Lahtise matemaatikavõistluse tulemused (vanem rühm)

16. detsembril 2017.a.

Jrk. Õpilase nimi Kool Klass Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa Auhind
1. Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 7 7 7 7 7 3 38 I
1. Artur Avameri Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 7 7 7 7 7 3 38 I
3. Nikita Leo Gustav Adolfi Gümnaasium 12 Agu Ojasoo 7 7 7 7 7 0 35 II
3. Roman Oleinik Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Irina Stalnuhhina/Aleksandr Sutõrin 7 7 7 7 7 0 35 II
5. Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium 11 Signe Kinnas 7 7 7 7 5 1 34 II
6. Kati Iher Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 7 7 7 7 5 0 33 III
7. Hannes Kuslap Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 4 7 7 7 7 0 32 III
7. Hendrik Vija Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi 7 7 3 7 7 1 32 III
7. Karl Viik Saaremaa Ühisgümnaasium 12 Marek Schapel 7 7 7 7 4 0 32 III
10. Uku Hannes Arismaa Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 7 7 7 3 7 - 31 III
11. Anna Talas Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 4 7 7 7 4 0 29
12. Sten Arthur Laane Tallinna Reaalkool 12 Kerli Kupits 7 7 7 7 0 0 28
12. Toomas Tennisberg Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 3 7 7 7 4 0 28
12. Henri Tamm Viljandi Gümnaasium 11 Malle Eglit 4 7 7 7 3 0 28
15. Robin Haljak Tallinna Reaalkool 11 Helen Kaasik 7 7 7 3 3 0 27
15. Uku Jõgi Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11 Carita Hommik 7 7 3 7 3 0 27
15. Joosep Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 7 2 7 7 4 0 27
18. Sullo Saan Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 4 7 7 7 0 0 25
19. Jan Erik Alliksaar Tallinna Reaalkool 11 Villu Raja 7 7 - 7 3 - 24
20. Ilja Karpenko Narva Vanalinna Riigikool 12 Tatjana Mihhailova/Aleksandr Sutõrin 1 4 7 7 4 0 23
21. Martin Širokov Tallinna Tehnikagümnaasium 12 Õnne Adamson 7 1 7 2 5 - 22
21. Kristina Koch Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 4 4 3 7 4 - 22
21. Maria Rizo Narva Eesti Gümnaasium 11 Natalja Jemeljanova 4 1 7 3 7 0 22
24. Kristjan Kõiv Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 5 2 7 7 - - 21
24. Loona Volke Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 4 6 5 3 3 0 21
24. Kristjan Solmann Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 4 2 6 7 2 - 21
27. Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 1 7 0 7 3 2 20
27. Joosep Näks Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 7 7 0 3 3 - 20
27. Urmas Luhaäär Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild 4 7 3 3 3 0 20
27. Silvia Hiie Aabloo Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 7 1 7 0 5 0 20
31. Maret Sõmer Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 4 2 7 3 3 - 19
32. Rudolf Stenar Saluoks Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 4 3 3 7 1 - 18
33. Daniil Lepkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 Tatiana Pereskokova 1 3 6 3 4 - 17
33. Adrian Kirikal Tallinna Reaalkool 12 Helen Kaasik 4 2 3 7 1 0 17
35. Angelika Anette Antsmäe Gustav Adolfi Gümnaasium 11 Kristel Tamm 1 4 7 3 0 0 15
35. Andreas Must Tallinna Reaalkool 11 Helen Kaasik 4 1 0 7 3 0 15
35. Karl Aleksander Kaplinski Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 4 2 0 7 2 - 15
35. Jakob Univer Viljandi Gümnaasium 12 Margit Nuija 7 1 0 0 7 - 15
39. Martin Puškin Tallinna Inglise Kolledž 11 Ksenia Erro 4 2 0 7 0 - 13
39. Aurora Mikk Tallinna Reaalkool 11 Helen Kaasik 1 7 - 3 2 - 13
39. Siim Kaukver Tallinna Reaalkool 12 Helen Kaasik 4 1 0 5 3 0 13
39. Kaarel Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 0 1 3 3 6 - 13
43. Daniil Vaino Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina 4 0 5 3 0 0 12
44. Triin Mirjam Tark Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 1 1 - 3 5 0 10
44. Külli Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 4 2 - - 4 - 10
44. Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium 12 Cedrut Kuusk 4 6 - - - - 10
47. Kai Budrikas Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 1 0 1 3 4 - 9
47. Marten Tamme Viljandi Gümnaasium 12 Margit Nuija 5 0 0 3 1 - 9
49. Aleksander Mustasaar Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 1 1 0 3 3 0 8
49. Sandra Terep Tartu Annelinna Gümnaasium 12 Jelena Korsakova 1 1 0 3 3 0 8
49. Kirke Joamets Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 3 1 0 3 0 1 8
52. Vjatšeslav Koloskov Narva Pähklimäe Gümnaasium 11 Olga Gratcheva - 1 0 3 3 0 7
52. Anna Šurupova Narva Keeltelütseum 11 Aleksandr Sutõrin - 1 0 3 3 - 7
54. Mikael Rinne Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 Mihhail Gussev 3 1 0 2 0 0 6
54. Triinu Prants Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild 2 1 0 3 0 0 6
54. Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild 0 0 0 3 3 - 6
57. David Juv Kogan Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12 Maarika Virkunen 1 1 0 3 0 - 5
57. Andrei Dachuk Narva Pähklimäe Gümnaasium 11 Olga Gratcheva 1 1 0 3 0 0 5
57. Jekatetina Sidorova Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Irina Stalnuhhina 1 0 - 3 1 - 5
57. Juri Agijevitš Narva Pähklimäe Gümnaasium 11 Olga Gratcheva - 1 - 3 1 - 5
61. Magnus Karlson Rocca al Mare Kool 12 Tiia Penjam 0 1 0 3 - - 4
61. Laura Örd Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 0 2 0 1 1 - 4
61. Maksimilian Karetin Tartu Annelinna Gümnaasium 11 Jelena Permenova - 1 - 3 - - 4
61. Anton Kaaleste Tartu Annelinna Gümnaasium 11 Jelena Permenova - 1 0 3 0 - 4
61. Andrei Gužovski Tartu Annelinna Gümnaasium 12 Jelena Korsakova 1 0 0 3 - - 4
61. Julia Suškevitš Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Irina Stalnuhhina/Aleksandr Sutõrin 0 1 0 3 0 - 4
67. Anastasija Kovešnikova Tartu Annelinna Gümnaasium 12 Jelena Korsakova 0 - 0 2 1 0 3



Keskmine
3,3 3,2 2,9 4,1 2,7 0,2 16,4 39%

Kokku osales 71 õpilast.


31. detsember 2017
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee