2018.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

9. klass (29 osavõtjat)

Nimi Kool Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. Summa Auhind
Kristjan Erik Kahu (7. kl) Miina Härma Gümnaasium Janika Kaljula 7 5 7 4 7 30 I
Daniel Arone Töölön yhteiskoulu, Helsinki
4 5 7 4 7 27 I
Birgit Veldi (8. kl) Saue Gümnaasium Alli Salusaar 7 2 1 7 7 24 II
Andres Sõmer Kärdla Põhikool Aigar Koppel 7 5 1 4 6 23 II
Martin Rahe Tallinna Reaalkool Helli Juurma 7 3 1 7 5 23 II
Liis Siigur (8. kl) Miina Härma Gümnaasium Mai Aavasalu 2 4 7 4 5 22 II
Aaro Niini* Munkkiniemen yhteiskoulu, Helsinki
3 2 x 6 7 18+x III
Andres Alumets Sauga Põhikool Ants Alumets 4 2 1 4 7 18 III
Hannes Sidorov (8. kl) Ilmatsalu Põhikool Evi Org 7 3 0 7 0 17 III
Oliver Tennisberg (8. kl) Miina Härma Gümnaasium Mai Aavasalu 6 1 0 7 14
Anna Pauliina Rumm Tallinna Reaalkool Andres Talts 4 2 1 3 3 13
Semjon Suhhotin Narva Pähklimäe Gümnaasium Vikentjeva Irina 5 2 1 4 1 13
Mark Theodor Jalakas Tartu Katoliku Hariduskeskus Katrin Kokk 5 2 0 1 5 13
Hannes Hirmat Tallinna Reaalkool Andres Talts 4 2 0 7 0 13
Pärl Pind (8. kl) Miina Härma Gümnaasium Tiiu Sas 4 4 0 4 0 12
Grete Paat Kõrveküla Põhikool Annika Teska, Heiki Rokka 4 0 0 4 3 11
Joonatan Ristmäe Tartu Karlova Kool Epp Pärn 3 7 0 10
Kaur Veere Otepää Gümnaasium Ene Ever 3 1 2 4 0 10
Uku Konsap Võru Kreutzwaldi Kool Leili Sõmer 4 2 0 4 0 10
Kertu Birgit Anton Tartu Erakool Kerri Gertrud Vestberg 1 1 4 3 9
Argo Merilo Tallinna Reaalkool Helli Juurma 2 2 0 4 0 8
German Lužin Narva Pähklimäe Gümnaasium Olga Gratchova 7 7
Kadi Riin Vähejaus Tallinna Reaalkool Kerli Kupits 2 2 1 0 2 7
Mihkel Aaremäe Tallinna Reaalkool Kerli Kupits 5 2 0 0 0 7
Kaur Reidma Tallinna Reaalkool Helli Juurma 3 0 0 4 7
Mikk Saarse Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Urve Paulmann, Helle Õige 4 2 0 1 0 7
Ksenija Okuneva Narva Pähklimäe Gümnaasium Olga Grachjova 3 2 0 0 5
Lee Ann Madissoon Tallinna Inglise Kolledž Heldena Taperson 0 3 0 0 1 4
Margus Smotrovs** (7. kl) Riia Riiklik 1. Gümnaasium Dace Andžane 7 4 3 7 21

Keskmine:
3,7 2,2 1,6 3,4 2,4 12,6

* Soomekeelse teksti tõlkevea tõttu ülesande 3 lahendust ei hinnatud.
** Õpilane võistles väljaspool arvestust.


8. aprill 2018
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee