Lahtise matemaatikavõistluse tulemused (vanem rühm)

30. septembril 2017.a.

Jrk. Õpilase nimi Kool Klass Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa Auhind
1. Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 7 7 3 7 7 4 35 I
2. Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium 11 Signe Kinnas 7 7 1 3 7 7 32 II
3. Toomas Tennisberg Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 7 7 0 3 7 7 31 II
4. Kati Iher Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 7 6 0 3 7 7 30 II
5. Hendrik Vija Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi 1 7 1 7 7 6 29 III
5. Roman Oleinik Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin 6 7 0 3 7 6 29 III
7. Robin Haljak Tallinna Reaalkool 11 Helen Kaasik 6 6 1 3 7 5 28 III
8. Martin Širokov Tallinna Tehnikagümnaasium 12 Anne Adamson 6 6 0 3 7 5 27 III
8. Urmas Luhaäär Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild 7 5 0 3 7 5 27 III
10. Hannes Kuslap Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 1 7 1 3 7 7 26 III
11. Artur Avameri Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 2 7 0 3 7 6 25
12. Uku Hannes Arismaa Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 7 7 3 7 0 24
12. Adrian Kirikal Tallinna Reaalkool 12 Helen Kaasik 2 6 0 2 7 7 24
12. Kristjan Kõiv Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 4 6 0 0 7 7 24
15. Kristofer Sokk Tallinna Reaalkool 12 Helen Kaasik 7 7 1 1 6 1 23
15. Sullo Saan Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 7 7 0 1 7 1 23
15. Ilja Karpenko Narva Vanalinna Riigikool 12 Tatjana Mihhailova 6 3 7 7 23
18. Daniil Vaino Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin 7 7 0 1 0 7 22
18. Karl Viik Saaremaa Ühisgümnaasium 12 Marek Schapel 4 7 0 0 4 7 22
20. Ellen Leib Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 7 7 7 21
20. Kristjan Solmann Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 0 6 0 1 7 7 21
22. Joosep Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 2 7 1 3 7 0 20
23. Nikita Poljakov Tallinna Reaalkool 12 Villu Raja 2 6 2 7 2 19
23. Joosep Näks Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 1 4 1 1 7 5 19
23. Nikita Leo Gustav Adolfi Gümnaasium 12 Agu Ojasoo 6 7 6 19
23. Maret Sõmer Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 1 7 3 7 1 19
27. Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 2 1 0 3 5 7 18
27. Annika Jaakson Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild 2 7 0 0 7 2 18
29. Henri Tamm Viljandi Gümnaasium 11 Malle Eglit 6 7 0 3 0 1 17
30. Martin Puškin Tallinna Inglise Kolledž 11 Ksenia Erro 1 7 0 7 1 16
30. Julia Suškevitš Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin 5 0 0 3 7 1 16
32. Daniil Lepkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 Tatiana Pereskokova 2 6 0 6 1 15
32. Rene Piik Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 1 6 2 6 15
34. Kaarel Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 1 3 0 3 7 14
35. Reno Kasser Vanalinna Hariduskolleegium 11 Pilve Uussaar 1 7 1 4 13
35. Karl Aleksander Kaplinski Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 1 4 0 7 1 13
35. Maria Rizo Narva Keeltelütseum 11 Natalja Jemeljanova 2 7 0 3 1 13
38. Jakov Popov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12 Svetlana Ševtšenko 2 0 3 7 0 12
38. Aurora Mikk Tallinna Reaalkool 11 Helen Kaasik 1 7 0 4 0 12
38. Külli Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 2 3 0 7 12
38. Anna Talas Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 1 3 0 0 7 1 12
38. Karl Johan Pilve Pärnu Koidula Gümnaasium 12 Arvo Press 6 6 0 0 12
43. Angelika Anette Antsmäe Gustav Adolfi Gümnaasium 11 Kristel Tamm 0 6 0 4 1 11
43. Hans Kristjan Veri Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 3 7 0 1 0 11
43. Andreas Must Tallinna Reaalkool 11 Helen Kaasik 1 2 0 7 1 11
43. Mattias Märka Viljandi Gümnaasium 11 Malle Eglit 0 1 0 3 7 11
47. Erki Külaots Miina Härma Gümnaasium 11 Signe Kinnas 1 2 0 7 10
47. Rudolf Stenar Saluoks Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 0 7 0 1 1 1 10
47. Jakob Univer Viljandi Gümnaasium 12 Margit Nuija 1 1 7 1 10
50. Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium 12 Cedrut Kuusk 3 2 0 3 1 9
51. Aleksander Mustasaar Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts 2 0 0 0 5 1 8
51. Daria Serdyuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12 Elena Ait 1 2 0 5 8
51. Semjon Kravtšenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11 Jelena Mirt 2 1 0 1 3 1 8
51. Maria Bograya Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 Tatjana Tambovtseva 1 5 0 2 8
55. Anastasia Bogdanova Narva Keeltelütseum 12 Tatjana Mihhailova 1 3 0 0 3 0 7
55. Marten Tamme Viljandi Gümnaasium 12 Margit Nuija 1 3 2 1 7
57. Mikael Rinne Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 Mihhail Gussev 0 2 0 0 4 0 6
57. Birgit Sõrmus Gustav Adolfi Gümnaasium 12 Agu Ojasoo 0 4 0 2 6
57. Keilin Turjakas Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva 1 3 0 0 0 2 6
60. Allan Allikas Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild 1 2 2 0 0 5
60. Kadi Sammul Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak 1 4 0 5
62. Karina Põdra Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 Marina Sedneva 2 0 2 4
63. Sander Metsküla Gustav Adolfi Gümnaasium 12 Agu Ojasoo 1 2 0 3
63. Darja Antoškina Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Irina Stalnuhhina 0 2 0 1 0 3


Keskmine
2,1 3,9 0,1 1,2 4,0 2,0 13,4 32%

Kokku osales 78 õpilast.


13. oktoober 2017
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee