2018.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) kutsutavad õpilased

Selles nimekirjas on sügisese ja talvise lahtise võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

Jrk. Õpilase nimi Kool Klass Õpetaja
1. Kati Iher Hugo Treffneri Gümnaasium 12 Ülle Hüva
2. Roman Oleinik Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin
3. Martin Širokov Tallinna Tehnikagümnaasium 12 Anne Adamson
4. Nikita Leo Gustav Adolfi Gümnaasium 12 Agu Ojasoo
5. Karl Viik Saaremaa Ühisgümnaasium 12 Marek Schapel
6. Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak
7. Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium 11 Signe Kinnas
8. Toomas Tennisberg Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak
9. Robin Haljak Tallinna Reaalkool 11 Helen Kaasik
10. Urmas Luhaäär Nõo Reaalgümnaasium 11 Sirje Sild
11. Hannes Kuslap Hugo Treffneri Gümnaasium 11 Ehtel Timak
12. Uku Hannes Arismaa Tallinna Reaalkool 11 Andres Talts
13. Hendrik Vija Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi
14. Hanna-Riia Allas Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand
15. Andreas Simson Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts
16. Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum 10 Aleksandr Sutõrin
17. Juhan Oskar Hennoste Miina Härma Gümnaasium 10 Tiiu Sasi
18. Jarl Patrick Paide Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts
19. Rasmus Saame Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts
20. Kadi Siigur Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand
21. Artur Avameri Hugo Treffneri Gümnaasium 10 Kerli Orav-Puurand
22. Robert Suigusaar Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts
23. Hannes Hendrik Kisel Vanalinna Hariduskolleegium 10 Pilve Uussaar
24. Villem Susi Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts
25. Tuuli Tiivel Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts
26. Kaarel Paal Tallinna Reaalkool 10 Andres Talts
27. Andres Alumets Sauga Põhikool 9 Ants Alumets
28. Martin Rahe Tallinna Reaalkool 9 Helli Juurma
29. Andres Sõmer Kärdla Põhikool 9 Aigar Koppel
30. Birgit Veldi* Saue Gümnaasium 8 Alli Salusaar
31. Oliver Tennisberg* Miina Härma Gümnaasium 8 Mai Aavasalu
32. Pärl Pind* Miina Härma Gümnaasium 8 Tiiu Sasi
33. Hannes Sidorov* Ilmatsalu Põhikool 8 Evi Org
34. Kristjan−Erik Kahu* Miina Härma Gümnaasium 7 Janika Kaljula

Ingus Smotrovs** Riia Riiklik 1. Gümnaasium 9 Kristine Isaka

Margus Smotrovs** Riia Riiklik 1. Gümnaasium 7 Dace Andſane

* õpilane kutsutakse lõppvooru 9. klassi arvestuses
** õpilane kutsutakse lõppvooru väljaspool arvestust


4. jaanuar 2018