1996.a. olümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

NimiPiirkondKoolTest1.2.3.Summa
Endel SooloViljandimaaViljandi Valuoja Pk.19(18)7
7
7
40(39)
Kirill VassilkovNarva linnNarva 7. Kk.18
7
7
7
39
Dan BogdanovPärnu linnPärnu Humanitaarg.20
7
7
4
38
Mihkel OjaTartu linnTartu Kommertsgümn.20
7
7
4(7)38(41)
Mari AroldTartu linnTartu 10. Kk.18(17)7
7
6(6.5)38(37.5)
Jürgen EinpaulHarjumaaJüri Gümn.17(14)7
6(7)7
37(35)
Oleg PetshjonkinTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool18
7
7
5(7)37(39)
Daniel TravinTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool16
7
7
7
37
Vahur SariViljandimaaPaalalinna Gümn.17(16)6(5)7
7
37(35)
Martin UmdaViljandimaaSuure-Jaani Kk.16
6
7
7(2)36(31)
Marko PuurmannTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.19(18)6
5(0)5(6)35(30)
Andrei TarassovTallinn-KesklinnTallinna 26. Kk.19(20)2
7
6(7)34(36)
Aleksander GrebennikovTallinn-LasnamäeTallinna 64. Kk.13
7
7
7
34
Triin NooskaTartu linnTartu Kommertsgümn.13
7
7
7
34
Aleksander BoldõginIda-VirumaaKiviõli 2. Kk.16
7(2)6(1)4(6)33(25)
Tanel KülaotsTartu linnTartu 15. Kk.19
3
7
4
33
Kadri BirnbaumTartumaaElva Gümn.16
7
7
3
33
Martin JärvekülgViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.13
7
7
6(7)33(34)
Lilia HeinsooVõrumaaVõru 2. Kk.16(17)3(4)7
7
33(35)
Peeter MäekerLääne-VirumaaRakvere Gümn.14
6
7
5(6)32(33)
Toomas SeppLääne-VirumaaRakvere Gümn.14
4
7
7
32
Anton SledovNarva linnNarva Humanitaarg.19
4
7
2(4)32(34)
Peeter LinaPõlvamaaVastse-Kuuste Pk.13(15)6
6(5)7
32(33)
Mirko KändPärnu linnPärnu Ülejõe Gümn.14(13)7
7
4
32(31)
Mart RoosimägiTallinn-KesklinnTallinna 21. Kk.17(18)7
6(1)2
32(28)
Indrek SoidlaTartumaaNõo Pk.17
7
6
2
32
Marten PeltTartumaaNõo Pk.18
7(6)1
6(7)32(32)
Raivo AllaValgamaaValga 2. Pk.14
7(6)7(5)4(3)32(28)
Rudolf HalapuuVõrumaaVõru 1. Pk.16
7(5)5
4(2)32(28)
Tõnis NurkHiiumaaKäina Pk.16(18)2
6(7)7
31(34)
Kristo TammeojaIda-VirumaaKiviõli 1. Kk.16
7(6)7
1
31(30)
Jekaterina SemjonovaKohtla-Järve linnAhtme Gümn.17(18)7
7
0
31(32)
Ilja LavrukovNarva linnPähklimäe Gümn.17
4(2)7
3(0)31(26)
Kalle RoosTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool13(14)7
7
4
31(32)
Marko KarroTartumaaElva Gümn.17
7(6)7
0
31(30)
Toomas AppoValgamaaPikasilla Pk.14
6(4)7
4
31(29)
Imre PühvelJõgevamaaAdavere Pk.14(16)2(1)7(6)7
30(30)
Raivo KoldeTallinn-HaaberstiÕismäe Humanitaarkk.17(18)7
6(7)0
30(32)
Mari-Liis SarvTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.16(15)6(5)6
2
30(28)
Andrus SeimanTallinn-MustamäeTallinna 49. Kk.12
7
7
4(7)30(33)
Dmitri GrintshukTallinn-MustamäeMustamäe Hum.-kool14
7
7
2(4)30(32)
Ants VarblaneTartu linnTartu 15. Kk.16(17)7
1(6)6(7)30(37)
Lembit ValgmaTartu linnTartu 10. Kk.13(15)7
6(5)4
30(31)
Märten EsterTartu linnMiina Härma Gümn.16(15)1(0)7
6(4)30(26)
Siret SoppTartumaaVõnnu Kk.15
3(4)7
5
30(31)
Andres TambekLääne-VirumaaKadrina Kk.15
7
7
0
29
Joonatan TorgaSaaremaaKihelkonna Pk.15
6
7(6)1
29(28)
Evelin EspenbergTallinn-NõmmeNõmme Pk.16
7
6(2)0
29(25)
Tiina UigaTartu linnTartu Kommertsgümn.11
7
7
4(6)29(31)
Liina RaeLäänemaaHaapsalu Gümn.16
6
4(3)2(1)28(26)
Vitali StupinPõhja-TallinnTallinna Ehte Kk.14(13)2
5
7(6)28(26)
Andrei MisjuvjanetsPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.14
7(6)7
0
28(27)
Gunnar VirkPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.14
3(4)5(7)6
28(31)
Moonika SeppamaPärnumaaTõstamaa Kk.17
3(2)5(3)3(5)28(27)
Mart MichelisRaplamaaEidapere Pk.16
6(7)6
0
28(29)
Priit PenjamTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool17(18)4
4(3)3
28(28)
Hando NurgaTallinn-NõmmeNõmme Gümn.15
2(3)5
6(3)28(26)
Andri ReinusJõgevamaaPõltsamaa Ühisgümn.14
7
4(2)2(7)27(30)
Keio KraanerJõgevamaaPõltsamaa Ühisgümn.16
7
4(2)0
27(25)
Valentina LiskiPõhja-TallinnKalamaja Üldharidusk.12(11)7
7
1
27(26)
Marilin SulgRaplamaaKehtna Pk.15(14)2
7
3(1)27(24)
Ivar LõõbasTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.17(18)1(0)6
3(2)27(26)
Ludmilla SergejenkoTallinn-MustamäeMustamäe Hum.-kool12
7
1
7
27
Maiga KolkTartu linnTartu 3. Kk.14(15)7
4(6)2(4)27(32)
Julia MitrofanovaTartu linnTartu 13. Kk.13
6
6
2(4)27(29)
Andres BirnbaumTartumaaElva Gümn.15
6(5)1
5(7)27(28)
Pille BushinTartumaaElva Gümn.12
7
1(2)7(6)27(27)
Julia IgolnitsõnaHarjumaaPaldiski Kk.18(17)4
1(2)3(6)26(29)
Kristo PiirojaJõgevamaaPuurmani Kk.8(9)5
7
6
26(27)
Martin VallimäePärnumaaTõstamaa Kk.16(17)3(5)4(1)3(5)26(28)
Mirjam JärvisteRaplamaaKodila Pk.15(14)2
6
3(2)26(24)
Karl MädamürkTallinn-NõmmePääsküla Kk.17
6(0)1(2)2(3)26(22)
Lauri Hein*Tallinn-NõmmeRahumäe Pk.13(14)7
6(7)0
26(28)
Meelis KuldkeppTartu linnTartu 14. Kk.14
7
5
0
26
Jevgeni VõssotskiTartu linnTartu 4. Kk.9
7
6(5)4
26(25)
Mihkel SonnTartumaaNõo Pk.16
1(0)7
2(5)26(28)
Pavel ShupletsovIda-VirumaaKiviõli 2. Kk.10(12)3
7
5(7)25(29)
Olga BaranovaNarva linnNarva 6. Kk.14(13)2
7
2
25(24)
Kadri TammaiRaplamaaEidapere Pk.11(10)6
7
1(0)25(23)
Tõnis ViirojaTallinn-NõmmeHiiu Pk.12
6
5
2(3)25(26)
Indrek KoppelTartu linnMiina Härma Gümn.16(14)3
6
0
25(23)
Siim KuresooTartumaaElva Gümn.10
6
7(6)2
25(24)
Jevgeni SpashanskiHarjumaaLoksa 2. Kk.14(13)3
5(7)2(5)24(28)
Margus RaudeHarjumaaTabasalu Kk.14(16)7
1
2(3)24(27)
Kristjan MägiJärvamaaTüri Majandusgümn.18(17)4(2)0
2
24(21)
Anna SippoKohtla-Järve linnK.-Järve 18. Kk.13(14)2
6(5)3
24(24)
Toomas NeelovTallinn-LasnamäeKuristiku Kk.14(15)6
0
4(6)24(27)
Marek KoppelmannTallinn-NõmmePääsküla Kk.10(11)3(2)7(5)4(3)24(21)
Martti MunaTartu linnTartu Kommertsgümn.13(15)5
1(7)5(6)24(33)
Tavo RomannTartu linnTartu 10. Kk.8(10)7
5(7)4
24(28)
Elari KivisooJõgevamaaPõltsamaa Ühisgümn.13
7
1
2(7)23(28)
Evelin PirbePõlvamaaViluste Pk.10
4
7
2
23
Karlis SaarSaaremaaKuressaare Pk.14
6
3(2)0
23(22)
Konstantin BelousTallinn-HaaberstiTallinna 45. Kk.8(10)7
6(7)2(7)23(31)
Krista PahapillTallinn-NõmmeRahumäe Pk.7(8)7
7(5)2(3)23(23)
Vallo KoolTartu linnTartu Kommertsgümn.9(10)7
1(5)6(7)23(29)
Hannes LokkoTartu linnTartu 3. Kk.15
7
1(7)0
23(29)
Mihkel KeemuTartumaaElva Gümn.11
7
1
4(5)23(24)
Tarmo HaudTartumaaNõo Pk.10(9)6
7
0
23(22)
Indrek KaarlõpIda-VirumaaToila Kk.11
6
3(1)2(5)22(23)
Mati RäliLäänemaaTaebla Gümn.6
2
7
7
22
Ago AlbertPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.13(14)6
1
2(5)22(26)
Helena AllikmaaTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool9(10)2
7
4(5)22(24)
Elar HaljasTallinn-KristiineTallinna Üldgümn.12(13)4(5)1
5
22(24)
Oole OjaTartu linnTartu 10. Kk.12
1
7
2(4)22(24)
Vivian PajurHiiumaaKärdla Kk.12
7
0
2(5)21(24)
Aleksei AvanessovIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7(8)6
6(7)2(3)21(24)
Kadre SpitsIda-VirumaaJõhvi 1. Kk.12
7
0
2(4)21(23)
Roman LebedevKohtla-Järve linnAhtme Gümn.14(15)7
0(1)0
21(23)
Urmas AunTallinn-MustamäeTallinna Tehnikagümn.14
4(3)1
2(4)21(22)
Siim LõviTartu linnTartu 16. Kk.8(10)7
6(5)0
21(22)
L. AndrianovaNarva linnPähklimäe Gümn.8(7)7
0
5(7)20(21)
Erki GuhsePõlvamaaRäpina Ühisgümn.13(14)0(3)1(2)6
20(25)
Mihkel MerimaaPärnumaaTõstamaa Kk.12(14)2
4(6)2(4)20(26)
Anni KärblaneSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.12(14)7
1
0
20(22)
Markko JunolainenTallinn-KesklinnKadrioru Kk.13(15)6(5)1
0
20(21)
Kristina KristTallinn-KesklinnKadrioru Kk.10(11)3
7(6)0
20(20)
Siim SikkutTartu linnTartu 16. Kk.11(13)1
1(7)7(6)20(27)
Tõnis KundlaRaplamaaEidapere Pk.11(12)7
1
0
19(20)
Jaak IlometsTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool12(14)5(4)0
2
19(20)
Lea KontsTartumaaElva Gümn.12
2
1
4(6)19(21)
N. RuninaNarva linnNarva Humanitaarg.10
7
1(6)0
18(23)
Sander VoogNarva linnNarva Eesti Gümn.16(15)0
0
2(5)18(20)
Julia AleksejevaNarva linnNarva Humanitaarg.12(14)0
1
5(4)18(19)
Dmitri ShevtshukTallinn-HaaberstiTallinna 5. Kk.7(8)7
0
4(7)18(22)
Kirill IvanovTallinn-HaaberstiTallinna 5. Kk.8
7
0
2(7)17(22)
Juri SidorenkoTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.8
7
0
2(7)17(22)
Kerli SäksTartu linnTartu Tamme Gümn.5(7)7
1(3)3(6)16(23)
Margit NoshkaJärvamaaLaupa Pk.10
2
1(5)2
15(19)
Tihhon ShishovTallinn-HaaberstiTallinna 45. Kk.8
2
1(7)2(7)13(24)
Aimar MuttikTartu linnTartu 8. Kk.2
2
6(5)2(4)12(13)

* Lauri Hein (Tallinn-Nõmme piirk., Rahumäe Pk.) lahendas olümpiaadi II osas 8. klassile mõeldud ülesannete komplekti


21. märts 1996
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee