Lahtise matemaatikavõistluse tulemused (vanem rühm)

29. septembril 2018.a.

Jrk. Õpilase nimi Kool Klass Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa Auhind
1. Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium 12 Signe Kinnas 6 7 7 7 5 4 36 I
2. Artur Avameri Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Kerli Orav-Puurand 7 7 7 7 0 7 35 I
3. Hendrik Vija Miina Härma Gümnaasium 11 Kristi Kreutzberg 7 7 7 7 0 4 32 II
4. Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 7 7 7 7 0 3 31 II
5. Martin Rahe Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 7 7 7 7 0 2 30 III
5. Urmas Luhaäär Nõo Reaalgümnaasium 12 Sirje Sild 6 6 5 7 0 6 30 III
5. Daniil Vaino Narva Pähklimäe Gümnaasium 11 Irina Stalnuhhina 4 7 7 7 0 5 30 III
8. Sullo Saan Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 7 7 7 7 0 1 29 III
9. Rasmus Saame Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 5 7 7 7 0 2 28 III
10. Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum 11 Aleksandr Sutõrin 3 7 7 7 0 1 25
11. Uku Jõgi Tartu Jaan Poska Gümnaasium 12 Carita Hommik 2 6 7 7 2 24
12. Uku Hannes Arismaa Tallinna Reaalkool 12 Andres Talts 4 7 7 4 0 1 23
12. Hannes Kuslap Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 6 7 7 2 0 1 23
12. Henri Tamm Viljandi Gümnaasium 12 Malle Eglit 3 7 7 6 0 0 23
15. Martin Puškin Tallinna Inglise Kolledž 12 Ksenia Erro 0 7 7 4 0 4 22
16. Joosep Näks Tallinna Reaalkool 12 Andres Talts 3 7 6 5 0 0 21
16. Nikita Žoglo Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 Tatjana Pereskokova 0 7 6 7 0 1 21
16. Robert Suigusaar Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 5 6 1 7 0 2 21
16. Kaarel Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 7 7 4 3 21
16. Ellen Leib Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 6 7 7 0 1 21
16. Bert Siimon Viljandi Gümnaasium 11 Malle Eglit 5 7 7 0 0 2 21
22. Kaarel August Kurik Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 6 7 1 4 0 1 19
22. Jarl Patrick Paide Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 0 7 0 7 0 5 19
24. Annika Jaakson Nõo Reaalgümnaasium 12 Sirje Sild 4 7 6 0 1 18
25. Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 6 7 2 2 0 0 17
26. Anastassija Nesterova Tallinna Linnamäe Vene Gümnaasium 11 Natalja Sazonova 1 7 6 0 1 15
26. Mihkel Marten Rüütli Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11 Piret Toomeste 5 7 0 0 3 15
26. Anna Talas Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 3 7 3 0 0 2 15
29. Angelika Anette Antsmäe Gustav Adolfi Gümnaasium 12 Kristel Tamm 4 6 3 0 0 1 14
30. Aurora Mikk Tallinna Reaalkool 12 Helen Kaasik 3 6 3 0 0 1 13
30. Kristjan Kõiv Tallinna Reaalkool 12 Andres Talts 3 6 3 0 0 1 13
30. Kirke Joamets Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 3 7 1 2 0 13
30. Toomas Roosma Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Kerli Orav-Puurand 4 7 0 2 13
30. Aleksander Mustasaar Tallinna Reaalkool 12 Andres Talts 1 7 5 13
35. Villem Susi Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 4 7 1 0 0 0 12
35. Andreas Must Tallinna Reaalkool 12 Helen Kaasik 3 7 1 0 0 1 12
35. Randal Annus Rocca al Mare Kool 11 Tiia Penjam 7 4 1 12
35. Tuuli Tiivel Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 2 7 3 0 0 12
35. Hans Kristjan Veri Tallinna Reaalkool 12 Andres Talts 5 7 0 0 0 0 12
35. Karl Aleksander Kaplinski Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 5 6 1 0 0 12
41. Kirill Timofejev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 11 Svetlana Rolitš 3 7 1 0 0 11
42. Jekaterina Dmitrijeva Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12 Annela Valdi 1 7 2 0 0 0 10
42. Deivid Saad Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12 Mihhail Gusev 3 7 0 0 0 0 10
42. Alexander Medvedjev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 Mihhail Gusev 3 7 0 0 0 10
42. Karl-Joan Alesma Viljandi Gümnaasium 11 Malle Eglit 2 7 1 0 10
42. Ilona Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium 12 Tiia Toobal 1 7 1 0 0 1 10
47. Märt Tender Tallinna 21. Kool 11 Alar Pukk 0 7 1 0 0 1 9
47. Kadi Sammul Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ehtel Timak 0 7 2 0 0 0 9
47. Ove Üllar Viesemann Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild 0 7 2 0 0 9
47. Andrey Dashuk Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Olga Gracheva 0 7 2 0 0 9
47. Grant Shatil Narva Keeltelütseum 11 Aleksandr Sutõrin 0 7 0 0 2 9
47. Mattias Märka Viljandi Gümnaasium 12 Malle Eglit 1 7 0 0 1 9
53. Dmitri Vassiljev Narva Pähklimäe Gümnaasium 11 Irina Stalnuhhina 1 7 0 0 8
54. Rasmus Moorits Veski Vanalinna Hariduskolleegium 11 Pilve Uussaar 0 7 0 0 0 0 7
54. Ali Zeynalli Audentese Erakool 11 Triin Meritam 0 6 1 0 0 0 7
54. René Piik Tallinna Reaalkool 12 Andres Talts 7 0 7
54. Jako Aimsalu Nõo Reaalgümnaasium 12 Sirje Sild 6 1 0 7
54. Reio Opromei Kadrina Keskkool 11 Eda Sakk 7 0 0 0 0 7
54. Pavel Smirnov Narva Vanalinna Riigikool 11 Jelena Pogudina 0 7 0 0 0 0 7
54. Anna Katerina Ivanova Sillamäe Gümnaasium 11 Natalia Sizmina 7 7
54. Sander Plümberg Viljandi Gümnaasium 12 Malle Eglit 0 7 0 0 0 7
54. Tormi Ariva Viljandi Gümnaasium 12 Malle Eglit 7 0 0 0 7
54. Martin Arkadjev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 Jelena Mirt 0 7 0 0 0 0 7
54. Maria Nazarova Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12 Maarika Virkunen 0 6 1 0 0 0 7
65. Saskia Kuusk Rocca al Mare Kool 12 Tiia Penjam 0 6 0 0 6
65. Maksym Zarodniuk Audentese Erakool 12 Triin Meritam 0 6 0 0 6
65. Sofia Zuieva Audentese Erakool 12 Triin Meritam 0 6 0 6
65. Anne-Mari Vainura Narva Eesti Gümnaasium 11 Anu Teetlok 0 6 0 0 6
65. Valeriy Svechnikov Narva Vanalinna Riigikool 11 Jelena Pogudina 6 0 0 6
65. Maksim Spitšikov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 Jelena Mirt 0 5 1 0 0 6
65. Aleksandra Amelina Jõhvi Gümnaasium 11 Marina Morozova 0 5 1 0 0 0 6
72. Karmel Kai Murumaa Pelgulinna Gümnaasium 11 Raido Marmor 0 5 0 0 5
72. Ilya Filimonau Tallinna Mustjõe Gümnaasium 12 Olga Volossova 5 0 5
72. Vladimir Zaguljajev Sillamäe Gümnaasium 12 Irina Suvorova 5 0 5
75. Eliise Kaha Rocca al Mare Kool 12 Mare Uritam 4 0 0 4
75. Kris Tohver Tallinna Laagna Gümnaasium 11 Viktor Perelman 0 3 1 0 0 4
75. Aleksandr Jefimov Narva Pähklimäe Gümnaasium 11 Irina Stalnuhhina 0 4 0 4
78. Georgi Sokolov Narva Vanalinna Riigikool 11 Jelena Pogudina 0 3 0 0 0 3


Keskmine
1,9 5,6 2,0 1,5 0,1 0,9 12,0 29%

Kokku osales 91 õpilast.


14. oktoober 2018
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee