1996.a. olümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

8. klass (kontrollisid Andres Vesilind, Toomas Paaver)

Sulgudes on antud punktid enne hindamise ühtlustamist.

NimiPiirkondKoolTest1.2.3.Summa
Jaak JärvekülgViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.19
7
7
7
40
Deniss SavtshenkoTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool18
7(6)7
6(7)38(38)
Roman VassiljevTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool17
7
7
7(6)38(37)
Lauri TartTallinn-MustamäeTallinna 44. Kk.16(17)7
7
7
37(38)
Diana SilvetTartu linnHugo Treffneri Gümn.16
7
7
7
37
Kärt VanaveskiTartu linnTartu 15. Kk.17
7
6(5)7(2)37(31)
Pavel BabenkoHarjumaaPaldiski Kk.18(16)7(6.5)7
4(7)36(36.5)
Svetlana MelnitshukTallinn-LasnamäeTallinna 65. Kk.15
7
7
7
36
Leopold PartsTartu linnMiina Härma Gümn.15
7
7
7(6)36(35)
Mari SeppTartumaaPuhja Kk.20
2
7
7
36
Martti KäärikHarjumaaKeila Gümn.19(18)7
6
3
35(34)
Hannes PahapillTallinn-MustamäeTallinna 49. Kk.19
5(1)7
4(7)35(34)
Katja ViikovKohtla-Järve linnK.-Järve 17. Kk.12(10)7
7(3)7
33(27)
Margus JaamasteLääne-VirumaaTamsalu Gümn.16
7
7(5)3(4)33(32)
Sulev ReisbergPõhja-TallinnPelgulinna Kk.14
7(5)7(6)5(6)33(31)
Marko RaskPärnumaaViira Pk.15
7
7(3)4(3)33(28)
Jan DevjatkoTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool14
7(4)7(5)5
33(28)
Ott PruulmannTartu linnTartu Tamme Gümn.18
7
5
3
33
Marika UntViljandimaaPaalalinna Gümn.16(14)7
6(7)4(7)33(35)
Darja LuninaJõgevamaaMustvee 2. Kk.15
7(5)7(6)3(1)32(27)
Artur KnjazevNarva linnNarva 1. Kk.18(14)7(6)7(3)0
32(23)
Sander KlaosRaplamaaMärjamaa Kk.15(14)7
7(4)3(1)32(26)
Triin VavilovTallinn-NõmmeNõmme Pk.16
7
6(7)3
32(33)
Madis KaseTartu linnMiina Härma Gümn.14
7
5
6
32
Auli KüttTartu linnMiina Härma Gümn.14(13)7
7(5)4(2)32(27)
Indrek EssensonTartu linnMiina Härma Gümn.14
5
7
6(1)32(27)
Daniil PopovKohtla-Järve linnAhtme Gümn.12(10)7(5)6(5)6(7)31(27)
Jevgenia KozhevnikovaNarva linnPähklimäe Gümn.14(12)7(4)7
3
31(26)
Indrek ZolkTallinn-KesklinnTallinna 7. Kk.14
7(6)6(7)4(3)31(30)
Raiko UriTartu linnMiina Härma Gümn.14
7
7
3(4)31(32)
Ksenia ShishkovskajaKohtla-Järve linnK.-Järve 3. Kk.17(19)7
6(7)0
30(33)
Martti TalgrePõlvamaaPõlva Kk.16
7
7(6)0
30(29)
Tõnis ErmTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.14(13)7
6(5)3(0)30(25)
Sirle SeppTallinn-KristiineTallinna Üldgümn.15(14)5(3)7(4)3(1)30(22)
Mirjam AllikTallinn-NõmmeHiiu Pk.12
6
6(7)6
30(31)
Priit SagarTallinn-NõmmeNõmme Gümn.16
7
7
0(1)30(31)
Rutt LindströmTartu linnHugo Treffneri Gümn.16
7
7(5)0
30(28)
Mariliis TarkTartu linnTartu Veeriku Kool16
7(6)7(5)0(1)30(28)
Deniss RutseikovValgamaaValga Vene Gümn.15(13)5
7(6)3(2)30(26)
Roland KenderVõrumaaLepistu Pk.14
7
6(5)3(1)30(27)
Anu LeedjärvHarjumaaKuusalu Kk.14(16)6
6(7)3
29(32)
Aitel KäppJõgevamaaPala Pk.15(16)7(6)7
0
29(29)
Sven LehemetsLääne-VirumaaKadrina Kk.14
7
5
3
29
Jevgeni AndronenkoPõhja-TallinnPelguranna Kk.15
7(6)7(5)0
29(26)
Risto UrbPõlvamaaKanepi Kk.11
7
7(6)4
29(28)
Martin VlassovPärnu linnPärnu Raeküla Kk.14(15)6
6
3(4)29(31)
Alari RajandePärnu linnKoidula Gümn.13
6
7
3(4)29(30)
Tambet LeesmentRaplamaaMärjamaa Kk.10
7
7(4)5(3)29(24)
Dmitri KostandiTartu linnTartu 13. Kk.12
7
7
3(2)29(28)
Raili RooTartu linnTartu 10. Kk.12(13)7
6(5)4(3)29(28)
Priit HeinlooTartu linnTartu 10. Kk.14
5(3)7(5)3(1)29(23)
Ülo-Tarmo StöörViljandimaaViljandi Valuoja Pk.15
7
7
0
29
Kärt TalsiIda-VirumaaLüganuse Kk.16(14)2(4)7(4)3
28(25)
Marion KalavusJärvamaaJäneda Pk.15(14)6
7(5)0
28(25)
Aleksander PriidemannKohtla-Järve linnVahtra Pk.14(15)7
7
0
28(29)
M. GvianidzeNarva linnNarva Humanitaarg.16(15)7(6)2(0)3
28(24)
Vitali BondarenkoTallinn-KesklinnTallinna 26. Kk.8
7(6)6(1)7
28(22)
Hedi PetersonTallinn-KristiineTallinna Üldgümn.14
7
4(0)3(1)28(22)
Mark KantshukovTartu linnTartu 4. Kk.14
6
7(5)1
28(26)
Maarja PõldTartumaaNõo Pk.14
7
7
0
28
Marek MõttusValgamaaValga Gümn.11
7(6)7(6)3(1)28(24)
Lauri SuuLäänemaaHaapsalu Gümn.14(13)6
4(5)3(1)27(25)
Mihhail KuznetsovNarva linnNarva 1. Kk.13
7(6)7
0
27(26)
Kaarel PuuseppPärnu linnPärnu Humanitaarg.12
5(7)7(6)3(4)27(29)
Anni KagovereTallinn-KesklinnKadrioru Kk.13
7(6)7
0
27(26)
Kadri SaarmaTallinn-MustamäeTallinna 54. Kk.14
3(1)3
7
27(25)
Kaur KiviTartu linnTartu 16. Kk.16
5
6(5)0
27(26)
Marko LaaneJõgevamaaVaimastvere Pk.16
7
0
3(1)26(24)
K. AndrejevaNarva linnNarva Humanitaarg.18(17)1(0)7
0
26(24)
Kairi ÕunSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.16
7
0
3(1)26(24)
Airi TriisbergTallinn-KesklinnKadrioru Kk.11
5(6)6(7)4(6)26(30)
Toomas RoolaidTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.14
6(5)6(5)0
26(24)
Mari ElkenTallinn-KesklinnTallinna 21. Kk.9
7(6)7(6)3(1)26(22)
Maret SoomTallinn-MustamäeTallinna 32. Kk.11(12)6
6(7)3(1)26(26)
Sven SuitsleppTallinn-NõmmePääsküla Kk.13
4
6(7)3
26(27)
Rain ÖöpikTallinn-NõmmePääsküla Kk.14
7
5
0
26
Julia BessonovaTartu linnTartu 13. Kk.8
7
5
6
26
Aleksander SudakovTartu linnTartu 4. Kk.10
7
6(7)3(2)26(26)
Marko JõemetsTartu linnTartu Karlova Gümn.10
7
6(5)3(1)26(23)
Kadri KlettenbergViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.10(11)7
3(4)6(7)26(29)
Kadri LiivetVõrumaaVõru Kesklinna Kool9
7
7
3(1)26(24)
Urmo ViskJärvamaaPaide Ühisgümn.10
7
7
1(2)25(26)
Tiina UudebergLääne-VirumaaTamsalu Gümn.14
6
5
0
25
Aleksei MershinNarva linnNarva 1. Kk.10
6(4)2(1)7
25(22)
Ieva JuhansooPõlvamaaVärska Kk.11(10)7
7(6)0
25(23)
Taavi ÕunPärnumaaViira Pk.16
5
4(3)0
25(24)
Taavi MängelTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.16
1
7(6)1
25(24)
Mihhail BenderaTallinn-MustamäeMustamäe Hum.-kool13
5(3)7
0
25(23)
Kalver TammTartumaaElva Gümn.12(13)7
6(5)0
25(25)
Tuuli MäeotsVõrumaaVõrusoo Pk.11(10)7
7(5)0
25(22)
Mihhail BabenkoHarjumaaPaldiski Kk.13(11)7(6.5)0
4(7)24(24.5)
Viktoria DeputatNarva linnNarva 6. Kk.10(9)6
7
1
24(23)
Ergo MikkorRaplamaaEidapere Pk.14
7
3(2)0
24(23)
Oleg KirnasovskiTallinn-MustamäeTallinna 53. Kk.14
7
3
0
24
Indrek GolbergTartu linnTartu Tamme Gümn.10
7
4
3(4)24(25)
Kaire PiltVõrumaaRuusmäe Pk.12
7
5
0
24
Diana KinkusLäänemaaHaapsalu Gümn.8
7
5
3(1)23(21)
Lauri LaaneLääne-VirumaaVäike-Maarja Gümn.11
7
2
3
23
Tõnis LaurRaplamaaEidapere Pk.11(9)6
5(4)1
23(20)
Ivari RaunamaSaaremaaKuressaare Gümn.14
2
7(4)0
23(20)
Thea VarikTallinn-LasnamäeKuristiku Kk.10
6
7
0
23
Natalia SidorovaTartu linnTartu 6. Kk.8(9)7
7
1
23(24)
Pavel VorobjovTartu linnTartu 13. Kk.12
4
7
0
23
Margus RahuojaHiiumaaKäina Pk.8
6
5(7)3(4)22(25)
Taimo KlaasPõlvamaaKrootuse Pk.6
6
7(5)3(4)22(21)
Tõnu TalpseppTallinn-MustamäeTallinna 44. Kk.12(13)1(2)6(7)3(1)22(23)
Siim SuisaluTartu linnTartu Tamme Gümn.10
5
5
2
22
Andres AsserTartu linnMiina Härma Gümn.10
7
5
0
22
Henri ValdmannTartumaaRõngu Kk.8(9)7
7(6)0
22(22)
Veiko KärblaVõrumaaParksepa Kk.13
2
4(5)3(1)22(21)
Natalia ZaguraIda-VirumaaKiviõli 2. KK.12
7(6)0
2
21(20)
Tarmo RaudseppJõgevamaaPalamuse Kk.12(13)6
3(4)0
21(23)
Aleksei ArdashevNarva linnNarva 9. Kk.10(11)7(6)0
4(7)21(24)
Lauri RoodenRaplamaaRapla Ühisgümn.11
2(4)5(4)3(1)21(20)
Andres RandmetsSaaremaaMuhu Pk.8(9)7
3
3(1)21(20)
Julia PozhidajevaTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.17
1
2(4)1
21(23)
Elina ElkindTallinn-KesklinnTallinna Juudi Kool9
1
5
6
21
Janika AigroTallinn-NõmmePääsküla Kk.11
1
6(7)3
21(22)
Anti PuntsaTartumaaKõrveküla Pk.12(13)7
2(5)0
21(25)
Argo LuknerTartumaaÜlenurme Gümn.12
2
7
0
21
Raul RändlaTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.12
1
7
0
20
Ain JahhuPõlvamaaSaverna Pk.8
7
1(3)3(4)19(22)
Mihkel KeinastTallinn-HaaberstiÕismäe Humanitaarkk.12(11)2
1
3
18(17)
Anton SigalTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.6
7
2(4)1
16(18)


21. märts 1996
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee