1996.a. olümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

10. klass (kontrollisid Targo Tennisberg, Kati Metsalu)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

NimiPiirkondKool1.2.3.4.5.Summa
Nikita Salnikov*Narva linnPähklimäe Gümn.7
4
7
7
7
32
Vsevolod BoikovTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
4
7
7
7
32
Sergei SmõshljajevTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
4
7
7
7
32
Meelis Kull Tartu linnMiina Härma Gümn.7
4(7)7
7(6)7
32(34)
Merit LampTartu linnTartu Kommertsgümn.7
4(7)7(6)7
7
32(34)
Jegor PodpovedkinNarva linnPähklimäe Gümn.7
4
7
6
7
31
Jevgeni LushinNarva linnPähklimäe Gümn.7
4
6
7
7
31
Vladimir TshashtshinNarva linnPähklimäe Gümn.7
4
6
7
7
31
Andrei TemirbulatovTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
4
7
6
7
31
Helina VallasteTartumaaNõo Reaalgümn.6
4
7
7
7
31
Vigen IsahanjanNarva linnPähklimäe Gümn.6
4
7
6
7
30
Andrei KorobeinikPärnu linnPärnu Vene Gümn.7(6)3
7
6
7
30(29)
Dmitri AndrejevTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
4
6
6(7)7
30(31)
Darja SaveljevaNarva linnPähklimäe Gümn.7
7
2(4)6(7)7
29(32)
S. BorinskajaNarva linnPähklimäe Gümn.7(6)4
6
5
7
29(28)
Veiko RäimPärnu linnPärnu Ühisgümn.7
4
5(7)6
7
29(31)
Rolan JankelevitshTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
4
5(6)6
7
29(30)
Kaspar KoovTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool6
4
7
5
7
29
Jaak PruulmannTartu linnHugo Treffneri Gümn.5
4(7)7
7
6(7)29(33)
Dmitri LeppTartu linnTartu 13. Kk.7
4(7)4
7
7
29(32)
Viktor AstapovNarva linnNarva Humanitaarg.7
0
7
7(6)7
28(27)
Oleg NikolajevPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.7(6)2
7(6)6(5)6
28(25)
Anna GalstjanTallinn-KesklinnTallinna 6. Kk.7
4
6(4)4(6)7
28(28)
Kadri KiilasTallinn-KesklinnTallinna 21. Kk.4
3
7
6
7
27
Aleksei LevenkoTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool7
0
7
6
7
27
Nigul OlspertTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.3
4
7
6(5)7
27(26)
Maris ValdreTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
4(7)3(6)6
7
27(33)
Andres SooloViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.2
4
7
7
7
27
Lea LaidraSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.2(1)4
7
6(7)7
26(26)
Jaak Sarv Tallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.7
4
1(2)7
7
26(27)
Mihhail JuhkamTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool3(4)3
7
6
7
26(27)
Natalja NekrassovaTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool2(3)4
7
6
7
26(27)
Jaanus SuviJärvamaaTüri Majandusgümn.7(3)4(2)1(2)6
7
25(20)
Anu TeeäärPärnu linnKoidula Gümn.7(6)4(3)1
6
7
25(23)
Pavel ModilainenTallinn-MustamäeMustamäe Reaalkool7
3
6(4)2
7
25(23)
Heiti RiisbergTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
4(7)3
4(5)7
25(29)
Aivar AvaloTartu linnHugo Treffneri Gümn.2
4(7)6
6
7
25(28)
Eric TkaczykTartu linnHugo Treffneri Gümn.5(6)4(7)7(6)7
2
25(28)
Kaido KubriTartumaaNõo Reaalgümn.5(2)0(2)7
6
7
25(24)
Rustam Novikov** (9.kl)Narva linnNarva Humanitaarg.3
4
6
6
5
24
Aleksei JamshanovPõhja-TallinnTallinna 15. Kk.0
4
7
7
6
24
Kristo KäoSaaremaaKuressaare Gümn.6(3)0
6
6(5)6
24(20)
Jaanus KaseTallinn-KesklinnTallinna 7. Kk.4
4
7
5
4
24
Olavi RaiglaTallinn-MustamäeTallinna Tehnikagümn.2(3)4(2)7
4(6)7
24(25)
Olga VinogradovaTallinn-MustamäeMustamäe Reaalkool5
2
7(5)3(0)7
24(19)
Lauri AntalainenTartu linnHugo Treffneri Gümn.2
4(6)5
6
7
24(26)
Oliver KullmanTartu linnHugo Treffneri Gümn.2(5)2
6
7
7
24(27)
Karli GrünbergTartumaaNõo Reaalgümn.1(2)4
6
6(5)7
24(24)
Indrek JõgiTartumaaNõo Reaalgümn.0
4(1)7
6(4)7
24(19)
Vladimir BolhovitinKohtla-Järve linnK.-Järve 13. Kk.6
4
0
6
7
23
Olga TimoninaNarva linnNarva 1. Kk.7(6)4
0
5
7
23(22)
Kadri Lõbus SaaremaaSaaremaa Ühisgümn.3
0
7
6(7)7
23(24)
Anu MõistlikTallinn-KesklinnTallinna Reaalkool2(4)4
3(7)7
7
23(29)
Aire KuressonViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.5(3)4
1
6
7
23(21)
Priit AinsooJärvamaaTüri Gümn.4
4(2)1
6(7)7
22(21)
Juri SementsovPõhja-TallinnPelguranna Kk.0
2
7
6
7
22
Antti HagelTartu linnHugo Treffneri Gümn.0(4)4(7)6
5(6)7
22(30)
Andrei GapejevTartu linnTartu 13. Kk.3(5)4(7)2(4)6
7
22(29)
Vadim BoltrushkoTartu linnTartu 4. Kk.4(3)4(7)2
5
7
22(24)
Anti NoorTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.2(3)4
1
7
7
21(22)
Natalja BakarajevaTallinn-LasnamäeTallinna 58. Kk.1(0)4
7
3(7)6
21(24)
Jekaterina MihhailovitshTallinn-MustamäeTln. Mänedzheride Kool0(3)3
7
4(6)7
21(26)
Taavet LoogväliTartu linnHugo Treffneri Gümn.7
1
2(5)4
7
21(24)
Liis PalumetsTartumaaÜlenurme Gümn.2
0
6(7)6
7
21(22)
Ringa RaudlaViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.4
4
0
6
7
21
Dmtri TsherkasskiHarjumaaMaardu Kk.2(3.5)3
4(6)4(5)7
20(24.5)
Maria SilinaIda-VirumaaKiviõli 2. Kk.1(0)4(7)2
6(7)7
20(23)
Rene ÜprausPärnu linnPärnu Ühisgümn.0
0
7
6
7
20
Jelena ZhovnikovaTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.4
0
6(7)3(4)7
20(22)
Meelik GornoiTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.6
0(3)1(3)6
7
20(25)
Dmitri SlepakTallinn-KesklinnTõnismäe Reaalkool0
4
3(7)6
7
20(24)
Tiina JaksmanTartu linnMiina Härma Gümn.2(4)4(7)1(2)6(4)7
20(24)
Kadri ParisTartu linnMiina Härma Gümn.1(2)4
3(7)5
7
20(25)
Julia MoretskajaTartu linnTartu 13. Kk.3
4(5)2(3)4
7
20(22)
Teve RauksTartu linnHugo Treffneri Gümn.2
4(7)3
4(5)7
20(24)
Klaus-Eduard RunnelTartu linnMiina Härma Gümn.1(2)4
2
6(5)7
20(20)
Anneli KivirandTartumaaNõo Reaalgümn.4(2)2
1(3)6
7
20(20)
Veiko RaimeValgamaaValga Gümn.5
1
2
5
7
20
Vahur LehtLäänemaaHaapsalu Gümn.1(0)4
3(5)4
7
19(20)
Eva ValkPärnu linnKoidula Gümn.0
0
6
6
7
19
Ilja SerukuralTallinn-MustamäeTln. Mänedzheride Kool1(3)4
1
6
7
19(21)
Dmitri AndrjushtshenkoTallinn-MustamäeMustamäe Hum.-kool3(4)1
1
7
7
19(20)
Kadri HaldreTartu linnMiina Härma Gümn.0(2)4(7)2(3)6
7
19(25)
Kuldar AasTartumaaNõo Reaalgümn.3(1)2
1(3)6
7
19(19)
Veiko LiisLääne-VirumaaRakvere Reaalgümn.2
3
2(0)4(5)7
18(17)
Kaupo RändlaTallinn-KesklinnGustav Adolfi Gümn.0(3)1
3(6)7(5)7
18(22)
Mariann VoskanjanTallinn-LasnamäeTallinna 64. Kk.1(4)4
6(7)0
7
18(22)
Andrei BibilashviliTartu linnTartu 13. Kk.0(1)4(7)1
6(7)7
18(23)
Gunnar KingoViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.2
3
0
6
7
18
Allan BergVõrumaaParksepa Kk.2
4
1(4)4(7)7
18(24)
Liina VahemetsJõgevamaaJõgeva Gümn.0(1)3(6)2(3)5
7
17(22)
Jan KlaasenLääne-VirumaaRakvere Gümn.0
1
2
7
7
17
Martin PaasLääne-VirumaaVäike-Maarja Gümn.2
3
1
6
5
17
Aleksandr TitovNarva linnPähklimäe Gümn.3
0
2(4)5
7
17(19)
D. PekishtshevNarva linnNarva 12. Kk.0
0
7
4(5)6
17(18)
Tom ArulaPärnu linnKoidula Gümn.0
4(3)3(5)3(4)7
17(19)
Kahro RaieSaaremaaSaaremaa Ühisgümn.0
0(1)7
3(5)7
17(20)
Kristiina NoormaTallinn-KesklinnTallinna 21. Kk.2
0(3)2(7)6
7
17(25)
Ando HeilmannTallinn-MustamäeTallinna Tehnikagümn.1(2)1
2
6
7
17(18)
Peeter StambergTallinn-NõmmeNõmme Gümn.2(5)0(3)2
6
7
17(23)
Janno KuldkeppViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.2(4)0
2
6(5)7
17(18)
Ilona TaimurVõrumaaVõru 2. Kk.0
4(7)3(6)3
7
17(23)
Kristi LangVõrumaaParksepa Kk.0
4(7)2
4
7
17(20)
Sergei PolomskihhIda-VirumaaJõhvi 3. Kk.2(3)4(7)5
2
3(7)16(24)
Kristjan KärnerIda-VirumaaLüganuse Kk.0
4(7)1(0)4
7(5)16(16)
Olesja OssipenkoIda-VirumaaKiviõli 2. Kk.0(1)0
2
7
7
16(17)
Liisa AruJõgevamaaJõgeva Gümn.1(4)0
2(3)6(7)7
16(21)
Sigrid AndestTartu linnHugo Treffneri Gümn.0
4(7)1(2)4(5)7
16(21)
Kristjan PuusildViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.0(2)4
2(4)3
7
16(20)
Indrek BauvaldTallinn-HaaberstiVäike-Õismäe Kk.1
4
1(3)6
3
15(17)
Risto KannTallinn-NõmmeNõmme Gümn.2(5)3
2(3)3
5
15(19)
Helen KaruTartumaaPuhja Kk.1
2(3)2(5)3
7
15(19)
Kairi MerilaiViljandimaaC.R. Jakobsoni Gümn.7
4
3(7)1
0
15(19)
Slava KeptsovVõrumaaVõru 2. Kk.1(6)4(6)0
6(7)4(0)15(19)
Aleksander BrizmerTallinn-HaaberstiTallinna 40. Kk.1(3)4
0
4(3)5
14(15)
Hans PôldojaTallinn-KristiineLilleküla Kk.0(2)0(2)3(7)4(6)7
14(24)
Ragnar PatraelPõlvamaaJ. Käisi nim. Põlva Kk.1(3)3(6)1
4
3(4)12(18)
Sergei BabenkoHarjumaaPaldiski Kk.0(2.5)0
2(5.5)2(4)7
11(19)
Olga LeontjevaKohtla-Järve linnK.-Järve 3. Kk.0(6)0(1)7
0
4(7)11(21)
Rivo VentPõlvamaaRäpina Ühisgümn.2(3)0
0
6
1(5)9(14)

* Nikita Salnikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) lahendas nii 10. kui ka 11. klassi ülesanded
** Rustam Novikov (Narva linn, Pähklimäe Gümn.) lahendas nii 9. kui ka 10. klassi ülesanded


21. märts 1996
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee