2004.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

9. klass (31 osavõtjat)

Nimi Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa Auhind
Sebastian Dumitrescu Amurin koulu, Tampere 7 7 7 7 7 35 I
Jevgeni Martjushev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 0 7 7 7 28 I
Aleksei Filippov Narva Kesklinna Gümnaasium 7 3 4 4 7 25 II
Nikolai Voitsehhovski Narva Pähklimäe Gümnaasium 4 - 7 7 7 25 II
Esa Vesalainen Ranskalais-suomalainen koulu, Helsinki 7 3 - 7 7 24 II
Andrei Loshitski Narva Humanitaargümnaasium 4 0 3 7 7 21 III
Joonas Ilmavirta Lehtisaaren koulu, Jyväskylä 7 3 2 2 7 21 III
Ivan Avanessov Jõhvi Vene Gümnaasium 7 3 2 7 0 19 III
Kaarel Nummert Tartu Kivilinna Gümnaasium 6 3 1 1 7 18  
Kaur Paves Tallinna Prantsuse Lütseum 1 3 6 1 7 18  
Zepp Uibo Tartu Karlova Gümnaasium 1 3 7 0 7 18  
Andres Soolep Tallinna Reaalkool 7 3 1 4 3 18  
Olga Panarina Kiviõli Vene Gümnaasium - 3 7 3 4 17  
Toomas Krips Tartu Kommertsgümnaasium 7 0 4 6 0 17  
Aet Tera C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium - 0 7 1 7 15  
Ardi Tampuu Tartu Descartes'i Lütseum 4 0 1 1 7 13  
Margit Ool Saaremaa Ühisgümnaasium 2 3 1 7 0 13  
Sander Pajusalu Tartu Tamme Gümnaasium 2 3 3 2 3 13  
Hiie Soeorg Tartu Karlova Gümnaasium 3 3 2 4 0 12  
Rauni Lillemets Tallinna Arte Gümnaasium 3 5 2 1 0 11  
Toomas Lillsaar Suure-Jaani Gümnaasium 0 3 7 0 0 10  
Mirjam Malahhov Puhja Gümnaasium 7 0 1 2 0 10  
Taavi Traumann Muhu Põhikool 4 3 0 1 - 8  
Anne Danilova Vladimir Kornienko Eragümnaasium - - 7 1 0 8  
Katrin Humal Leisi Keskkool - 3 - 4 0 7  
Aleksandr Belugin Narva Pähklimäe Gümnaasium 5 0 - 2 0 7  
Krõõt Olo Tori Põhikool - 3 - 1 3 7  
Mikk-Erik Bachmann Tartu Karlova Gümnaasium 2 0 3 1 - 6  
Anu Kivirüüt Tallinna Prantsuse Lütseum 1 0 0 1 3 5  
Rain Kipper Viljandi Maagümnaasium 4 0 0 - 0 4  
Aleksandr Vovnjuk Ehte Humanitaargümnaasium - 3 - - 0 3  
  Keskmine: 3.5 2.0 3.0 3.0 3.2 14.7 (42%)
  Eristavus: 4.0 1.2 4.2 5.7 6.0    

Eristavus arvutati iga ülesande jaoks kui kuue esimese ja kuue viimase keskmiste tulemuste vahe.


4. aprill 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee