Lahtise matemaatikavõistluse tulemused (noorem rühm)

29. septembril 2018.a.

Jrk. Õpilase nimi Kool Klass Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa Auhind
1. Birgit Veldi Saue Gümnaasium 9 Alli Salusaar 7 7 7 7 7 7 42 I
1. Andres Sõmer Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Ülle Hüva 7 7 7 7 7 7 42 I
1. Andres Alumets Pärnu Koidula Gümnaasium 10 Ants Alumets 7 7 7 7 7 7 42 I
4. Jaagup Tamme Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Ülle Hüva 7 7 3 7 7 7 38 II
5. Oliver Tennisberg Miina Härma Gümnaasium 9 Mai Aavasalu 1 7 7 7 7 7 36 II
6. Kristjan-Erik Kahu Miina Härma Gümnaasium 8 Janika Kaljula, Karl Paul Parmakson 7 7 7 0 7 7 35 II
7. Aleksander Karpov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8 Marina Sedneva 7 7 0 7 7 3 31 III
8. Hannes Sidorov Ilmatsalu Põhikool 9 Joosep Norma 7 7 0 7 7 2 30 III
8. Kristjan Uus Viljandi Gümnaasium 10 Margit Nuija 5 7 0 7 7 4 30 III
10. Mihkel Jakobson Tallinna Reaalkool 9 Aita Ottson 5 7 0 6 7 4 29 III
10. Kertu Birgit Anton Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 7 7 0 4 6 5 29 III
10. Joonatan Ristmäe Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Ülle Hüva 7 7 7 7 1 0 29 III
13. Margus Smotrovs Riia Riiklik 1. Gümnaasium 8 Dace Andžāne 7 7 0 7 0 7 28
14. Peeter Aleksander Randla Tallinna Inglise Kolledž 9 Heldena Taperson 7 7 6 0 7 27
14. Maksimilian Tsenkman Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10 Mihhail Gusev 7 7 7 4 2 27
14. Adel Müürsepp Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 2 7 0 7 7 4 27
14. Nikolai Sovetnikov Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina 4 7 0 7 7 2 27
18. Kaur Reidma Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 6 6 0 7 5 2 26
19. Andrei Kornijenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10 Mihhail Gusev 7 7 0 7 2 2 25
20. Artemi Smõšljajev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8 Julia Kornejetševa 0 7 0 7 7 3 24
20. Argo Merilo Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 7 7 7 0 3 24
20. Jevgeni Arefjev Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 Olga Volossova 6 7 0 7 4 0 24
20. Aleksandr Voronkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10 Natalja Suvorova 6 5 0 7 0 6 24
20. Pärl Pind Miina Härma Gümnaasium 9 Tiiu Sasi 0 7 0 7 7 3 24
25. Severin Bratus Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 7 7 0 7 0 2 23
25. Ksenija Okuneva Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina 7 7 0 7 0 2 23
27. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 9 Auli Reitel 1 5 0 7 7 2 22
28. Eva-Lotta Mett Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 5 7 5 2 2 21
28. Mihhail Mihhailov Narva Keeltelütseum 10 Aleksandr Sutõrin 4 7 4 4 0 2 21
28. Jevgeni Lazarski Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10 Piret Rõigas 6 6 0 7 0 2 21
31. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 9 Auli Reitel 4 7 0 7 0 2 20
31. German Lužin Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin 4 7 7 0 2 20
31. Aleksei Ganyukov Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 Olga Gracheva 5 6 0 7 2 20
34. Andreas Lindsalu Mart Reiniku Kool 9 Mart Oja 6 7 0 3 0 2 18
35. Kaarel Kristjan Katmuk Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 5 5 4 3 0 17
35. Anna Pauliina Rumm Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 0 7 0 7 3 17
35. Keidi Käärmann Tartu Veeriku Kool 8 Ülle Puusepp 7 7 1 2 17
35. Robert Kurvits Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Ülle Hüva 7 5 0 3 0 2 17
35. Priidik Meelo Västrik Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Ülle Hüva 7 7 0 3 17
35. Alexandra Golubenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10 Inna Gusseva 7 7 1 2 17
41. Adriana Kalmõkova Haabersti Vene Gümnaasium 10 Jelena Malinina 6 3 0 7 0 0 16
41. Timofei Beresnjev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 9 Svetlana Ševtšenko 7 0 0 7 2 16
41. Aleksei Jemeljanov Narva Keeltelütseum 7 Natalja Jemeljanova 7 7 0 0 2 16
41. Triinu-Liis Torri Saaremaa Ühisgümnaasium 10 Linda Kuuseok 0 7 0 7 0 2 16
45. Triine Teder Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 5 7 0 1 0 2 15
45. Artemi Sotskov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 9 Svetlana Ševtšenko 6 7 1 1 0 15
45. Kristian Tšassovskihh Narva Soldino Gümnaasium 9 Alevtina Zjusko 4 7 0 1 1 2 15
48. Kregor Ööbik Keila Kool 9 Tiina Arrak 7 0 5 0 2 14
48. Mihhail Olentsenko Lasnamäe Gümnaasium 10 Veronika Kristal 0 7 0 0 5 2 14
48. Marta Kreegipuu Tartu Erakool 9 Kerri Gertrud Vestberg 4 7 0 1 0 2 14
48. Hendrik Matvejev Miina Härma Gümnaasium 9 Tiiu Sasi 4 7 1 2 0 14
52. Arseni Saaremägi Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8 Julia Kornejetševa 6 0 7 0 0 13
52. Roosmari Pihlak Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 Evi-Mare Hollo 3 6 0 1 0 3 13
52. Karl Kristjan Puusepp Miina Härma Gümnaasium 9 Tiiu Sasi 0 7 0 1 1 4 13
52. Villem Mändmaa Viljandi Gümnaasium 10 Margit Nuija 7 0 6 13
52. Ave-Triin Gurjanov Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10 Piret Rõigas 2 7 0 1 0 3 13
52. Jevgenia Siroš Jõhvi Gümnaasium 10 Žanna Arganova 3 6 0 1 0 3 13
52. Nikita Zraževski Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 9 Olga Bobeško 5 5 1 0 2 13
52. Tamor Tomson Kärdla Põhikool 8 Anneli Salumaa 0 5 4 4 13
60. Nikita Lastovka Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8 Julia Kornejetševa 4 7 0 0 0 1 12
60. Andrei Mjastsov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 9 Svetlana Ševtšenko 2 7 0 0 1 2 12
60. Martti Karl Elvisto Tallinna Vaba Waldorfkool 10 Sirje Tibar 7 3 2 12
60. Eduard Rõmaš Haabersti Vene Gümnaasium 10 Jelena Malinina 0 0 0 7 5 0 12
60. Daniil Iljin Narva Keeltelütseum 10 Aleksandr Sutõrin 5 7 0 0 12
60. Taissija Rychkova Narva Keeltelütseum 9 Natalja Jemeljanova 1 5 0 1 3 2 12
60. Tanel Kuldmaa Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 10 Valentina Katušina 5 7 0 12
67. Mihkel Jaas Karu Gustav Adolfi Gümnaasium 10 Riina Timmermann 0 6 0 0 3 2 11
67. Rico-Andreas Lepp Gustav Adolfi Gümnaasium 10 Riina Timmermann 0 6 0 5 0 11
67. Mihkel Aaremäe Tallinna Reaalkool 10 Helli Juurma 2 7 0 0 2 11
67. Karolin Laud Miina Härma Gümnaasium 8 Janika Kaljula, Karl Paul Parmakson 7 0 2 0 2 11
67. Karmen Laud Miina Härma Gümnaasium 8 Janika Kaljula, Karl Paul Parmakson 5 5 1 0 0 11
67. Bronislav Shatil Narva Keeltelütseum 6 Natalja Jemeljanova 0 7 3 1 0 11
67. Elisa Annamaa Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10 Piret Rõigas 1 7 0 1 0 2 11
74. Rain Verrev Kehtna Põhikool 9 Liivi Kundla 0 7 0 3 0 0 10
74. Alyona Belyaeva Ehte Humanitaargümnaasium 10 Olga Yermakova 1 0 7 0 2 10
74. Johan Kirikal Vanalinna Hariduskolleegium 10 Marge Loik 0 7 0 1 0 2 10
74. Magnus Käärik Tartu Erakool 9 Kerri Gertrud Vestberg 0 7 0 0 3 10
74. Mats Lepp Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10 Carita Hommik 0 1 0 1 6 2 10
74. Sten Sepp Pärnu Vabakool 9 Margit Kalmet 0 7 0 3 0 0 10
80. Darius Kosk Kalamaja Põhikool 9 Ene Prangli 0 7 0 0 0 2 9
80. Hanna Liisa Hõim Tartu Kivilinna Kool 9 Laire Kannel 3 5 0 0 0 1 9
80. Rainis Puusepp Tartu Veeriku Kool 8 Ülle Puusepp 0 7 0 0 0 2 9
80. Robin Aleks Kavald Tartu Veeriku Kool 9 Ülle Puusepp 7 2 9
80. Dmitri Kuznetsov Jõhvi Gümnaasium 10 Žanna Arganova 0 7 0 0 0 2 9
85. Grete Marta Pedak Miina Härma Gümnaasium 9 Tiiu Sasi 0 7 1 0 0 8
85. Grete Maine Tallinna Kivimäe Põhikool 9 Helve Mogom 0 7 0 1 0 0 8
85. Pavel Morozyuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8 Julia Kornejetševa 5 3 0 0 8
85. Mona Tolmats Tallinna Reaalkool 9 Aita Ottson 6 0 2 8
85. Olga Kuchina Ehte Humanitaargümnaasium 9 Olga Yermakova 0 6 0 0 0 2 8
85. Daria Sitnikova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 Olga Volossova 5 0 1 0 2 8
85. Kaur Veere Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Ülle Hüva 0 6 0 0 2 8
92. Marianne Mendel Tallinna Õismäe Gümnaasium 8 Sirje Soosalu 0 6 0 1 0 0 7
92. Martin Võip Narva Soldino Gümnaasium 9 Alevtina Zjusko 1 6 0 0 0 7
92. Ingmar Markus Viljandi Gümnaasium 10 Margit Nuija 0 6 1 7
95. Alexandra Jakovleva Ehte Humanitaargümnaasium 8 Olga Yermakova 0 3 0 1 0 2 6
95. Lev Šamin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10 Svetlana Butkovskaja 0 3 1 0 2 6
95. Elisabeth Saar Saku Gümnaasium 10 Maret Rinne 5 0 1 0 0 6
95. Jekaterina Aleksandrova Ehte Humanitaargümnaasium 10 Raissa Matejuk 5 0 1 0 0 6
95. Jegor Poljakov Haabersti Vene Gümnaasium 9 Jelena Matina 3 1 0 2 6
95. Kaaren Tenson Tartu Erakool 9 Kerri Gertrud Vestberg 0 3 0 3 0 0 6
95. Martin Männiste Tartu Veeriku Kool 9 Ülle Puusepp 0 6 0 0 0 6
95. Roosi Ahas Tartu Katoliku Hariduskeskus 7 Katrin Kokk 0 5 0 1 0 6
95. Janari Mõlder Kuressaare Gümnaasium 10 Signe Vahkal 0 3 1 0 2 6
104. Norman Tolmats Tallinna Reaalkool 9 Aita Ottson 5 0 5
104. Aleksandra Doll Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10 Svetlana Butkovskaja 0 3 0 0 0 2 5
104. Ernest Kiltšitski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 Inga Pankova 4 0 1 0 0 5
104. Marcus Karu Tallinna Reaalkool 9 Aita Ottson 5 0 0 5
104. Mihkel Jesse Tallinna Reaalkool 9 Aita Ottson 0 3 0 0 0 2 5
104. Angelika Mašak Tallinna Mustjõe Gümnaasium 8 Olga Volossova 0 3 0 0 0 2 5
104. Petro Vvedenckiy Audentese erakool 10 Triin Meritam 3 0 0 0 2 5
104. Katarina Podekrat Põlva Kool 8 Tiiu Miina 0 5 0 0 0 5
104. Mark Lomakin Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina 3 2 0 0 0 0 5
113. Joosep Podekrat Põlva Kool 8 Tiiu Miina 0 3 0 1 0 0 4
114. Elina Sell Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10 Svetlana Butkovskaja 3 0 0 3
114. Arseni Tsõgankov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 Olga Volossova 3 0 0 0 0 3
114. Nikita Tselpanov Ehte Humanitaargümnaasium 10 Olga Yermakova 0 3 0 0 3
114. Nikolay Borysko Audentese erakool 10 Triin Meritam 0 1 0 0 0 2 3
114. Roman Kuznetsov Sillamäe Gümnaasium 10 Irina Suvorova 0 1 2 0 0 3


Keskmine
2,2 5,0 0,4 2,5 1,3 1,7 13,2 31%

Kokku osales 134 õpilast.


14. oktoober 2018
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee