1996.a. olümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

12. klass (kontrollisid Eno Tõnisson, Peeter Laud)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

NimiPiirkondKool1.2.3.4.5.Summa
Boriss VlassovTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
7
7
7
7
35
Ülar KahreTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7
7
7
7
35
Ain UustareTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7
7
7
7
35
Aleksander NefjodovNarva linnNarva 1. Kk.7(6)7
7
6
7
34(33)
Dmitri VoljaTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
7
7
7
6(7)34(35)
Artur TirulTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool6
7
7
7
7
34
Andres LipsViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.6
7
7
7
7
34
Margus SimsonJärvamaaTüri Gümn.7
7(6)7
7(6)5(7)33(33)
Aivar TihanePärnu linnKoidula Gümn.5
7
7
7
6(7)32(33)
Pavel BalashovTartu linnTartu 4. Kk.7
7
5(7)6
7
32(34)
Ines KiluskPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.7
7
3(5)7(6)7
31(32)
Karel KristTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.6
7
5
6
7
31
Marko MännikViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.7
7
3
7
7
31
Ilja LeviTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
7
3(5)7
6(7)30(33)
Rasmus MägiTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7
5(7)5(3)6
30(30)
Deniss ZhadanTartu linnTartu 6. Kk.7
7
6
3
7
30
Jaan RaametsTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
7
2(7)7
30(35)
Katri SaarTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
7
2
7
30
Sergei PirozhkinNarva linnNarva 1. Kk.7
7
3(6)7
5(7)29(34)
Mihhail SlepakTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7(6)7
1
7
7
29(28)
Florian BiesingerTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7
3(7)5(6)7
29(34)
Anna ZahharovaIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
7
0(4)7
7
28(32)
Anna SõroveginaKohtla-Järve linnK.-Järve 3. Kk.7
7
5(7)6
3(4)28(31)
Oleg AndrejevNarva linnPähklimäe Gümn.7(6.5)7(6.5)0
7(2)7
28(22)
Viljar PuuseppSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.6
7
1(3)7
7
28(30)
Aleksander ButuzovTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
7
0(1)7
7
28(29)
Artjom PutshkovTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
7
1
7
6(7)28(29)
Svetlana BizjajevaKohtla-Järve linnK.-Järve 13. Kk.7
7
1
5(7)7
27(29)
Olga SoloveiNarva linnNarva Humanitaarg.6
7
4(5)3(7)7
27(32)
Kalmer KollomPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.4
7
2(5)7
7
27(30)
Natalia GalitvinaTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
7
0
7
6(7)27(28)
Lauri LehtTartu linnMiina Härma Gümn.4
7
5
4
7
27
Markko PaasTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
3
3(0)7
27(24)
Tiiu KreegipuuViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.6
7
0
7
7
27
Erik KipparIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
7
0
5(7)7
26(28)
Sergei ShtshemeljovNarva linnNarva 1. Kk.7
7
1(5)4
7
26(30)
Anneli ReissonTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool7
7
0
5
7
26
Olga PaukovaTallinn-MustamäeMustamäe Hum.-kool7
7
0
5
7
26
Valentin SiltshenkoTallinn-MustamäeTallinna 53. Kk.7(5)7(7)0
5(7)7
26(26)
Kalle KilkTartu linnHugo Treffneri Gümn.6(7)7
3(7)3
7
26(31)
Andrei HaritonovTartu linnTartu 13. Kk.6
7
0
6
7
26
Jelena NuzhnajaPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.7
7
3(7)1(2)7
25(30)
Enriko KäsperSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.7
7
0
5(3)6(7)25(24)
Sergei KljujevTallinn-HaaberstiTallinna 5. Kk.7
7
0
4(0)7
25(21)
Irina FomenkoTallinn-KesklinnTallinna 26. Kk.6
7
0(6)5
7
25(31)
Natalia LubenetsTallinn-LasnamäeTallinna 65. Kk.7
6
0(1)5(7)7
25(28)
Andrei ErrapartTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
2
2
7
25
Indrek TirmasteViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.6
7
0
5(7)7
25(27)
Erkki KukkViljandimaaViljandi Maagümn.7
7
0
4
7
25
Imre SuraeginLääne-VirumaaRakvere Reaalgümn.6
0
7
5
6
24
Indrek VurmTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool6
7
0
4
7
24
Taavi TuvikeneTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7
0(1)3(6)7
24(28)
Aleksander KudashevIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
7
0
7
2(4)23(25)
Tanel TärglaPärnu linnKoidula Gümn.7
7
0
2
7
23
Jüri RaoPärnu linnKoidula Gümn.7
7
0
2
7
23
Ivar SikkTallinn-HaaberstiVäike-Õismäe Kk.7
7
0
3
6(7)23(24)
Neeme RõõsTallinn-HaaberstiJärveotsa Kk.7
7
0
2
7
23
Irina RadizhevskajaTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.6
7
0(1)3
7
23(24)
Silver RebenitsTartu linnHugo Treffneri Gümn.6(7)7
0(1)3
7
23(25)
Tarmo KundlaJärvamaaTüri Gümn.7(5)3(2)0
5(6)7
22(20)
Tatjana NehhozhinaNarva linnNarva Humanitaarg.7
7
0
1
7
22
Anna TjuhhajevaNarva linnNarva 6. Kk.7
7
0
2
6
22
Lele AakPärnu linnPärnu Ülejõe Gümn.7
1
0
7(2)7
22(17)
Elin LakkurSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.4(2)7
0
4
7
22(20)
Mihhail VirkepuuTallinn-MustamäeMustamäe Hum.-kool5
7
7
3
0
22
Maksim LitvinovTallinn-MustamäeMustamäe Reaalgümn.6(4)2(0)0
7
7
22(18)
Karli LuikTartu linnHugo Treffneri Gümn.6
7
2(7)1
6
22(27)
Natalia GutovskajaValgamaaValga Vene Gümn.5(4)7
0
3
7
22(21)
Artur OssipovHarjumaaMaardu Kk.7(6)7
0
0
7
21(20)
Kadri MaadlaLääne-VirumaaKadrina Kk.6
7
1
1
6
21
Grigori ShpakovPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.7(6)0
0
7
7
21(20)
Algor OravPärnu linnKoidula Gümn.7
7
0
0
7
21
Mark-Erik MogomSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.3
7
0
5
6(7)21(22)
Rait RaudSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.7
0
0
7
7
21
Julia AnissimovaTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.7
7
0
0
7
21
Maksim MaljutinTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool2
7
2(7)3(4)7
21(27)
Indrek LõoViljandimaaViljandi Maagümn.7
2(1)4(6)2
6(7)21(23)
Maria RumjantsevaHarjumaaPaldiski Kk.5
7(6.5)0(1)1
7
20(20.5)
Karin LampLääne-VirumaaRakvere Reaalgümn.6
7
0
4
3(6)20(23)
Armo PindingTallinn-NõmmeNõmme Gümn.7
7
0
3
3
20
Marko MutsTartumaaPuhja Kk.7
7
0(2)2(7)4(7)20(30)
Marek TuulVõrumaaVõru 1. Kk.3
7
0
3
7
20
Valter KiiskLääne-VirumaaRakvere Gümn.7
7
0
5
0
19
Anton FilippovNarva linnNarva 4. Kk.0
7
0
5(7)7
19(21)
Veljo LorentsPärnu linnKoidula Gümn.5
7
0
0
7
19
Aire RaidveeTartu linnMiina Härma Gümn.7
0
0(1)5(7)7
19(22)
Julia SharapovaIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
7
0
3(7)1(3)18(24)
Egle TafenauLääne-VirumaaVinni-Pajusti Gümn.7
1
0
3
7
18
Mart EensaluTallinn-MustamäeTallinna Tehnikagümn.6(5.5)0
0
5
7
18(17.5)
Irina MarkitanovaIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
7
0(4)0
3(4)17(22)
Ott HakkajaJõgevamaaPõltsamaa Ühisgümn.7
0
0
3(7)7
17(21)
Tarmo LüüdikPärnu linnPärnu 6. Kk.7
1(0)2
0
7
17(16)
Kalev KaarmaRaplamaaRapla Ühisgümn.5
7
0(3)1
4(7)17(23)
Oleg BurdeinõiTallinn-LasnamäeTallinna 48. Kk.7
7
0
0(6)3(4)17(24)
Aino ZinovjevaTallinn-MustamäeMustamäe Reaalgümn.6
0
1(2)5(7)5(7)17(22)
Nadja BorovnikTallinn-NõmmeValdeku Kk.7
7
0
0
3(7)17(21)
Aleksander SafronovIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
7
0
0(2)2(4)16(20)
Dmitri VashtshenkoTallinn-HaaberstiTallinna 5. Kk.7(6)7
2(4)0
0(2)16(19)
Julia KossobokovaTartumaaKallaste Kk.4
7
0
0(1)5(7)16(19)
Tiit MaatenViljandimaaViljandi Maagümn.7
1
0(2)3(5)5
16(20)
Jelena ZaitsevaIda-VirumaaKiviõli 2. Kk.1
7
0
3(7)4
15(19)
Igor PolovnikovLäänemaaHaapsalu Vene Gümn.6
0
0
2
7
15
Kätri KübarLääne-VirumaaRakvere Gümn.7
0
0
1(4)7
15(18)
Kristjan NormakIda-VirumaaLüganuse Kk.3
7(6)0
1(3)3(6)14(18)
Jürgen SaarniitVõrumaaMisso Kk.2
2(3)0(1)3(4)3
10(13)
Triinu PaidraPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.0
0
0(5)2(6)7
9(18)


21. märts 1996
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee