Lahtise matemaatikavõistluse tulemused (noorem rühm)

30. septembril 2017.a.

Jrk. Õpilase nimi Kool Klass Õpetaja 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa Auhind
1. Ingus Smotrovs Riia Riiklik 1. Gümnaasium 9 Kristine Isaka 7 7 7 7 7 7 42 I
2. Hanna-Riia Allas Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 7 7 6 5 7 5 37 II
3. Andreas Simson Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 7 5 5 7 5 36 II
3. Andres Alumets Sauga Põhikool 9 Ants Alumets 7 7 7 3 7 5 36 II
5. Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum 10 Aleksandr Sutõrin 7 7 5 2 7 6 34 III
6. Martin Rahe Tallinna Reaalkool 9 Helli Juurma 7 7 7 2 7 3 33 III
6. Juhan Oskar Hennoste Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi 7 7 7 0 7 5 33 III
8. Jarl Patrick Paide Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 7 5 1 7 5 32 III
9. Rasmus Saame Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 6 7 7 3 30 III
9. Kadi Siigur Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 7 7 2 2 7 5 30 III
11. Anastassija Nesterova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10 Natalja Sazonova 7 7 2 2 6 5 29
11. Bert Siimon Viljandi Gümnaasium 10 Ain Iro 7 7 7 3 5 29
13. Birgit Veldi Saue Gümnaasium 8 Alli Salusaar 7 7 6 2 6 28
14. Anna Pauliina Rumm Tallinna Reaalkool 9 Andres Talts 7 7 1 0 7 5 27
15. Kaarel August Kurik Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 7 2 3 7 26
15. Oliver Tennisberg Miina Härma Gümnaasium 8 Mai Aavasalu 7 7 7 2 0 3 26
15. Hannes Sidorov Ilmatsalu Põhikool 8 Evi Org 6 7 7 1 5 26
18. Kaarel Paal Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 5 2 1 7 3 25
18. Margus Smotrovs Riia Riiklik 1. Gümnaasium 7 Dace Andžane 7 6 7 5 25
18. Liis Siigur Miina Härma Gümnaasium 8 Mai Aavasalu 7 7 2 4 5 25
21. Mihhail Mihhailov Narva Keeltelütseum 9 Tatjana Makarenko 7 6 3 1 2 5 24
22. Märt Tender Tallinna 21. Kool 10 Alar Pukk 7 7 1 2 1 5 23
22. Jaagup Tamme Ilmatsalu Põhikool 9 Tea Laas 6 7 7 1 0 2 23
22. Nikolai Sovetnikov Narva Soldino Gümnaasium 9 Niina Lozhkina 7 7 2 2 0 5 23
25. Siim Kruusimäe Tallinna Laagna Gümnaasium 10 Viktor Perelman 7 7 7 0 1 22
25. Kristjan-Erik Kahu Miina Härma Gümnaasium 7 Janika Kaljula 7 7 5 0 0 3 22
27. Aleksandr Karpov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 Marina Sedneva 7 7 4 0 3 21
27. Lee Ann Madissoon Tallinna Inglise Kolledž 9 Heldena Taperson 7 7 0 2 0 5 21
27. Mihkel Jakobson Tallinna Reaalkool 8 Aita Ottson 5 5 5 1 0 5 21
27. German Lužin Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 Aleksandr Sutõrin 7 7 0 2 0 5 21
31. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 8 Auli Reitel 6 7 7 20
31. Robert Suigusaar Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 6 2 7 0 0 5 20
31. Tuuli Tiivel Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 4 2 2 0 5 20
31. Andrei Kornijenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9 Irina Tankman 6 6 4 1 0 3 20
31. Grant Shatil Narva Keeltelütseum 10 Aleksandr Sutõrin 7 7 2 1 0 3 20
31. Pavel Smirnov Narva Vanalinna Riigikool 10 Jelena Pogudina 7 7 0 1 2 3 20
37. Andreas Laksberg Tallinna Reaalkool 9 Andres Talts 7 7 0 0 0 5 19
37. Karl-Joan Alesma Viljandi Gümnaasium 10 Ain Iro 7 7 0 2 3 19
37. Alexandra Golubenko Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 Ljudmila Davydenko 4 0 4 2 4 5 19
40. Eva-Lotta Mett Tallinna Reaalkool 9 Andres Talts 4 4 0 5 5 18
40. Carmen Meinson Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 7 1 3 18
40. Markus Vaher Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 7 7 0 0 4 0 18
40. Argo Merilo Tallinna Reaalkool 9 Helli Juurma 4 7 2 5 18
40. Mark Theodor Jalakas Tartu Katoliku Kool 9 Toomas Jalakas 6 7 1 2 2 18
45. Hannes Hendrik Kisel Vanalinna Hariduskolleegium 10 Pilve Uussaar 5 4 1 2 0 5 17
45. Kris Tohver Tallinna Laagna Gümnaasium 10 Viktor Perelman 7 7 0 3 17
45. Andres Aleksander Tammer Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi 7 7 0 3 17
45. Kim Migdalski Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina 7 2 3 0 5 17
45. Mark Lomakin Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 Irina Vikentjeva 3 7 0 1 4 2 17
45. Kirill Timofejev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 10 Svetlana Rolitš 7 7 0 1 0 2 17
51. Hannes Hirmat Tallinna Reaalkool 8 Andres Talts 7 2 2 5 16
51. Paul Mark Tammiste Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 6 2 0 1 4 3 16
51. Valeriy Svechnikov Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina 7 7 0 0 0 2 16
54. Kristi Koitla Gustav Adolfi Gümnaasium 10 Riina Timmermann 4 7 2 0 0 2 15
54. Maksimilian Tsenkman Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9 Irina Tankman 7 7 1 0 15
54. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 10 Olga Sitkina 7 1 1 1 0 5 15
54. Kseniya Bogdanova Narva Vanalinna Riigikool 9 Jelena Pogudina 7 4 1 0 3 15
58. Kaarel Kristjan Katmuk Tallinna Prantsuse Lütseum 9 Anu Oks 4 7 1 0 2 14
58. Roosmari Pihlak Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 Evi-Mare Hollo 4 5 0 2 0 3 14
58. Adriana Kamõkova Haabersti Vene Gümnaasium 9 Jelena Malinina 7 4 0 0 3 14
58. Grete Paat Kõrveküla Põhikool 9 Annika Teska, Heiki Rokka 7 2 5 14
58. Joonatan Ristmäe Tartu Karlova Kool 9 Epp Pärn 4 5 0 0 5 14
58. Taavi Pärt Tammaru Miina Härma Gümnaasium 10 Mai Aavasalu 6 2 0 1 0 5 14
58. Anastassia Daško Narva Vanalinna Riigikool 10 Jelena Pogudina 7 4 0 0 0 3 14
58. Artjom Borissov Narva Keeltelütseum 10 Aleksandr Sutõrin 4 4 0 3 0 3 14
58. Aleksandr Pavlenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10 Jelena Mirt 7 4 0 0 0 3 14
58. Nikita Zraževski Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 8 Olga Bobeško 4 4 0 1 0 5 14
68. Märten Mikk Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts 1 7 2 3 13
68. Kristiina Oksner Keila Kool 10 Marju Käo 6 4 0 1 2 13
68. Sofia Marlene Haug Gustav Adolfi Gümnaasium 9 Katrin Rohumaa 4 3 1 0 5 13
68. Anete Miller Põltsamaa Ühisgümnaasium 10 Edda Kiis 7 2 0 2 0 2 13
68. Martin Võip Narva Soldino Gümnaasium 8 Alevtina Zjusko 7 2 0 1 0 3 13
68. Aleksandr Jefimov Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin 4 7 0 2 13
68. Orina Jakovleva Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 10 Svetlana Rolitš 1 7 0 0 0 5 13
75. Arseni Tsõgankov Tallinna Musjõe Gümnaasium 8 Olga Volossova 4 2 1 0 5 12
75. Kaur Tenson Tartu Karlova Kool 8 Epp Pärn 7 2 0 1 0 2 12
75. Maksim Borissov Narva Keeltelütseum 10 Aleksandr Sutõrin 6 0 2 4 12
75. Ksenia Okuneva Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 Olga Gracheva 4 4 1 1 0 2 12
75. Elbe Reiter Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8 Eve Sinikas 4 3 0 0 0 5 12
80. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 8 Auli Reitel 5 2 0 2 0 2 11
80. Ostap Skorodko Haabersti Vene Gümnaasium 10 Larissa Šušina 7 0 0 2 0 2 11
80. Vladislav Lifšits Narva Vanalinna Riigikool 10 Jelena Pogudina 6 2 0 1 0 2 11
83. Triinu Orgmäe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10 Annela Valdi 4 5 0 0 1 10
83. Rasmus Vabrit Pärnu Raeküla Kool 8 Kristi Suppi 7 0 0 0 0 3 10
83. Dmitri Kuznetsov Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 9 Žanna Arganova 1 3 1 5 10
86. Anastasia Averiyanova Haabersti Vene Gümnaasium 10 Larissa Šušina 1 2 1 5 9
86. Merette Möldre Kiltsi Põhikool 9 Tanel Kümnik 1 5 0 1 0 2 9
86. Artjom Tšernozjomov Narva Keeltelütseum 8 Valentina Ognjova 1 2 0 1 0 5 9
89. Heili Aavola Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand 1 3 0 1 0 3 8
90. Artjom Korot Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10 Annela Valdi 4 2 1 0 7
90. Kirill Ognjov Narva Keeltelütseum 8 Valentina Ognjova 1 2 0 1 0 3 7
90. Dan-Denry Sarjas Olustvere Põhikool 9 Piret Hirv 7 0 0 0 0 7
93. Ilja Kuznetsov Haabresti Vene Gümnaasium 10 Larissa Šušina 4 0 0 0 0 2 6
93. Valeria Vasilieva Haabresti Vene Gümnaasium 10 Larissa Šušina 0 0 0 1 0 5 6
93. Ken-Egert Kasuk Tallinna Reaalkool 8 Aita Ottson 6 0 0 0 0 6
93. Toomas Morel Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 9 Žanna Arganova 2 1 3 6
97. Heleander Taisson Toom Pärnu Raeküla Kool 8 Kristi Suppi 1 0 0 0 0 3 4
97. Karina Jermolajeva Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 Natalia Terentieva 0 0 0 0 0 4 4
97. Aleksandr Kizel Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10 Jelena Mirt 2 0 2 4
100. Jegor Poljakov Haabresti Vene Gümnaasium 8 Jelena Matina 0 3 3
100. Mari-Liis Holm Pärnu Raeküla Kool 8 Kristi Suppi 0 1 0 0 0 2 3


Keskmine
4,7 4,4 1,4 1,2 1,1 3,3 16,1 38%

Kokku osales 110 õpilast.


13. oktoober 2017
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee