1996.a. olümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

11. klass (kontrollisid Jan Villemson, Härmel Nestra)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

NimiPiirkondKool1.2.3.4.5.Summa
Marina TolmatshovaNarva linnNarva Humanitaarg.7
7
7
7
7
35
Renata MelnikovaNarva linnPähklimäe Gümn.7
7
7
7
7
35
Viktor VolkeTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
7
7
7
7
35
Konstantin RootTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
7
7
7
7
35
Valeri KoortTartu linnTartu 13. Kk.7
7
7
7
7
35
Aivar TaroTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7
7
7
7
35
Kaido KaarliTartu linnMiina Härma Gümn.7
7(6)7
7
7
35(34)
Rainer PaatTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
7
7
7
35
Toomas HinnosaarTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
7(5)7
7
35(33)
Deniss SoobNarva linnNarva Humanitaarg.7
7
7
6(7)7
34(35)
Oleg MürkTartu linnTartu 13. Kk.7
7
7
6(7)7
34(35)
Airi NeveTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7(6)6(5)7
7(6)34(31)
Helena KruusTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
7
7
5
7
33
Jelena KorzunovaTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
7
7
5
7
33
Imre LumisteTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7
7
5(7)7
33(35)
Sven IllingTartumaaNõo Reaalgümn.7
7(6)7(6)5
7
33(31)
Dmitri NaumovNarva linnNarva 1. Kk.7
7(6)6(5)5(6)7(6)32(30)
Ilja ShershnjovTallinn-LasnamäeTallinna 58. Kk.7
7
7
4
7
32
Juri DoronitshevTallinn-LasnamäeTallinna 12. Kk.7
7(6)4(7)7
7
32(34)
Tõnu AroldTartu linnHugo Treffneri Gümn.7(5)6(2)7
5(6)7
32(27)
Kristo KuusküllTartumaaNõo Reaalgümn.7
5(7)7(5)6
7
32(32)
Erik MooraViljandimaaViljandi Maagümn.5
7
7(5)6
7(5)32(28)
Aleksander LissovskiNarva linnPähklimäe Gümn.7
7
5
5(7)7
31(33)
Nikita Salnikov* (10.kl)Narva linnPähklimäe Gümn.7
7
6(5)4
7
31(30)
Leonid MalikovTallinn-MustamäeMustamäe Reaalkool7
7
5
5(7)7
31(33)
Margus ValdreTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
5(4)7
5
7(6)31(29)
Leho LehesTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
5
5
7
31
Aare VilgotaTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
5(3)5(6)7
31(30)
Andres LuhamaaViljandimaaViljandi Maagümn.7
7(6)5
5(6)7
31(31)
Marek KolkViljandimaaC.R.Jakobsoni Gümn.7
4
7(5)6(7)7
31(30)
Marek PihelgasJärvamaaTüri Gümn.7
5(3)6(5)5
7(4)30(24)
Konstantin TshepelevitshKohtla-Järve linnK.-Järve 18. Kk.6
7(6)7
3(5)7
30(31)
Virge PihelSaaremaaKuressaare Gümn.7(5)7(6)7
2(1)7
30(26)
Marti TaremaaTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
7
2
7
30
Taavi VähkJõgevamaaJõgeva Gümn.7
6(7)4
5(7)7
29(32)
Marina KarasjovaNarva linnNarva 6. Kk.7
7
7(5)7
1(0)29(26)
Eduard PetlenkovTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
7
5
3
7
29
Olavi OttensonTartu linnHugo Treffneri Gümn.7(5)6(7)4(5)5
7
29(29)
Tanel LinnasTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
4(2)6(5)5(7)7(5)29(26)
Vitali BõlovIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
7
4
4
6(7)28(29)
Virgo SüsiLääne-VirumaaRakvere Gümn.7
7
5
2
7
28
Kadri AasPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.7
7
2(3)5(7)7(6)28(30)
Madis KaruTallinn-KesklinnTallinna 21. Kk.7
4(3)5
5(7)7
28(29)
Mart AntonTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
5(6)5(7)4(5)7
28(32)
Sven LaurTartu linnHugo Treffneri Gümn.5(3)2
7(5)7
7
28(24)
Allan BorodinTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
5
6(4)3(4)7(3)28(23)
Marek LambingVõrumaaVõru 1. Kk.7(6)4(5)7
3(4)7
28(29)
Taavi OjalaPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.7
7
1(3)5(4)7
27(28)
Janno TulemTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool7
7
0(1)6(7)7
27(29)
Karol KogerTartumaaNõo Reaalgümn.7
7
0
6(7)7
27(28)
Eggert OtsaViljandimaaC.R.Jakobsoni Gümn.7
6
7
5(7)2(4)27(31)
Relika JuksVõrumaaParksepa Kk.7
5(6)6
2(3)7
27(29)
Kristjan MaasaluLääne-VirumaaRakvere Gümn.7
0
7(5)5
7
26(24)
Oksana PettaiTartu linnTartu 6. Kk.7
7
6(5)6
0
26(25)
Aleksei KuznetsovNarva linnNarva 1. Kk.7
5(7)1(4)5(7)7(6)25(31)
Imre TooduPärnu linnKoidula Gümn.7
0
7(5)4(5)7
25(24)
Dmitri BogdelTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.7
7
7
3(6)1(4)25(31)
Pille VengerfeldTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
2
7(6)3(4)6(7)25(26)
Raigo HiisTartumaaNõo Reaalgümn.7
7(5)2(3)7
2(4)25(26)
Vadim KutuzovIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
6(7)4
5(7)2(1)24(26)
Jarmo SeljamaaJärvamaaTüri Majandusgümn.7
7(3)0(2)3(2)7
24(21)
Jaan RoosLääne-VirumaaRakvere Gümn.4(3)5(6)7
2(3)6(7)24(26)
Vassili JungNarva linnNarva 10. Kk.7(6)7
3(5)7(6)0
24(24)
Lauri IlissonTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.7
5(7)7
3
2(4)24(28)
Veronika SlonTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
7
5(7)5(7)0
24(28)
Olga GlushkoTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool2(7)7
5
3(5)7(4)24(28)
Mihkel ReimaaTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
0
5(6)5(7)7(6)24(26)
Andrei DedovNarva linnPähklimäe Gümn.7
7
0
2
7
23
Kirill GolovastikovTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.5(4)6
7
5(6)0
23(23)
Heikko EllermaaTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
7(6)6(5)3(4)0(4)23(26)
Daniil AlekankinIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.7
3(2)2(0)3
7
22(19)
Artjom TshernoglazovLäänemaaHaapsalu Vene Gümn.7
7
0
1
7
22
Aleksander JatsukNarva linnNarva 12. Kk.7
7(6)0
1
7
22(21)
Andrei IgoshinTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.7
7
6(7)2(6)0
22(27)
Meelis KadajaTartu linnTartu 16. Kk.7
2
6(5)0(1)7(6)22(21)
Holger BremenLääne-VirumaaKadrina Kk.7
2(5)5
0
7
21(24)
Jevgenia ArnoPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.7
7
0
7
0
21
Rainer PuuseppPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.2
6(7)2(4)4
7(6)21(23)
Jaanus RiinerPärnu linnPärnu 6. Kk.5(3)6(7)0
3
7
21(20)
Jevgeni KlimenkoTallinn-KesklinnTallinna 26. Kk.7
7
0
0
7
21
Dmitri GrigorjevTallinn-MustamäeTallinna 53. Kk.7
6
1
5(7)1(2)20(23)
Lauri AntonTartumaaNõo Reaalgümn.7
6
0
7(5)0(4)20(22)
Remo KaurValgamaaValga Gümn.4(1)3(4)3(2)3
7
20(17)
Sergei KozlovPärnu linnPärnu Vene Gümn.0
7
0
5
7
19
Raivo ArrasTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.7
0
7
5(7)0
19(21)
Enno ParkerViljandimaaC.R.Jakobsoni Gümn.7
5
6(7)1(2)0(3)19(24)
Tatjana BorodakoKohtla-Järve linnAhtme Gümn.7
7
2(6)2(4)0
18(24)
Olga SemenjukTallinn-MustamäeMustamäe Reaalkool7
7
1
3
0(1)18(19)
Kalvi NõmmeTartu linnTartu Kommertsgümn.7
7
0
3(2)1(4)18(20)
Igor BashkovPõhja-TallinnTallinna 14. Kk.7
7
3(6)0
0
17(20)
Andrei LobovTallinn-HaaberstiTallinna 45. Kk.7
7
1
0
2(3)17(18)
Erko KukkVõrumaaVõru 1. Kk.7
2(4)0
1
7
17(19)
Kristi LiinakIda-VirumaaLüganuse Kk.7
6(7)0(2)3
0(3)16(22)
Aleksander SonmanNarva linnNarva 1. Kk.7
3(5)2(5)3
0
15(20)
Raimo OinusTallinn-HaaberstiJärveotsa Kk.7
0
0(1)1(6)7
15(21)
Dmitri JemeljanovTallinn-NõmmeValdeku Kk.6(5)2(7)0
0
7
15(19)
Veikko HõbemägiTartumaaNõo Reaalgümn.7
1(2)2(4)5(7)0(4)15(24)
Svetlana RusanovaHarjumaaLoksa 2. Kk.5(2)5(5.5)1(3.5)3(3.5)0(1)14(15.5)
Vladislava MasterovaHarjumaaPaldiski Kk.7(6.5)7
0
0
0
14(13.5)
Sven-Erik NoormaTallinn-NõmmePääsküla Kk.5(4)5(7)0
1(2)0(3)11(16)
Aive AntsovTartu linnTartu 14. Kk.7
1(5)1(5)1(2)1(5)11(24)

* Nikita Salnikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) lahendas nii 10. kui ka 11. klassi ülesanded


21. märts 1996
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee