2017.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

11. klass (27 osavõtjat)

Nimi Kool Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. Summa Auhind
Richard Luhtaru (10. kl) Hugo Treffneri Gümnaasium Ehtel Timak 7 7 7 7 7 35 I
Roman Oleinik Narva Pähklimäe Gümnaasium Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin 7 7 7 4 7 32 II
Nikita Leo Gustav Adolfi Gümnaasium Agu Ojasoo 7 7 4 7 25 III
Kati Iher Hugo Treffneri Gümnaasium Ülle Hüva 7 1 0 7 7 22 III
Kristofer Sokk Tallinna Reaalkool Helen Kaasik 7 0 0 6 7 20 III
Joosep Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium Ülle Hüva 7 2 0 4 7 20 III
Julia Suškevitš Narva Pähklimäe Gümnaasium Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin 7 2 3 0 7 19 III
Karl-Johan Pilve Pärnu Koidula Gümnaasium Arvo Press 7 4 0 0 7 18 III
Kristina Koch Hugo Treffneri Gümnaasium Ülle Hüva 7 0 0 4 7 18 III
Maret Sõmer Hugo Treffneri Gümnaasium Ülle Hüva 7 2 0 1 7 17
Robert Grankin Narva Keeltelütseum Aleksander Sutõrin 1 2 0 7 7 17
Peter Alex Mahhov Tallinna Inglise Kolledž Ksenia Erro 7 5 0 0 4 16
Nikita Poljakov Tallinna Reaalkool Villu Raja 1 1 1 6 7 16
Airon Oravas Tallinna Reaalkool Helen Kaasik 6 1 0 0 7 14
Karl Viik Saaremaa Ühisgümnaasium Marek Schapel 4 1 0 2 7 14
Martin Širokov Tallinna Tehnikagümnaasium Õnne Adamson 6 0 7 13
Adrian Kirikal Tallinna Reaalkool Helen Kaasik 2 0 1 0 7 10
Sten Artur Laane Tallinna Reaalkool Kerli Kupits 6 2 0 1 0 9
Anastassia Bogdanova Narva Vanalinna Riigikool Tatjana Mihhailova 3 1 4 1 0 9
Silvia Hiie Aabloo Hugo Treffneri Gümnaasium Ülle Hüva 6 1 1 0 8
Loona Volke Hugo Treffneri Gümnaasium Ülle Hüva 5 0 3 0 8
Kristjan Solmann Hugo Treffneri Gümnaasium Ülle Hüva 5 0 0 0 1 6
Elina-Dariya Davydik Tallinna Õismäe Vene Lütseum Tatjana Pereskokova 2 2 0 1 0 5
Siim Kaukver Tallinna Reaalkool Helen Kaasik 4 0 0 0 0 4
Markos Lill Vanalinna Hariduskolleegium Helen Kaasik 3 0 3
Jakov Popov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Svetlana Ševtsenko 0 1 1 0 0 2
Henri Harri Laiho Saku Gümnaasium Maret Rinne 0 0 0 0 0 0



4,7 1,9 1,0 2,0 4,3 14,1


9. aprill 2017
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee