Lahtise matemaatikavõistluse tulemused (noorem rühm)

16. detsembril 2017.a.

Jrk. Õpilase nimi Kool Klass Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa Auhind
1. Ingus Smotrovs Riia Riiklik 1. Gümnaasium 9 Kristine Isaka 6 7 7 7 6 6 39 I
2. Robert Suigusaar Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 7 7 7 3 6 37 II
2. Birgit Veldi Saue Gümnaasium 8 Alli Salusaar 7 7 7 7 3 6 37 II
2. Jarl Patrick Paide Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 5 7 7 7 5 6 37 II
5. Hannes Hendrik Kisel Vanalinna Hariduskolleegium 10 Pilve Uussaar 7 7 7 7 2 6 36 III
5. Villem Susi Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 7 7 7 2 6 36 III
5. Oliver Tennisberg Miina Härma Gümnaasium 8 Mai Aavasalu 7 6 7 7 2 7 36 III
8. Pärl Pind Miina Härma Gümnaasium 8 Tiiu Sasi 7 7 7 5 2 7 35 III
8. Tuuli Tiivel Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 6 2 7 7 6 7 35 III
8. Kaarel Paal Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 6 7 7 2 6 35 III
8. Andreas Simson Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 5 7 7 3 6 35 III
8. Andres Sõmer Kärdla Põhikool 9 Aigar Koppel 5 7 7 7 2 7 35 III
13. Kaarel August Kurik Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 6 6 7 7 2 6 34
13. Andres Aleksander Tammer Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi 7 5 7 7 1 7 34
13. Mark Theodor Jalakas Tartu Katoliku Kool 9 Toomas Jalakas 5 7 7 7 2 6 34
16. Märt Tender Tallinna 21. Kool 10 Alar Pukk 7 7 0 7 5 7 33
16. Rasmus Saame Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 6 1 7 5 7 33
16. Kristjan-Erik Kahu Miina Härma Gümnaasium 7 Janika Kaljula 7 4 7 7 3 5 33
16. Hanna-Riia Allas Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 5 5 7 7 2 7 33
16. Margus Smotrovs Riia Riiklik 1. Gümnaasium 7 Dace Andžane 7 7 7 5 - 7 33
21. Piibe Lotte Volke Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 7 7 1 7 2 7 31
22. Aleksander Karpov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 Marina Sedneva 7 7 0 7 3 6 30
22. Martin Rahe Tallinna Reaalkool 9 Helli Juurma 7 7 1 7 2 6 30
22. Jaagup Tamme Ilmatsalu Põhikool 9 Tea Laas 6 7 1 7 3 6 30
25. Bert Siimon Viljandi Gümnaasium 10 Ain Iro 7 5 1 7 3 6 29
26. Carmen Meinson Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 5 7 0 7 4 5 28
26. Hubert Hakk Tallinna Reaalkool 10 Villu Raja 7 5 1 7 1 7 28
26. Kadi Siigur Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 7 4 1 7 3 6 28
26. Toomas Roosma Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 4 7 1 7 2 7 28
26. Nikolai Sovetnikov Narva Soldino Gümnaasium 8 Niina Lozhkina 6 - 7 7 2 6 28
31. Joonatan Ristmäe Tartu Karlova Kool 9 Epp Pärn 7 7 0 7 0 6 27
31. Juhan Oskar Hennoste Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi 7 4 0 7 2 7 27
31. Hannes Sidorov Ilmatsalu Põhikool 8 Evi Org 7 6 1 4 2 7 27
31. Kustu Künnapas Audentese Spordigümnaasium Otepääl 10 Reet Dalberg 7 4 1 7 1 7 27
35. Alexander Medvedjev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10 Mihhail Gussev 7 7 0 7 0 5 26
35. Katarin Mägi Gustav Adolfi Gümnaasium 10 Riina Timmermann 5 3 7 5 1 5 26
35. Alexis Alliksaar Tallinna Reaalkool 10 Villu Raja 3 6 1 7 2 7 26
38. Ove Üllar Viesemann Nõo Reaalgümnaasium 10 Sirje Sild 7 2 0 7 3 6 25
39. Priit Peterson Tallinna Reaalkool 9 Helli Juurma 7 2 1 6 2 6 24
39. Nikita Maširin Tallinna Reaalkool 9 Kerli Kupits 5 6 - 7 - 6 24
39. Anastassija Nesterova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10 Natalja Sazonova 7 2 0 7 2 6 24
39. Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 5 4 1 7 2 5 24
39. Leonid Zinatullin Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 3 4 - 7 3 7 24
39. Andres Alumets Sauga Põhikool 9 Ants Alumets 5 5 1 5 2 6 24
45. Eva-Lotta Mett Tallinna Reaalkool 9 Andres Talts 3 4 1 7 2 6 23
45. German Lužin Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 Aleksandr Sutõrin 7 5 0 4 1 6 23
47. Mihkel Jakobson Tallinna Reaalkool 8 Aita Ottson 3 6 1 7 0 5 22
47. Anna Pauliina Rumm Tallinna Reaalkool 9 Andres Talts 6 3 1 7 0 5 22
47. Karl-Joan Alesma Viljandi Gümnaasium 10 Ain Iro 6 2 0 7 2 5 22
47. Nikita Zraževski Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 8 Olga Bobeško 3 3 7 3 1 5 22
51. Peeter Aleksander Randla Tallinna Inglise Kolledž 8 Ksenia Erro 7 7 - 0 - 7 21
51. Kaarel Kristjan Katmuk Tallinna Prantsuse Lütseum 9 Anu Oks 5 5 7 0 - 4 21
51. Merette Möldre Kiltsi Põhikool 9 Tanel Kümnik 5 1 7 7 0 1 21
51. Stefan Ehin Tartu Annelinna Gümnaasium 8 Toomas Vaine 5 3 0 7 2 4 21
51. Dmitri Kuznetsov Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 9 Žanna Arganova 5 3 7 - 1 5 21
56. Argo Merilo Tallinna Reaalkool 9 Helli Juurma 2 5 - 7 1 5 20
56. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 8 Auli Reitel 5 4 0 7 1 3 20
56. Kerttu Inger Kail Tallinna Reaalkool 10 Villu Raja 5 1 0 7 2 5 20
56. Pille-Riin Kurrikoff Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi 6 1 - 7 0 6 20
56. Kseniya Bogdanova Narva Vanalinna Riigikool 9 Jelena Pogudina 5 0 7 7 0 1 20
56. Mihhail Mihhailov Narva Keeltelütseum 9 Tatjana Makarenko 7 6 0 0 2 5 20
56. Raiko Marrandi Nõo Reaalgümnaasium 10 Mikk Põdra 5 0 0 7 2 6 20
56. Kristi Koitla Gustav Adolfi Gümnaasium 10 Riina Timmermann 2 1 1 7 2 7 20
64. Roosmari Pihlak Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 Evi-Mare Hollo 5 6 0 0 3 5 19
64. Maare Karmen Oras Miina Härma Gümnaasium 8 Tiiu Sasi 5 3 0 4 1 6 19
64. Robert Kurvits Tartu Kesklinna Kool 9 Airi Raiste 4 4 0 7 0 4 19
67. Markus Vaher Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 3 2 - 7 0 6 18
67. Taavi Pärt Tammaru Miina Härma Gümnaasium 10
5 3 0 7 1 2 18
69. Kaidi Tootmaa Tallinna Reaalkool 9 Andres Talts 1 3 - 7 1 5 17
69. Artjom Balandin Tartu Annelinna Gümnaasium 9 Jelena Permenova 5 2 0 7 1 2 17
69. Aleksandr Jefimov Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina/Aleksandr Sutõrin 7 3 0 7 0 0 17
69. Ksenija Okuneva Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 Aleksandr Sutõrin 7 3 1 2 0 4 17
73. Hendrik Matvejev Miina Härma Gümnaasium 8 Tiiu Sasi 5 - - 7 1 3 16
74. Katrin Käis Gustav Adolfi Gümnaasium 10 Kristel Tamm 2 5 0 0 - 7 14
74. Vladislav Lifšits Narva Vanalinna Riigikool 10 Jelena Pogudina 3 4 0 0 0 7 14
74. Egert Koppel Lähte Ühisgümnaasium 8 Kertu Palm 3 5 1 - - 5 14
77. Georgi Talisainen Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10 Mihhail Gussev 3 1 0 7 0 2 13
77. Jekaterina Lissovskaja Tartu Annelinna Gümnaasium 7 Jelena Permenova 5 0 7 0 0 1 13
77. Jaan Otter Tartu Kivilinna Kool 9 Piia Pajuste 6 7 - 0 - - 13
80. Elbe Reiter Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8 Eve Sinikas 5 1 1 0 0 5 12
81. Märten Mikk Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts - 1 - 5 1 4 11
81. Vladislav Konjušenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8 Elena Ait 3 5 0 3 0 0 11
81. Helen Talvistu Võhma Kool 8 Ellen Lints 4 1 0 0 - 6 11
84. Mihkel Hirve Vanalinna Hariduskolleegium 10 Pilve Uussaar 5 1 - 4 0 - 10
84. Toomas Morel Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 9 Žanna Arganova 5 - - - - 5 10
86. Jasper Vähk Vanalinna Hariduskolleegium 3 Joonas Jürgen Kisel - 0 - 7 - 2 9
87. Karl Johannes Tsahkna Tallinna Reaalkool 8 Aita Ottson 7 1 0 - - - 8
87. Heili Aavola Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 2 3 0 0 0 3 8
89. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 8 Auli Reitel 4 1 - - - - 5
90. Noa Lappalainen Merivälja Kool 8 Mart Kuurme 2 0 - 2 - - 4
91. Darja Taranzhina Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 Ljubov Nikolajeva 1 1 0 0 0 1 3


Keskmine
5,0 3,9 2,2 5,1 1,4 4,8 22,4 53%

Kokku osales 94 õpilast.


31. detsember 2017
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee