(7)7
7
5
37(38)
Taavi EinasteTallinn-KristiineTallinna Üldgümn.18
6
0
7
6
37
Anton LitvinenkoTartu linnTartu 13. Kk.11
6
7
7
6(7)37(38)
Jevgeni RivkinTartu linnTartu 6. Kk.11
7(6)7
6(7)6
37(37)
Steve HiiopViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.18
5(6)4(3)6
4(5)37(38)
Meelis OlevViljandimaaViljandi Maagümn.14
7
3
6(7)7
37(38)
Oleg JefimenkoTallinn-MustamäeTallinna 53. Kk.19
5
6(5)6
0
36(35)
Kajar KaseTartu linnMiina Härma Gümn.18(17)7
0(1)7
4
36(36)
Taivo LintsVõrumaaVõru Kesklinna Kool20
6(7)0
6
4(5)36(38)
Anatoli TamilovNarva linnPähklimäe Gümn.14
6(7)5(0)7
3(5)35(33)
Aleksei TrofimovTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool14
6
7
2(4)6
35(37)
Margus PautsTartu linnTartu 15. Kk.12
2(3)7
7
7
35(36)
Hele-Riin PähnViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.18
6(7)0
7
4(7)35(39)
Riho MaisaViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.12
7
3
6
7
35
Reimo AlasJõgevamaaPõltsamaa Ühisgümn.10
7(6)7
6(4)4(6)34(33)
Viktor LantovKohtla-Järve linnK.-Järve 17. Kk.17
3(1)0(1)7
7
34(33)
Oleg KrausPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.12
4(0)7
7
4
34(30)
Urve TallmeisterTallinn-KesklinnKadrioru Kk.14
5
7
6(7)2(3)34(36)
Alo JoosepsonTartumaaÜlenurme Gümn.17
7
2(7)6(7)2(6)34(44)
Sergei AvanessovIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.9
6
7
7
4(5)33(34)
Viktor BarshikovNarva linnNarva 1. Kk.10(9)6(7)7
7
3(5)33(35)
Priit RoosimägiTallinn-KesklinnTallinna 21. Kk.18
3
0
6(4)6(5)33(30)
Indrek PurreTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.15
7
1
6(5)4
33(32)
Andres VilgotaLääne-VirumaaVäike-Maarja Gümn.13
6
7
5
1
32
Mihhail MakarovNarva linnNarva 1. Kk.12(11)6
0
7
7
32(31)
Harald KarelsonTartu linnHugo Treffneri Gümn.16
7
0
7
2(6)32(36)
Kaspar IlvesTartu linnHugo Treffneri Gümn.14
3
7
6
2(5)32(35)
Andrei BirjukovTartu linnTartu 9. Kk.11(10)5(4)7
7
2(6)32(34)
Elmo TempelJärvamaaTüri Majandusgümn.13
7(6)2
6
3(2)31(29)
Aleksei KozhatkinPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.10
7
0
7
7
31
Ivo AntsiPärnu linnPärnu 6. Kk.16
0
7
6
2(6)31(35)
Lauri MeidlaViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.14
1
4
7(6)5(7)31(32)
Pille AntonsLäänemaaKullamaa Kk.16
3(0)0
6
5
30(27)
Natalja GrimovaNarva linnNarva 1. Kk.11
7
2(3)7
3(6)30(34)
Aleksander AleksandrovNarva linnNarva 1. Kk.13
7
0
6(7)4(6)30(33)
Maksim ZorinNarva linnNarva 1. Kk.8
5(7)7
5
5
30(32)
Konstantin MuhhinPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.12
7
4
5
2
30
Ingrid RickbergTallinn-KesklinnTallinna 7. Kk.12
7
0
6(7)5
30(31)
Marek UntTartumaaÜlenurme Gümn.14
6(7)0
6
4(7)30(34)
Maksim JenihhinIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.15
6
0(1)6(5)2(6)29(33)
Renata IshakovaNarva linnPähklimäe Gümn.14
7
0
7
1
29
Andrei BatrashovTallinn-KesklinnTallinna 23. Kk.15
0
6
7
1(3)29(31)
Erkki TempelJärvamaaTüri Majandusgümn.13
6
0(1)6(5)3(1)28(26)
Kaupo MaasingLääne-VirumaaLasila Pk.16
4(5)0
6
2(3)28(30)
Jaanus MeenovPõlvamaaRäpina Ühisgümn.10
5
5
6
2
28
Martin TammePärnumaaSindi Kk.14(13)3
0(1)6
5(7)28(30)
Mark KofmanTallinn-KesklinnTallinna Juudi Kool11
6
3
5(6)3
28(29)
Kristjan KorstenTallinn-MustamäeTallinna Tehnikagümn.10
2(7)7
6(7)3(7)28(38)
Thomas MellTallinn-MustamäeTallinna 44. Kk.12
2
2
6(7)6
28(29)
Raul EsnarTallinn-NõmmeRahumäe Pk.12
0
7
7
2(5)28(31)
Karol EimlaValgamaaLüllemäe Pk.10
5(6)0
6
7(5)28(27)
Maksim KolodijevHarjumaaKeila Vene Gümn.14(13)4(3.5)0
6(7)3
27(26.5)
Maria JefimovaNarva linnNarva 3. Kk.13(12)5
7
1
1
27(26)
Eero TaltsPärnu linnKoidula Gümn.14
7
0
6
0
27
Diana PoudelPärnu linnPärnu Humanitaarg.12
2(1)0
6
7
27(26)
Evelin HeinamSaaremaaKihelkonna Pk.11
0
7
7
2(0)27(25)
Roman IvanovTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.9
5(6)3
6
4(6)27(30)
Martin AedlaTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool17(18)2(1)0
6
2(3)27(28)
Jaak SimmTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool13
7
0
6(7)1
27(28)
Jüri KuuskTallinn-MustamäeTallinna 37. Kk.14
0
0
7
6(7)27(28)
Rauno RätsepValgamaaValga Gümn.12
7
0
6
2
27
Mailis PäriLäänemaaWiedemanni Gümn.9
7
0
6
4(5)26(27)
Sergei KoshelevNarva linnNarva 4. Kk.10
5
0
6(7)5
26(27)
Jevgenia SharkovaNarva linnNarva 9. Kk.10
5(4)0
6(7)5
26(26)
Allan AllasPõlvamaaValgjärve Pk.13
5(6)0
7
1
26(27)
Merike MõttusPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.15
0
0
6
5
26
Kristo KaivPõlvamaaRäpina Ühisgümn.13
6
1
6
0
26
Airi VarikPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.15
0
0
6(4)5
26(24)
Sergei NeshinPärnu linnPärnu 7. Pk.11
5(7)0
5
5(7)26(30)
Sander AasSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.12
6(7)0
6
2(6)26(31)
Mihkel LemberSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.11
7
0
6(5)2(6)26(29)
Norbert MelnikovTallinn-MustamäeTallinna 44. Kk.12
2(1)0
6
6
26(25)
Sven LangeTartu linnTartu Kommertsgümn.18
0
0
6
2(5)26(29)
Tanel AndresonTartu linnMiina Härma Gümn.16(15)2(0)0
6
2(5)26(26)
Andres MärtinTartumaaElva Gümn.12
7
7
0
0
26
Maria BakuninaNarva linnNarva 3. Kk.14(13)0
0
7
4(7)25(27)
Julia TshernõshovaNarva linnNarva 4. Kk.16
7
0
1
1
25
Martin MurrePõlvamaaRäpina Ühisgümn.14
5(6)0
6
0
25(26)
Kaidi KäärmannPõlvamaaPõlva Kk.9
7
0
6
3
25
Henri VirkPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.18
0
0
7
0
25
Margus RäimSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.12
5(6)0
6
2(6)25(30)
Ingrid LaanojaTallinn-NõmmeRahumäe Pk.12
0
0
6(7)7
25(26)
Jevgeni ZinovjevTallinn-NõmmeMänniku Pk.12
6(7)0
7(6)0
25(25)
Martin MaddisonTartu linnHugo Treffneri Gümn.14
2
0
6(7)3(4)25(27)
Andres MetjerJõgevamaaLaiuse Pk.9
2(4)4
6(5)3(6)24(28)
Merli MägerJärvamaaLaupa Pk.11
6
0
5
2
24
Erko GuhsePõlvamaaRäpina Ühisgümn.14
5
0
5
0
24
Timo SildveeRaplamaaKaiu Pk.12
0
0
6
6
24
Mehis RaudSaaremaaKuressaare Gümn.10
5(4)0
6
3(6)24(26)
Rene AavikSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.12
6
0
6
0
24
Nikolai KalininTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.8
7
0
7
2(5)24(27)
Heinar OjalaTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.13(15)4
0
6
1
24(26)
Aleksander ArbuzovTallinn-MustamäeMustamäe Hum.-kool10
7
0
7
0
24
Anu SanderValgamaaOtepää Kk.16
0
0
6
2(5)24(27)
Diana SafoshkinaHarjumaaPaldiski Kk.10(9)7
0
6(6.5)0
23(22.5)
Mihhail TshesnakovPärnu linnPärnu Vene Gümn.9
6
0(1)7
1(6)23(29)
Kristo AavTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool10
2(7)0
6
5
23(28)
Meelis KaldaluTartu linnTartu 10. Kk.12
2(1)0
6
3(6)23(25)
Andrus AhvenHarjumaaViimsi Kk.14
2
0
5
1(2)22(23)
Dmitri BlinovNarva linnNarva 13. Kk.12
2
0
6(7)2(6)22(27)
Marko JakobTallinn-MustamäeTallinna Tehnikagümn.10
6
0
3
3(7)22(26)
Taavet HindrikusTartu linnMiina Härma Gümn.14
0
0
6
2(6)22(26)
Kaarel VisselTartumaaNõo Pk.8
5
0
5
4(7)22(25)
Elmo TrollaVõrumaaVõru Kesklinna Kool10
5(7)0
6(7)1
22(25)
Alar AhvenHarjumaaViimsi Kk.11
2
0
6(7)2
21(22)
Tõivo LeedjärvHarjumaaKuusalu Kk.10
2
0
6(7)3(7)21(26)
Kärt PuuraHiiumaaKäina Pk.10
3
0
6(7)2(5)21(25)
Veiko RoosJõgevamaaLaiuse Pk.10
1
0(1)6
4(7)21(25)
Lea NugaTallinn-NõmmeKivimäe Pk.14(13)0
0
5
2(6)21(24)
Mariane MägiHiiumaaSuuremõisa Pk.9
5(7)0
6(7)0
20(23)
Marko VoogJõgevamaaJõgeva Gümn.10
2(3)0
6(7)2(6)20(26)
Kaur KasakTartumaaNõo Pk.9
5
0
4
2(6)20(24)
Tiit RemmTartumaaElva Gümn.9
2
0
7
2(6)20(24)
Ermo ReinoJõgevamaaJõgeva Gümn.9(10)2(3)0
6(7)2(6)19(26)
Maido HiiemaaTallinn-NõmmeHiiu Pk.7
2(6)0
3
7
19(23)
Björn PiiburTallinn-NõmmeRahumäe Pk.9
0
0
6
4(7)19(22)
Jevgeni KolerovTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.7
0
0
7
3
17
Raivo PätsTallinn-HaaberstiVäike-Õismäe Kk.6
4
0
5
2
17
Maiu PiisangRaplamaaValgu Pk.10
0
0
2
3(6)15(18)

* Rustam Novikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) lahendas nii 9. kui ka 10. klassi ülesanded


21. märts 1996
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee